Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Başarılar
Teşekkürler dostlar oyuncular geldikçe sunucudaki açıkları ortaya çıkıp daha da sorunsuz bi sunucu yaratmaya devam ediyoruz...
Yeni web tasarımı yapılmaya başladı 2 gün içerisinde aktif olacaktır
Sunucu tekrardan aktif hale gemiştir... Eski connectörle giriş yapabilirsiniz...
Web tasarımı değiştirilmiş ve forumlar aktif edilmiştir...
Merhaba,

Ultima Online adına senelerden 2012 olmasına rağmen hala ultra amatörce özgün olmayan sunucular açmayı başardığınız ve bu yolda hiç geri atmadığınız için sabrınızı kutluyorum.

Web siteniz iğrenç, en altta EA logosu çıkıyor hayırdır EA yeni sunucu açtı haberimiz mi yok ? hemde TR de hemde .gen.tr ? ...........

Kayıt buttonunun çalışmaması dahil bir çok saçma göz yorucu görüntüden ibaret. Böyle kalitesizce hazırlanmış bir hizmeti insanlara sunmaktan utanmamanız çocukluğun getirdiği bir piskolojik durum olsa gerek.

Başarılar dilemiyeceğim, çünkü böyle özensiz ve boş bir çalışma kimseye başarı getirmez.

Saygılarımla.
Başarılar diliyorum
Nedra : Merhaba,

Ultima Online adına senelerden 2012 olmasına rağmen hala ultra amatörce özgün olmayan sunucular açmayı başardığınız ve bu yolda hiç geri atmadığınız için sabrınızı kutluyorum.

Web siteniz iğrenç, en altta EA logosu çıkıyor hayırdır EA yeni sunucu açtı haberimiz mi yok ? hemde TR de hemde .gen.tr ? ...........

Kayıt buttonunun çalışmaması dahil bir çok saçma göz yorucu görüntüden ibaret. Böyle kalitesizce hazırlanmış bir hizmeti insanlara sunmaktan utanmamanız çocukluğun getirdiği bir piskolojik durum olsa gerek.

Başarılar dilemiyeceğim, çünkü böyle özensiz ve boş bir çalışma kimseye başarı getirmez.

Saygılarımla.

Bu cümleler üzerine yeni bi web tasarımı yaptık umarım hoşuna gider arkadaşım... Hoşuna gitmessede yapacak pek birşey yok... Ben siteyi bi aracı olarak görüyorum hiç bir zaman senin gibi en önemli bi unsur olarak nitelendirmedim... bu mantıkla gitmeye devam sen...
Dostum bu konu ile ilgili gerçekten hiç bir bilgim yok ben sunucudaki herkese şunu tembihledim;
Başka sunuculara girip reklam yapmayın!
Söyleyeceğim sadece budur

///////////

Güncellemeler
* Sycthe ( Uo Ml Weapons ) Eklenmiştir Özelliği Kendine Çekme
* Crecesent Blade ( Uo AOS Weapons ) Eklenmiştir Özelliği Kan Çekme
* Ölümsüzlük Alanı Eklenmiştir.
* Silah Damageleri Düzeltilimiştir
* Lbr Kii rin, Lbr Armored Steed , Lbr Wolf Eklenmiştir
* Mutason Sistemi Eklenmiştir
* Yeni Safe Alana Geçiş Yapılmıştır
* Dungeon Sistemine Yeni Düzenlemeler Getirilmiştir
* Binek Çiftleştirme ve Halı Saha Sistemi Aktif Durumdadır
* Duello Sistemi Aktif Hale Gelmiştir.

Bu konu Slaughter tarafından düzenlendi(2012-01-16 16:26, 12 yıl önce)
Sycthe= AOS
22.01.2012 tarihinde saat 20:00'da 1vs1 Pvp Turnuvası Yapılacaktır.
Katılımlar safe alandaki gate'den gerçekleşecektir
KURALLAR
* Loot Yoktur - Poison Yasak
* Pvp turnuvasında (Beklerken veya pvp yaparken) oyundan düştüğünüzde 30 saniye içinde yeniden bağlanmazsanız yenilmiş sayılırsınız.
* Pg atamazsınız , stuck çekemezsiniz.
* Pvp esnasında kullanacağınız esyalar bizdendir Bu eşyalar pvp turnuvası bitene kadar sizin olacaktır.
* Yere item atarsanız otomatik silinir
ÖDÜL
*1 Haftalık vip üyelik
* 50 Tl lik market puanı
1 adet LBR Wolf
Bu ara yeni açılan bütün sunucular binek çiftleştiriyor fantazimi nedir bu zevk mi alıyorsunuz
Yeni Sistemi;

Britain şehrinde blackthorne ve british kalelerinin önünde bulunan taşlardan Lord British Veya Lord Blackthorne nun Ordusuna katılabilirsiniz... Ordu komutanı britain bölgesinde karşı birlikten en çok oyuncu kesen olacaktır... Ordu komutanları Karşı birliğe,kendi birliklerinde 20 ve karşı birlikte de 15 den fazla oyuncu olduğu zaman savaş açarak karşı birliğin kalesini fetih edebilir alanı kendi bünyesine geçirebilirler...

Fetih işlemi şu şekilde gelişir,Online oyuncu sayısı yeterli ise komutanlardan herhangi biri stonelerden savaş başlat butonuna tıkladığında her iki birliğinde kalelerine giriş serbest olur karşı kaledeki düşman bayrağını alıp kendi kalesindeki bayrağın yanına getirirse her iki kalede kendi bünyesine geçer,Komutana 1 savaş kazanma ünvanı gelir bu ünvanların toplamı 15i geçtiğinde komutanın ünvanı Mareşal olur ve o birliğin adı Komutanın ismi olarak değiştirilir.
Bilindiği üzere pvp ligini aylık olarak düzenliyorduk,1 ay sonunda ortaya çıkan puan tablosu baz alınarak şampiyonu belirliyorduk.. 06.02.2012 tarihinden itibaren turnuva başlangıç günü Pazartesi ve bitiş tarihi de pazar günü olarak ayarlanmıştır… Geçtiğimiz günlerde ki sıralamaya bakarak aldığımız sonuçlar dahilinde Pvp Ligi Şampiyonu Neanthos Nearidis isimli oyuncumuz olmuştur. Ve hediyesi Ben ( Slaughter ) Tarafından taktim edilmiştir.
Takdim edilen hediyeler ;
1 hafta vip özelliği
1 hafta süren krallık ünvanı
100 m gold
50 Tl para puan
Başarılar limitless

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.