xD Yapacak birşey yok ama herşey ortada ne yapalım
nuker : Yakında Moonglow UO sizlerle www.moonglow.tk

haha bu ismi ben düşünmüştüm bi ara vazgeçtim :D
market sistemi getiricez arkadaşlar
malum yaz sunucularında adettendir, market açılır para kazanılır biraz player azalınca kapanır sunucu
bizde öle birşey düşündük 3-4 ay açıp para kazanalım, kışa dogru kaparken sunucuyu harçlıgımız çıkar

https://www.curveuo.net/market.html

şu sistemi düşündük curveuo'nun yaptıgı gibi 3-5 lira kazanıp harçlık çıkatalım diyoruz
çünkü maddi durumumuz hostingi karşılamaya el vermiyor ne yazik ki
annemizden aldıgımız harçlıklardan ayırarak açıyoruz sunucuyu bu sebeple de bu şekilde bi bağış sistemine girdik
Başarılar.
Ama birşey dikkatimi çekti. Yıllar önce Şevket Çapraz Amentesi açtığında yazmıştı o yazıyı Amentes'i çağrıştırıyodu. Bakıyorum sizde o sözü kullanmışsınız. Sitenizde koocaman yazıyor :)
O sözün aslı yani Amentes'teki hali Ölüm İle Yaşam Arasındaki İnce Çizgi :)

Jhelom Uo
Ölüm ile kalım arasındaki ince çizgi !

5 + Gelen ailelere Guild + Sınırsız item veriyoruz.
Guildce gelen oyunculara pleve 5 staff account veriyoruz.

2 Aile ile anlaşıldı.

Kalan aile stok: 1
Kalan guild stok : 3

Detaylı bilgi;

Son zamanlarda serverlarda moda olan aile kampanya furyalarına Jhelom Dünyası da eklenmiştir.

Jhelom ailesiyle birlikte (en az 5 kişi) gelene, aile reisine takdim edilmek üzere Başlangıç Deed'i verilecektir.

Bu başlangıç deed :

* Temel ihtiyaçları giderme amacıyla bir miktar para.
* Aile oluşturma için 860 k değerindeki Aile Yüzüğü.
* 5 m değerinde gösterişli bir Tower.
* Yine yüksek değere satılan 1 adet Guild Stone.
* 2 adet random sürpriz.

itemlerini içermektedir.

Yine Jhelom dünyasına ailesiyle birlikte (en az 10 kişi) gelene, aile reisine takdim edilmek üzere Profesyonel Deed'i verilecektir.

Bu Profesyonel Deed :

* 2 adet random sürpriz.
* 20 lik sos battle poşeti.
* 2 adet random binek.

itemlerini içermektedir.

Başvuru :

Aile reisi, aile üyeleri birlikte iken herhangi bir yetkiliye Page atması gerekmektedir. Aynı ip'den veya farklı iplerden gelen sahte üyelikler tespit edildiğinde tüm aile oyundan uzaklaştırılacaktır. Bu insiyatif tamamen Jhelom Yetkililerindedir.

Bu kampanya ile Jhelom Dünyasında yer alan tüm oyuncuların oyundan daha fazla haz almasını sağlamak, daha çok oyuncu ile tanıştırmak amacı güdülmüştür.

Kampanya 13 Haziran 2012 Günü Saat 21.00'de sonlanacaktır. Siz de ailenizle birlikte bu müthiş kampanyadan yararlanmak için acele edin !

Bu konu slicer tarafından düzenlendi(2012-06-10 16:44, 11 yıl önce)
Novice
11.9
Guildce gelen oyunculara plevel 5 staff account mu veriyorsunuz ? :O_o
Rowall : Guildce gelen oyunculara plevel 5 staff account mu veriyorsunuz ? :O_o

Bu iyiydi :D
Ya normalde vermiyoruzda player karakterleri ölürse oyuncuların item istediklerinde online olamayabiliyoruz bazen, bu sebeple mağdur olmamaları için.
Rowall : Guildce gelen oyunculara plevel 5 staff account mu veriyorsunuz ? :O_o

hahhahahah iyi güldüm :D:D sitenizin tasarımını yapan Mc Adanali'yi kutluyorum gerçekten güzel bir iş çıkarmış.
Teşekkürler
slicer : 5 + Gelen ailelere Guild + Sınırsız item veriyoruz.
Guildce gelen oyunculara pleve 5 staff account veriyoruz.

2 Aile ile anlaşıldı.

Kalan aile stok: 1
Kalan guild stok : 3

Detaylı bilgi;

Son zamanlarda serverlarda moda olan aile kampanya furyalarına Jhelom Dünyası da eklenmiştir.

Jhelom ailesiyle birlikte (en az 5 kişi) gelene, aile reisine takdim edilmek üzere Başlangıç Deed'i verilecektir.

Bu başlangıç deed :

* 2 adet random sürpriz.

itemlerini içermektedir.

Yine Jhelom dünyasına ailesiyle birlikte (en az 10 kişi) gelene, aile reisine takdim edilmek üzere Profesyonel Deed'i verilecektir.

Bu Profesyonel Deed :

* 2 adet random sürpriz.
* 20 lik sos battle poşeti.
* 2 adet random binek.

itemlerini içermektedir.

Başvuru :

Aile reisi, aile üyeleri birlikte iken herhangi bir yetkiliye Page atması gerekmektedir. Aynı ip'den veya farklı iplerden gelen sahte üyelikler tespit edildiğinde tüm aile oyundan uzaklaştırılacaktır. Bu insiyatif tamamen Jhelom Yetkililerindedir.

Bu kampanya ile Jhelom Dünyasında yer alan tüm oyuncuların oyundan daha fazla haz almasını sağlamak, daha çok oyuncu ile tanıştırmak amacı güdülmüştür.

Kampanya 13 Haziran 2012 Günü Saat 21.00'de sonlanacaktır. Siz de ailenizle birlikte bu müthiş kampanyadan yararlanmak için acele edin !

Manyakmısın sen ya bunlar ne sınırsız item filan ??
direk pvp server'i aç karşılıksız herkes kafasına göre takılsın emek olmadıktan sonra bişi farketmeyecek 1001501501051 tane golemle gezilebilsin mesela daha heyecanlı olur
Master
59.2997
Sunucu adını gördüğümde şaşırdım, içerikte şaşırmadım. Para kazanmak için yapmayın artık bu işi arkadaşım. Madem yaz boyunca açık kalacak bir sunucu eskiden kalmış stafflık egolarınızı tatmin etmek için daha düşük bütçeli bir sunucu açın. Vallahi kendinizi yormayın böyle şeylerle.

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.