Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Yanlışa yanlış ve acemice bir cevap olmuş bu. yarın admin panelde gösterilen bu account adlarını ve ip adreslerini yayınladığınız kişiler bir sorun yaşadıklarında nasıl cevap vermeyi planlıyorsunuz acaba.
Expert
34.0001
Ne özelliği var ki bu serverın nesine tartışıyosunuz :) Şu koyduğunuz ss leri almakla uğraşacağınız zamanda bir tane farklı sistem yazaydınız keşke. Help dialogunu veya nebula stat dialogunu görüp şok olacak kimse yoktur sanırım. Kim, niye oynasın burada, bot koyacaklar tabi şaşıracak ne var.
Kimsenin kafasına silah dayayıpta oyna diye zorlamıyoruz zaten.Multi konusunda gerekli açıklamayı yaptım malesef oturup seni özel olarak bu konuda tatmin edemem bir sunucunun üzerinden bu tarz iftiralar ile kumar oynamak emeklere yapılan bir haksızlıktır.Bizim tarzımız bu sadelikten yanayız böyle istedik böyle düşündük böyle uygun dördük yorumlarınız için teşekkürler.

Bu konu Empusa Uo tarafından düzenlendi(2013-04-08 14:28, 10 yıl önce)
Expert
34.0001
Hangi emekler?
Senin düşüncen budur saygı duyarım.Lütfen konu başlığının amacı dışına çıkıp tartışmaya sürüklemezsen sevinirim.
Birileri fena şekilde hazımsızlıkdan saldırıyor herhalde burasıda kapalı :) Yakında açık sunucu kalmayacak vesselam

edit:Evet açıkmış ben web sitesi linkine tıkladım yonlendirmeye dikkat etmeyince kapalı hissi veriyor o linki değiştirin bir zahmet :asik2

Bu konu Superadminstratours tarafından düzenlendi(2013-04-08 18:08, 10 yıl önce)
Sunucu 1 gün 1 Saat 50 dakikadır kesintisiz aktif
Millet şaşırmış dostum :/

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.