bende artık asgard uo ile çalışmaya başladım site tasarımı yenilendi ve ulus sistemi eklendi ... daha oynanılabilir bi ultima online sunucusu için elimizden gelen her şey iyapıyoruz...
Başarılar dilerim site daha iyi olabilirdi.
mevcut tasarım üzerinde Tavsiye de bulunabilirmisiniz acaba?
Başarılar.
Slaughter : mevcut tasarım üzerinde Tavsiye de bulunabilirmisiniz acaba?

Ortada bir tasarım var da biz mi göremedik?Web siteyi yapan arkadaş daha yeni öğrenmiş heralde site yapmayı ya da hiç bilmiyor.Ayrıca %100 Ph sistemi ne demek onu da açıklayabilirmisiniz?
inanılmaz şeyler başarmışsınız gelmiş geçmiş tüm serverlardan kat kat üstün. özellikle bleed stam shot ve paradarbeye hasta oldum.
Kanka çay koyim içermiyik ?

Bak yeni bir server açılmış hadi gidelim hemide pehaş 100 :D

Birader hiç utanmıyormusunuz başkalarının emeğini göz önünde bulundurarak player çekme çabasıyla server açmaya.

Ayıptır günahtır. Yahu adamların nicklerini bile sitenize yazmışsınız. Ayıp yahu.

Allah aşkına gidip herkesten özür dileyip kapatın bence. Daha hayırlı olur.
Zaten player yok yani açılmış 100 lercesinden bir farkıda yok o yüzden kötü yada iyi yorum atarak prim kazandırmayın boşuna görünen köy klavuz istemez insanları koyun gidi güdüyor bazıları.Zannediyorlarki seneler önce yaptıgımız bütün herşeyi insanlar unutmustur acarız gene 300 playerımız olur sene 2011 online 15 sunucu var sunucu var toplasan 1000 playerda orda kim neden bu servera gelsin yada diğerlerine başarılar diliyorum ama olmıyacak geçmiş olsun.
Banned
-3
Başarılar Asgard umarım umduğunuz gibi olur.Elbet birgün eski kitleyi yakalarsınız.
Yahu eski adamlar değilki eski kitleyi toplasınlar ^^
Neyi tartışıyorsunuz 1 online player hug hagg ?
Nasrettin hoca misali ipe un sermek ;-)
Kaliteli Bir Serv'e Benziyor Asgard uo Denemek Lazım Her Şey Mükemmel Herkez Eski uo keyfi diyorya ona sinir oldum herkez kendine göre eski uo yu istiyor ilk başlayan birine uo güzeldir keyiflidir her ne olursa olsun temelde uo çatısı altında yapılan her serv iyidir...

Bu konu target tarafından düzenlendi(2011-09-23 13:16, 12 yıl önce)
target : Kaliteli Bir Serv'e Benziyor Asgard uo Denemek Lazım Her Şey Mükemmel Herkez Eski uo keyfi diyorya ona sinir oldum herkez kendine göre eski uo yu istiyor ilk başlayan birine uo güzeldir keyiflidir her ne olursa olsun temelde uo çatısı altında yapılan her serv iyidir...

Asgard sence eski 2004 yılındaki ultima online'ye benziyormu?
Önce staff kadrosu önemli.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.