1 ay sürmez lan sırf bunu yazmak için girdim yıllar sonra u-s ye . Dikkatli okuyun ;

La bi sie go :)
SouL- : @untoxier

Bir laf vardır aç ayı yürümez diye. Mamanı vereyimde sus bari :)
Mesleğinde bile lamerlik yazıyorum sen hep böyle devam et olur mu?

1. Ortada gezen saçma sapan pack ise neden kimsede yok?
2. 30 TL vpsye verebilirim bundan sanane? Vps benim değil mi? Para benim param değil mi?
3. Dandik bir site derken daha ortada site bile yokken sen nasıl bir den böyle bir karar aldın ben onu anlayamadım zeka yaşın -05

Neyse daha yazdıklarına cevap veremiceğim.

Ne demişler : Bir lafa bakarım lafmı diye birde lafa söyliyene bakarım adam mı diye?

o en sondaki lafa da bitiyorum lisede söylüyoduk biz onları aslan parçası ahahah
Ne demişler : Bir lafa bakarım lafmı diye birde lafa söyliyene bakarım adam mı diye?

Bu sözden sonra aklıma Genco geldi. Gencolaşma saçma sapan yorum yapanlara cevap verme sen sadece işini yap. Başarılı olursan bile ötmeye devam eder burada herkes , önce kaliteni koy başarını sağla sonra cevap vermelisin.
Tekrardan başarılar,
Silindi
Apprentice
1.6
SouL Ne demişler : Bir lafa bakarım lafmı diye birde lafa söyliyene bakarım adam mı diye?

:bagirma
Nelph :

Bu sözden sonra aklıma Genco geldi. Gencolaşma saçma sapan yorum yapanlara cevap verme sen sadece işini yap. Başarılı olursan bile ötmeye devam eder burada herkes , önce kaliteni koy başarını sağla sonra cevap vermelisin.
Tekrardan başarılar,

Oy yinemi ben yinemi ben Aklında iyi kalmışım Nelph devam et böle.Benim arada reklam yapman güzel oluyor böyle.

Not : Benimle bir sıkıntın varsa benim msn adresimi ekle oradan konuşalım ve burasi arkadaşın konusu burayı kirletmeye gerek yok.Yaran var heraldeki ,Benim ismimi birdaha başka sitelerde yazıp yazıp durma sıkıntın ne bilmiyorum ama eğerki sıkıntın varsa msn adresimi ekle oradan cözeriz.Ufaklık

Not : Başarılar Neava Pvp

Bu konu Lord Genco tarafından düzenlendi(2013-01-03 14:08, 11 yıl önce)
SouL- : Tamam da onu bu konu altına değilde gidip şahin networke iletsen daha iyi olmaz mıydı? Neden karalamak için böyle fantaziler bulursunuz ki?

Sen kimsin ki de seni karalamaya çalışayım. Ne kadar gereksiz bir mesaj iletmişsin. Şunu unutma hani bir laf varya bana arkadaşını göster sana kim olduğunu göstereyim'e hitaben bende diyorumki bana host firmanı göster sana kim olduğunu söyleyeyim tarzı bir şey demek istedim. Şahinnetwork'u baktım oraya yer sağlayıcı koymuşşunuz banka hesap bilgilerinde isim yok, şimdi ben ozaman gidip karamala istiyorsan şikayette bulunacağım. İnternetten bir form doldurmak yeterli oluyor. Sonra karalamayı görürsün. Yaptığınız bir bakımada dolandırılığa giriyor. O şahin network siteside senin değilse bende elimi keserim yani.

2 tane domain al, hostu burdan aldım diye göster, sponsor ilan et. Ozaman bende sana şunu diyorum, hadi EL SALLA.

Ezberlemişler bir laf, karalamak. Ben senin üstünü çizeyim en iyisi !
Kesmessen adam değilsin :) Şahinnetworkün sahibi daha ultima online'nin ne olduğunu bilmiyor. Bilip bilmeden yorum atma konumuda senin gibi gereksizler yüzünden bozamam başarılar de geç sanane?

@Genco
Teşekkürler erhan.

Sunucumuz 05.01.2013 tarihinde aktif olacaktır.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.