Novice
11.9
Diemaster'ı tanırım zamanında aynı projede bulunmuştuk :), fakat şuan ki legend sunucusunun eskiye dair hiçbir sunucuyla alakası yok, teşekkürler bu arada =)
@Berkancık
Teşekkürler ..

11/07/2012 Çarşamba akşamı 1vs1 pvp turnuvası düzenlenecektir.
Katılım şartları ve kuralları;

- Katılım gate i safe alanda 20:00 da açılacaktır.
- Pvp turnuvasında itemler, potion, bandage vb. ihtiyaçlarınız yetkili tarafından karşılanacak.
*Pvp bag(3 heal,3 cure,3 refresh,3 agility,3 bleed potion ve 5 bandage verilecektir.
- Katılım gate inden geçtikten sonra bir köşeye çekilerek beklemelisiniz.
- Yarışma esnasında ceset kesmek, rakip takımdan oyuncuyu lootlamak kesinlikle yasaktır.
- Teleport büyüsü serbest, silahta poison yasak, alan büyüleri ve field büyüleri kesinlikle yasaktır.

Bu konu Awe tarafından düzenlendi(2012-07-11 13:01, 11 yıl önce)
Çok sevdiğim iki arkadaşımın açtığı güzel bir sunucu kendilerini tebrik ederim.
valla başladım ben daha 1 saatim dolmadan guildimi kurdum. o kadar azimliyim :) güzel server yalnız şu kumar olayı olmasa daha iyi olur kimse actiona çıkmıyor.
Novice
11.9
Bende farkettim, bunun için bir sistem oluşturdum. Umarım Action'u arttırır ve keyifli vakit geçirmenizi sağlarım, https://www.legenduo.com/?p=179
Şuan sunucuda aktif halde oynuyorum gerçekten harika sistemleri
başarılar
Novice
11.9
Merhabalar,

Sunucumuza Fatal ismini verdiğimiz Item'ları ekleyeceğimizi daha önceden duyurmuştuk. Bu Item'lar aktif edilmiştir. Aşağıda özellikleriyle birlikte yer alan Item'ları şuan için sadece Hazine'den elde edebilirsiniz. Hazine haritası için ise Dungeon'larda bulunan Wyrm ve Baldron isimli npcleri kesip çıkartabilirsiniz.

Fatal Item's ;

Fatal Scimitar ; Bu Silah vurduğunuz kişiye 1/3 ihtimalle Critical vurmaktadır.(rsm1)

Fatal Shield ; Bu Kalkan size 5 saniyede bir +5 stam sağlamaktadır. (rsm2)

Fatal Studded ; Bu setin 5 parçasının tamamını giydiğinizde 1/4 ihtimalle üzerinizdeki zehir etkisini geçirir.(rsm3,rsm4)

Fatal Bow ; 2 adet Bow mevcuttur. Heavy Crossbow ve Bow. Heavy crossbow yüksek damage'inin yanında yavaş bir silahtır. Bow ise tam tersi, düşük damage'ine göre hızlı bir silahtır. İki silahında rakibini Dondurucu özelliği vardır. (rsm5)

Fatal Robe ; Fatal Robe size 5 saniyede +3 Hits sağlamaktadır. (rsm6)

Rsm 1;

Rsm 2;

Rsm 3, 4;

Rsm 5;

Rsm 6;
Ayzek : başarılar

Teşekkürler ^^
Novice
11.9
Merhabalar,

Oyundaki Kopmalar, takılmalar vb. sebeplerden dolayı connectorumuzu güncellemiş bulunmaktayız. BURADAN indirip oyuna bağlanabilirsiniz. Yeni Connectoru indirmeden, eski connector ile oyuna bağlanmaya çalışan arkadaşlar, sürekli client ve bazı dosyarı günceller. Yeni connectoru indirip oyuna bağlanınız.
Saat 22:00'da Quest Düzenlenecektir.
Doğanay ve güner tebrikler elinize sağlık 10 numara server olmuş.Fakat arada bir client düşüyor o da nazar olsun :D

Detecting Desantos
Novice
11.9
Teşekkürler :)
@Dan77
teşekkürler ^^

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.