Merhaba,

Uzun çalışmalarımızın olduğunu söylemek isterim herhangi bir servera karşı esinlenilerek yapılmış bir sunucu olmadığını ve sistemlerin %90 üstünün 0'dan yazıldığını belirtmek isterim.%100'ü diyemiyorum çünkü normal gerekli olan scp'leride sıfırdan yazmanın anlamı yok.

Sunucumuz 3 aydır vps üzerinde açık ve devamlı olarak testler sürmekte.Bizde sunucumuzun şimdiden tanıtılması amacı ile bir konu açalım diye düşündük.Üyelik sistemi aktiftir site üzerinden doldurulan formla beraber oyunda 5 saniye içerisinde account'unuz açılmaktadır.Sunucu açılış tarihi en kısa sürede size bildirilecektir.[Tarih verildiğinde üyelik alabileceksiniz.]

Website
Forumlar

Sunucu özellikleri
Sphereversion : 56b
Skillcap : Yok [warrior-warlock-puremage]
statcap : 225
Connector : Açılışa kadar yapılacak.

Makine Özellikleri
Ram : 4gb
Hat : 100mbit Sabit havuz.
Trafik : 10 TB
Lokasyon : Ankara [Turkiyenin ortasında bulunması daha cazip geldi]
Türk Telekom Bilişim Hizmetlerinde Yer Almaktadır.[Herhangi bir aylık ücreti yoktur]

Sunucumuzun iç yapısına gelirsek;
*Güncellemeleri kontrol edebilirsiniz forum üzerinden devamlı olarak güncellemeleri yapıyoruz
*Sunucumuz henüz bitmedi bitmedende niye topic açıyorsun diye gelecek olan sorulara şimdiden yanıt vermek isterim.Serverımız normalde bitti scpsel bir eksiğimiz bulunmamakta.
*Neden PvP? power play olarak bir server açıp oyuncuların skill kasmasıyla ilgili uğraşmasını istemedim. Peki niye sen oyuncumusun olum? oyuncu değilim yanlız artık ben bile orda burda skill kasıp 3-5 playerla pvp keyfini tadıcam diye sıkıntıdan oyundan soğuyorum kaldı ki oyuncu söz konusu olduğu için kimse skill kasmayla saatlerce bir itemin peşine düşmesini istemediğimden PVP olarak açıyorum.
*Ne zaman kaparsın? vps ücretsiz karşılanmakta AssisTT'te çalışıyorum lokasyonda istediğim gibi işlem yapabildiğimden herhangi bir sıkıntım bulunmuyor. O yüzden kapanmıcak demiyorum fakat %100 garanti vererek herhangi bir acil durumla karşılaşmamda tabiki kapanıcaktır. Parasal veya başka sebeplerden dolayı kapatılacak bir sunucu değildir. Malum sebepleri sizde bilirsiniz.
*Sence server tutarmı? bence tutar tutmaz mevzusu söz konusu bile değil adam akıllı 30 playerımda olsa misssler gibi oyunuma bakarım.
*Niye server açtın ? Para kazanmak için :) şaka bi yana daha öncedende belirttiğim gibi ben oyuncu değil adam gibi oyuncu istiyorum. Saygılarımla.

Oyuna girdiğinizde karşınıza çıkacak stoneye çift tıklama işlemi gerçekleştirerek menüden seçeceğiniz Warlock - Mage - Warrior olmak üzere skillerinizin seçim işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Sunucumuzdaki top10 sistemine bir kazanç ve rütbe getirmeye karar verdim.

Top10 1 haftalık olarak otomatik olarak site üzerinde gösterilir. İlk 10 oyuncuyu görebilirsiniz.oyun içerisinde .top10 yazarakda listeye göz atabilmeniz mümkündür.

Top10 da 1 haftanın sonunda istatistik sıfırlanır ve 1. olan kişi sunucumuzda 1 haftalık Kral rütbesine erişir. Krala otomatik olarak bir pelerin gelir ve yell geçilerek kral ilan edildiği gösterilir. Nasıl puan alırım diyorsanız 7000 üstü fameye sahip her oyuncuyu öldürdüğünüzde 1 adet puana sahip olursunuz sistem otomatiktir herhangi bir staff bu sistemle ilgili olarak işlem yapamaz. Kral'a verilen pelerini kraldan başka kimse giyemez veya takas edilemez.

Pelerin

Sadece kral giyebilir üzerinizden çıkarttığınızda krallık etkisi kalkar çift tıklayıp giydiğinizde tekrar aktif olur.

Kral menüsüne sadece kral erişebilir. Menüye ulaşmak için .kral yazabilirsiniz.

Kral Res e tıkladığınızda bir target çıkar ve seçeceğiniz kişiyi canlandırabilirsiniz. Sistem 5 dakikada bir çalışmaktadır. .kralres olarakda yazıp işlem yapabilirsiniz.

Quest yap'a tıkladığınızda otomatik olarak safeye bir gate açılır ve otomatik yaratıklar çıkar katılımları safe alandaki otomatik yarışmaların başladığı yerdeki gate ile gerçekleştirebilirsiniz. 24 saatte bir düzenlenebilir.

Kral duyuruyu bu şekilde yazarak duyuru geçebilir.

.kralduyuru olarakda menüye erişim sağlıyabilirsiniz.

Sistem geliştirmeye açık olup eklenicek 2 sistem dahil olmak üzere entegre edilerek eğlenceyi katlamayı düşünüyoruz.

*Sunucumuzda görebileceğiniz robeler*

Fire Robe

*Fireball - İn flam Grav - İn Por Ylem gibi büyüleri absord eder.
*Satışı yoktur drop olarak npclerden temin etmeniz gerekmekte.
*Pure Mage Robedir.Sadece Pure Mageler Giyebilir.
*Sadece Pklar Giyebilmektedir.
*25 ar verir.

Ice Robe

*Lightning - Was Ort Grav - Clumsy gibi büyüleri absord eder.
*Sadece Maviler Giyebilmektedir.
*25 ar verir.

Earth Robe

*Weaken - Mind Blast - Poison Grav - gibi büyüleri absord eder.
*Herkez Giyebilir.
*25 ar verir.

Warlock Robe

*35 ar verir.
*Sadece Warlocklar Giyebilmektedir.

Warrior Robe

*50 ar verir.
*Feeblemind - Clumsy - Weaken - Magic Arrow büyülerini absorde eder.
*Sadece Warriorlar Giyebilmektedir.

Sunucumuzda görebileceğiniz özel bineklerimiz
Fire Steed

Str : 350-400
Dex : 150-170
İnt : 25

Ekstra Özellik : Flame Strike büyüsünün resist etmesini sağlamakta.Bineğe bindiğiniz anda *Sahibini korur* yazısını karakterinizin üstüne görürseniz resist aktif olmuş olur binekten indiğiniz anda bu özellik deaktif durumuna geçmekte.

Metal Steed

Ekstra Özellik : Sahibine ekstra olarak damage bonusu verir.Bineğe bindiğiniz anda *Metal Power* yazısını karakterinizin üstüne görürseniz bonus aktif hale gelmiş olur ve binekten indiğiniz anda bonus deaktif durumuna geçmekte.

Metal Power bonus özelliği

Esktra olarak fiziksel atağınızı [3-6] arasında arttırarak sizi daha güçlü bir hale getirmekte.

İce Steed

Ekstra Özellik : Energy Bolt büyüsünün resist etmesini sağlamakta.Bineğe bindiğiniz anda *Sahibini korur* yazısını karakterinizin üstüne görürseniz resist aktif olmuş olur binekten indiğiniz anda bu özellik deaktif durumuna geçmekte.

Energy Steed

Ekstra Özellik : Özellik hakkında anket açılacaktır.

Earth Steed

Ekstra Özellik : Özellik hakkında anket açılacaktır.

Silver Steed

Sunucumuzdaki Lbr Binekler[olmasını istemediğim ama renk katan binekler]

Wolf [LBR]

Str : 700-780
Dex : 140-170

Polar Bear [LBR]

Unicorn [LBR]

Kii rin [LBR]

Dragon [LBR]

Wolf hariç diğer binekler sistemde daha sonra aktif olacaktır.

Güncellemeler ve gelişmeleri lütfen forumlarımızdan takip ediniz.Sistemler hergün değişmekte ve yenilenmektedir.

Bu konu Systemroot tarafından düzenlendi(2012-08-22 01:13, 11 yıl önce)
Yolunuz açık olsun, başarılar dilerim
Hayırlı Olsun İyi Calışmalar..
Çok teşekkürler. saolun
Banned
-3
Başarılar.
kralın duyuru süper yalnız :)
Çok teşekkürler güzel yorumlarınız için,

@Uo_Meadhros
Adam kral yapcak bişi yok :)..
Başarılar dilerim
@Genco

Saolasın, Umarım sorunsuz bir hizmet verebilicez. En yakın zamanda yeni güncellememizle birlikte staff alımları yapılacak duyuruyu buradanda paylaşıcam.
Başarılar dilerim umarım istediniz noktaya gelirsiniz.
@Syrinks

Teşekkürler. İyi yorumlarınız için herkeze teşekkür ederim. Gördüğünüz eksiklerimizi lütfen bize bildiriniz. Bizde önlemlerini alalım.
Başarılar Yolunuz açık olsun
başarılar, istediğiniz yere gelmeniz dileklerimle
Başarılar diliyorum kolay gelsin :)
Çok teşekkürler güzel yorumlarınız için. Umarım yorumlarınızdaki gibi bir sunucu hizmeti verebiliriz.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.