arkadaşlar staff komutlarını nerden değişebilirim
.add
.remove
vs vs falan?
Neophyte
-1.7
onları değiştirmeni bilmiyorum ama yeni bir scp yapabilirsin msl

[Plevel 3]
sil

[function sil]
src.remove

[plevel 5]
yap

[function yap]
src.add
bunun gibi birşey yapabilirsin inşallah işine yarar
bunu bende yaptım fakat ikiside oluoyor hem remove hem sil ben removeyi kapatmak istiyorum sil olsun istiyorum
Neophyte
-1.7
hmm peki
[function remove]
if (<src.hits> >= 30000)
src.sysmessage Bu Komutu Kullanamazsınız
return 1
endif

bunun gibi denedinmi ?
yok yok şimdi aklıma geldi ben removeyi falan kapatırımda o dediğim add remove falan onları nasıl değişecem onu düşünüyorum ama yapamıyorum :)
Neophyte
-1.7
bak buldum kapamıcaksın ban commands scpe girceksın ordakı butun add ve removeleri sil ve yap gibi seylerle değiştir ve o en ustte dediğim scpyi yap nsl fikir dene bi bakalım olcakmı?
cani : bak buldum kapamıcaksın ban commands scpe girceksın ordakı butun add ve removeleri sil ve yap gibi seylerle değiştir ve o en ustte dediğim scpyi yap nsl fikir dene bi bakalım olcakmı?

Yardım etme çabanı saygıyla karşılıyorum ama ....

Zaten commands.scp dediğin nedir , kullandığın pack ta scripterin ayrıntıları topladığı falan bir script.Orjinal pack ta olmayan bişey.Add komutunu ordan nasıl değiştirebilirsin ki ..
evt orda straffların yetkileri falan filan var.bilen birisi varsa söyleyebilirmi?
Hard coded diye biliyorum bence hiç girmeyin altından kalkılamaz bir yük bu..Düşünsenize bi scp yazarken bile kaç tane remove kullanıyoruz onlarıda mı değştireceksin..Gereksiz gördüm kullanımını kısıtla bence..
[plevel 7]
remove
add
yha bişi sorcam statları otnama bide baska itemi boyama komutu neydi :S
''khelgar'' bununla ilgili bir sabit bir döküman sitede mevcut.

Diğer soruna gelicek olursa 56b de f_oncommand altindan istediğiniz gibi ayarliyabilirsiniz.
aga bide bnde biritsih armor gm robe blackthorne armor fln cıkmıor :S
Şölede yapabilirsin ;
Belirlediğin komutu mesela " sil " komutunu

[Plevel 3]
sil

[function sil]
src.remove
Bu şekilde yapıp bunun levelini 2'ye kadar verirsin , removeyi'de plevel 07'e verirsin ownerlar remove , owner altı sil'i kullanabilir.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.