Hakaret ettiğin sunucu eva biliyorsun ki bana yalancı diyorsun

88.251.169.190
85.105.57.163
85.96.75.108

3 ip banaa account master'dan kanıtla hadi yalancıyım ben ;)
Banned
-3
canım neyını kanıtlıyım sana saçmalıyıp duruyorsun evadanda bu beklenrı eva kalite kalite evet haklısın eva kaliteli :) (AHAHAH) hadi ufaktan yol al ve yöneticilerin böyle bi kişiliğin bu platformda barındırmıcağından eminim inş. size gerektini yaparlar.
Senin gibilerini barındırmamak lazım 2 gün once acındırıp kendini elvada cart curt ayaklarına yatarak gelip 2 gün sonra yeni proje yaparak devam ediyorsun yap sana birşey diyen yok ama sana bok atıcak kadar acizliğe düşmedim adam gibi geldimki sana dedim bu kisi bu nickle reklam yapıyor insan olan gelir derdi ilgilenicem konuyla sen diyorsunki iftira atıyorsun yalan söylüyorsun sana ne yalan söylicem ss alırım dicem simdi ss e gelir dersin serverına girip kendin reklam yapıyorsun töbeyarabbim ya :) şaka gibi
Banned
-3
Ah ah adam hary pother gibi ya assanda varmı yawrum senin büyüde yaparsın sen ah ah hadi bakalım arkadaşım uza işim gücüm yok senle uğrasamam ben ultimayı bıraktım arkadaşımın ısrarı üzerine yeniden başladım ki oynamıyorumda arada sırada giriyorum sadece reklam amaclı benım profılımı kullandık o kadar hadi asanı al eline tık olacak bi yere koy ve 3 metre yukarı cık ve zıpla .
Doğru süper mario'yu kurtama zamanın gelmiş güle güle ;)
Banned
-3
hadi hadi assan seni bekler hary pother
Konuyu kirletmeyin , eğer bir sıkıntınız varsa ozelden p.m atarsanız ilgilenirim.
@ShR

Yanlış anlama dostum ama şu ben senden üstünüm git yol al triplerinden bir an önce çık kolay harcarlar seni bu platformda benden sana dost tavsiyesi fazla atar ** batar.

Bu konu Lucretius tarafından düzenlendi(2011-09-09 18:40, 12 yıl önce)
@Marlock

Tek kişiye yuklenme ,burda bu sozleri sarfeden tek sahir değil dikkatini çekerim ona gore davran.
Banned
-3
Marlock : @ShR

Yanlış anlama dostum ama şu ben senden üstünüm git yol al triplerinden bir an önce çık kolay harcarlar seni bu platformda benden sana dost tavsiyesi fazla atar g.te batar.

Ben kimseden üstünün veya değilim gibi bişey demedim Nelp ( HARY POTTER ) sanırsam asasını dik tuttu sende 3 metre yukardan atladın sanırsam.Ha şunuda eklemek isterim istediğime atar çekerim çekmem sanane senden tavsiyemi istedim hayır.(çekmediğim halde hahaha ha istiyosan atarımı çekerim sana özelden gel ama burda olmasın hahah :)
ShR :
Marlock : @ShR

Yanlış anlama dostum ama şu ben senden üstünüm git yol al triplerinden bir an önce çık kolay harcarlar seni bu platformda benden sana dost tavsiyesi fazla atar g.te batar.

Ben kimseden üstünün veya değilim gibi bişey demedim Nelp ( HARY POTTER ) sanırsam asasını dik tuttu sende 3 metre yukardan atladın sanırsam.Ha şunuda eklemek isterim istediğime atar çekerim çekmem sanane senden tavsiyemi istedim hayır.(çekmediğim halde hahaha ha istiyosan atarımı çekerim sana özelden gel ama burda olmasın hahah :)
ShR, o değilde karşılıklı atışmalarınızda alay ve aşağılar nitelikte sözleri sarfeden ilk sen oluyorsun. Seni sözlü bir şekilde uyarıyorum. Konuşma tarzına, ahlakına, uslubuna dikkat etmelisin.
Adam atarlı beyler ;
Banned
-3
@Kanglaoo
Bu adamlarında demediği kalmıyor gelip banamı laf söylüyosun.

@Nelph
Assacı genç hayallerinle baş başa bırakıyorum seni. :)
Benim anlatmak istediğimi değil anlamak istediklerinizi anladınız cümleden hiç tartışmaya gerek yok sözlerimden dolayı özür diliyorum hiç söylemedim varsayın siz.
@Nelph
Burası U-S AĞLAMA DUVARI değil ben burda sana küfür etmesini bilirdim yaşımı başımı aldım diyorsunda adam akıllı konuşmayı bilmiyorsun

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.