bU şerefsiz para için herşeyi yapar buyrun izleyin..

https://youtu.be/8gwtCJ7DVyg
Silindi
Banned
0
:D bıkmadınızmı eva şöle eva böle demekten.Nelphin kendisi zaten para kazanmasam serveri kaparım diyor.Dürüst en azından
Vaatu : :D bıkmadınızmı eva şöle eva böle demekten.Nelphin kendisi zaten para kazanmasam serveri kaparım diyor.Dürüst en azından

:yes:yes:yes

Yine diyorum senin gibiler para yatırmasa neden açık tutayım :utangac1
Staff yapmam için bana yalvarıp kakalayan daha önce eva'da çapulculuk yapıp banlanan staffsın sen.
Dün gelip resmen yalvardın sana saat göndereyim affet beni dedin staff al dedin bugünde staffa küfür ettiğin için banlandın şimdi geldin ağlıyorsun.

Yine diyorum isteyen oynar istemeyen oynamaz umrumda değil konular dünyalar ;)

Ha bu arada buraya konu açsanda benim playerım düşmez merak etme hadi paşam reklamın iyisi kötüsü olmaz.

Silindi
Apprentice
1.6
ne saçmalıyon usta ben seni savundum nasıl okuyorsan artık :D ayrıca gmlik stafflık ne diyorsun hayatımda evaya girmedim
Vaatu : ne saçmalıyon usta ben seni savundum nasıl okuyorsan artık :D ayrıca gmlik stafflık ne diyorsun hayatımda evaya girmedim

Bende sana demedim sinan için söyledim sözleri.
AGLAMA MUSTAAFA AGLAMA PARA VERIYIMDE SUS :) YADA DOMINOSTAN SIFRE VERIYIM ISTERMISIN :D
sinanbas : AGLAMA MUSTAAFA AGLAMA PARA VERIYIMDE SUS :) YADA DOMINOSTAN SIFRE VERIYIM ISTERMISIN :D

yaw he canım he hadi sen burda ağlamaya devam et 8)
:D:D 50 tl atıyımı mustafa kredi kartımın şifresini eriyimi :D fakir aç köpek :)
başlık sağlam cidden , fotoşok bunların hepsi dfgdfgdf :D
FOTOŞOK BUNLAR YA :D FORUMUNA YAZMIS FOTOŞOPTUR DIYE :d BU VİDEO IZLIIYENLER ANLAR
Silindi
Banned
0
DOMINOS YAZ 2278'E GONDER :bagirma
:D adam mustafaya ya
Bi insanda karakter olcak, kisilik olacak.
Böylelerini parayla tokatlıcan alıcan eline bi balya para yanağına sağlı sollu carpıcan sonra yüzüne atıcan bitanede sağlam tokadı koycan yollucan :)
Adam reklamın iyisi kötüsü olmaz dedi ya asduahdadah sözün bittiği yer :)
Mustafayı tanırım eskilerden birlikte iş yaptık hiçte öyle para göz bi insan değildir..
abi eva dediginiz database'i 2 parmak arasında bi sunucu 2 satır kodla mahkemelik edilecek bir sunucu 3 satır kodla şifrelerine kadar kim ne almış isimler eftler görünür ki görünüyor şuanda :yes:bagirma:yes

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.