Merhabalar arkadaslar , ugrastgm bayagı bi ugrastıgım bi sunucu evet scriptiler benm deil ama sahibindende izin aldıgım ve acacagım bi sunucu emin olunki onların ugrastıgı kadar ugrasmasamda hergun o kadar cok ugrastm bugtur ws dir falan burda actıgım konu için scriptler çalıntı ne bileym kötülemek isteyen olucaktir 2 3 kişi başarılar diyorsa 5 6 kişi öyle söleyecektir eminim ama onlara cevabım yok isteyene ss vs atarm yani sorn deil delil hakkında izin aldıgımın delilleri. Kmsenin karısacagını düşünmüyorm serveri satılıgada cıkartmadm emege saygımda sonsuzdur ama hiç bir şeyin bana zararı yoktur eminim kimseyede olmaz .

Arkadaslar web sitemizi bi eleman yapıyordu ama işi çıktıgı için aktaramadı aslında sunucuyu bugün acmayı düşünmüyodm ama istek fazla bide yani söz vermstm bugün acıcam diye çok gün gecirdim actım accam falan . Bu bi heves deil bende yani gercekten cok sevdiğim bi sunucuydu orada Staff olmayı isterdim :) Justice Revive PvP ama inş olacagım serverda bnm sorn yok yani :D neyse işin şakasını gecelm :) Bu arada konuyu kirletmek isteyen yazmasn da adam dürst işler cıkaralm su Türkiye'de :) Ben Servera Geceym .

Emulatör: Sphere 56b-Nightly
Stat Cap: 225
Tür: Pvp - Player Versus Player
Connector: Aktif
Kayıt Sistemi: Free
Web Sitesi :www.karadaguo.gen.tr / yapım asamasında 1 2 güne aktif olr forum ws merak etmeyin :)
Connector Link : https://s2.dosya.tc/server19/T2ZpLt/setup_karadag.rar.html

* Sistemler *
Level Sistemi:

Sistem şöyle işlemektedir:

* Exp. sadece oyuncu öldürerek alabilirsiniz.
* Max. level 100'dür.

Level atlamanın +ları :

* Yeni eşyaları kullanabilirsiniz.
* Yeni büyüleri kullanabilirsiniz.
* Unvan kazanabilirsiniz.

Exp alma ise şu şekilde hesaplanır :

(((Kestiğiniz adamın level'i) x 60) + (kestiğiniz adamın fame'i) / 50))

Örnekle açıklamak gerekirse :

Kestiğiniz adamın leveli 100
Kestiğiniz adamın fame'i 10000 diyelim.

100 x 60 + 10000/50 = 6200 exp.

Ayrıca exp'i şu şekildede kazanabilirsiniz :

Bosslardan, hazineden ve raidden çıkan exp deedleri kullandığınız zaman değeri kadar exp kazanırsınız.

Son olarakta levellere göre ünvanlar bulunmaktadır bunlar :

* 1+ lv. > Private Soldier
* 10+ lv. > Sergeant
* 25+ lv. > Corporal
* 35+ lv. > Lieutenant
* 50+ lv. > Captain
* 65+ lv. > Major
* 75+ lv. > Colonel
* 90+ lv. > General

Golem Yapım Sistemi :
bir adet clockwork,crystal ve golem deed gereklidir.Bunlar Hazineden Cıkmaktadir.

Pazar Vendor Sistemi :

Pazar Alanındaki Stonelerden Günlüğü 1k Golda Vendor Kiralayabilrsnz ''Buy'' - ''Sell'' Gibi Komutlarla İtemleri Alıp Satabilrsnz.

Upgarde Sistemi :

Sistem Şöyle İşlemektedir. Önce Stoneden + Lı deed ler ve Scroll lar alarak ve magic anvilin yanına giderek silahlara upgarde basabilrsnz . Silahlar ve upgarde itemleri %20 ihtimalle yanar ve %80 ihtimalle özellikler basılır .

Duello Sistemi :

Duello Alanına Giderek Belli Bir Miktar Karsılıgında Rakibinzle Karsılasabilrsnz.

Hazine Sistemi :

Despisedeki Trollerden %50 İhtimalle Hazine Haritasi Cıkmaktadır. Hazine Haritasina Çift Tıkladıgınzda Önünüze 2 Adet Secenek Gelecektir. Hazineye Gate Ac [ Vas Rel Por ] - Hazineye Isınlan [ Kal Ort Por ]
Not: Hazine Gate 10 Saniye İçinde Kapanır. Hazineye Isınlanmak İçin Safe Alanda Olmanız Gerekmektedir.

Ve Daha Bircok Sistem.. Not Gün İçinde Fazlasıyla Etkinlik Düzenlenecektir. Serverdaki En Büyük Strli Binek Nightmaredir : 700 Str , 500 Dex , 100 Int :) Bineklerin Bilgilerine [.binekbilgi yazarak Bakabilirsiniz.
Market Sistemi Yoktur. Belki İleride Serverin Gelişmesi İçin Olabilir.

Sunucumuzun Eski Adı : The Horizon PvP ' İdi .

Sunucumuzdan Kareler :

Sunucumuzda Hepinizi Görmek İsteriz Tekrar Söylüyorum Web Sitemiz 1 2 Güne Tamamlanır. :)

Not: Hergün Saat 20.00 Quest Dungeon Hemen Ardından Moonglow Mezarda Exp Questi Düzenlenecektir. Ayrıca Hergün 21.00 Da PvP Turnuvasi Düzenlenecektir.

Bu konu isaisaisa tarafından düzenlendi(2012-09-22 15:28, 11 yıl önce)
Başarılar , kimseye açıklama yapmak zorunda değilsin kendin ol yeter.
Umarım dilediğin bir sunucu yaparsın.
Teşşekürler Mustafa :)
Nelph : Başarılar , kimseye açıklama yapmak zorunda değilsin kendin ol yeter.
Umarım dilediğin bir sunucu yaparsın.

Expert
34.0001
bende kuzey güney uo planlıyorum, hayırlısı.
En azından samimisin ama bana sorarsan kendini biraz daha geliştirdikten sonra bu işe girişmeliydin. Yine de başarılar.
hayırlısı :D soyadımı gördüm buralarda . . .
Justice
Heheheh asd

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.