Üyelik Sisteminden kareler;

1.Gökrengi

2.Gri

3.Mavi

4.Sarı

5.Yeşil

Demo adresi:
Buraya tıklayın.

Kurulum aşamaları:
1.Kurulum dosyalarının içinde ki script.scp'yi sphereye tanıtıp aktarın.
2.Veritabanı.sql dosyasını phpmyadminden v.b mysql yönetim panelinden içeri aktarın.
3.Ayarlar.php dosyasından gerekli sunucu ve veritabanı ayarlarını yapın.
4.Oyun içerisinden kullanıcıların erişemeyeceği bir yere i_stone_mysql komutunu kullanarak üyelik taşını aktif edin.
5.ayarlar.php,dil.php,fonksiyonlar.php,index.html,index.php,Main.swf,playerProductInstall.swf ve swfobject.js dosyalarını web sitenize atınız.
6.index.html dosyasından title kısmına sunucu isminizi yazmayı unutmayın.

Not:Dil.php ve Fonksiyonlar.php dosyalarında kesinlikle değişiklik yapmayınız, bu dosyalar utf-8 bomsuz olarak kodlandığından normal not defteri değişikliklerinizde Türkçe karakter sorunu yaşayacaksınız.

İndirme adresi:
Buraya tıklayınız
Tebrikler, güzel paylaşım teşekkür ederiz.
Eğer burada ki kullanıcılar için yararlı olabildiyse, biz teşekkür ederiz.
emeğinize sağlık çok sağolun işimize yarıyacak
Rica ederiz, sizlerde sağ olun.
Basarılı Olmus Tşk ederim..
Fotolar gözükmüyor_?
Master
59.2997
Dil ve fonksiyonlarda değişiklik yapmak istiyorsanız Notepad++ gibi programları kullanabilirsiniz. Bu programlar BOM yapısı olmadan da kayıt yapmanıza olanak sağlar.
Kullanan arkadaşlar varsa kullanılabilirliği ile ilgili yaza bilir mi acaba ?
Elinde bu dosya olan var mı? Siteyi kapatmadan önce yedek almadığım için php ve script dosyaları gitti. Geliştirmeyi planlıyorum ancak php ve script dosyaları gerekli. Daha önce indirmiş olan var ise acaba dosyayı gönderebilir mi?

Not:Bir arkadaş gönderdi dosyayı sağolsun indirmek isteyen var ise buraya tıklasın...

Bu konu Culum tarafından düzenlendi(2011-09-25 18:27, 12 yıl önce)
@Culum

ne zaman geliştireceksin + neler ekliyeceksin açıklama yaparsan sevinirim.
Şuan için belirli bir çalışma zamanı ayırmadım ancak kullanıcıya bağlı tc kimlik no doğrulama sistemi ve istatistik sayfasını bitirmeyi planlıyorum.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.