Emulator : RunUO Age of Shadow's
Sürüm : 2.1
Account Alımı : Free Account
Account İp Limit : 5
Skill Gain: Kademeli yetenek alımı.
Fcr/Fc cap: 6/2
Spell Damage Increase: %20 (Bonus olarak inscription yeteneği'de SPI verir)
Lower Mana Cost: %40
Lower Regen Cost : %100
Defance Chance: %45
Hit Chance Increase: %45
Damage Increase: %100
Physical Reflect: %100
Bandaj Basma Hızı: 180 Dex - 2,0 Sn
Bonded süresi: 3 gün
Bodcu Sistemi: Aktif.
Tai ve Bs Deed : Aktif
Yaratıkların Paragon Olma Şansı : %8
Paragon Chest Cıkma Şansı : %5
Poison Cureleme Şansı (Grater Cure ile ) : %45 dir.
Hooded Düşme oranı; % 0.08 (cursed & Regular olarak ayarlanmştır )
DF Puan sistemi : Aktif
Paragon Puan Sistemi : Aktif
Faction Sistemi : Aktif

Bilindiği üzere venüsün sisteminde binekler ılshenar'da 477 farklı noktadan birinde spawn olmaktadır. Benim düşünceme göre bu sayı oldukça fazla ve ılshenar haritalarında spawn olmaları da hareketliliği düşürmektedir. Bilindiği üzere ılshenar'da pvp yapılamamaktadır. Ben hareketliliği arttırmak binek alımlarında sadece "gittim tameledim geldim yada kestim geldim" mantığını yok etmek heyecan ve hareket getirmek adına Nightmare, Unicorn, Ki-rin, Fire Steed spawnlarını Felucca haritasına ve sizleri çok uğraştırmamak adına da 10 farklı noktaya taşıdım.
Bu 10 nokta binekler aktif edildiğinde resimlerle gösterilecektir.

Binek çıkış süreleri ise yine sizleri çok uğraştırıp yormamak adına ve Tame yeteneği olmayanların bu bineklere binemeyeceğini de göz önünde bulundurularak şu şekilde ayarlanmıştır;

Nightmare : 3 - 5 gün arası.
Fire Steed : 2 - 4 gün arası.
Unicorn : 1 - 3 gün arası.
Ki-rin : 1 - 3 gün arası.
PolarBear : 1 - 2 gün arası.
Bu binekler server açıldıktan sonra duyuru ile aktif edilecektir.

Bunların dışında Fire Dungeon'da Fire Beetle spawn olacaktır.
Fire Beetle Spawn süresi : 1-24 saat arasıdır.

Malası Kapattım çünkü;
Yaptığım Araştırmalar sonucu ve hepimizin bildiği üzere Malas(Luna)'nın oyunu fazlasıyla durağan hale getirmesi Nibiru üzerindeki düşüncelerimde olumsuz yönde etkiler oluşturmuştur. Bütün karakterlerin en güvenli yer olan Lunadan çıkmayacağı için actiondan mahrum kalacağınız ve geçmişteki bir çok örnek sunucudaki gibi PVM ağırlıklı olabileceğinden Britania'nın başı boş kimsesiz kalacağından Malası kapatma kararı aldım. Bundan ilerleyen zamanlarda çok memnun kalacığınızdan eminim. Nibiru'yu fetih etmek için her savaşçının ter dökmesi gerektiğinin farkındayım. Bu yüzden Britania haritasının daha fazla kullanılmasının çok büyük önemi var. Bunun yanında tamamen savunmasız olan Tailor ve Blacksmith'leri de unutmadım. Onlar için Britania da güvenli bir yer oluşturdum.
Nibiru aslında söylenildiği gibi hiçte başıboş ve kimsesiz olmamıştır. Kimse Nibiru'da güvende değildir. Sende bu tehlikeli dünya'da yerini al. Adını Nibiru Toparaklarına altın harflerle yazdır.

web sitesi:www.nibiruo.com
forum: www.nibiruo.com/forum

Owner : Marduk

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.