Kimse konuyu tanıtım amaçlı sanmasın oyle bir niyetim yok,
Daha onceden Curve uo da oynuyordum ancak sunucudaki son problemler artık cıgrından cıktı birtane adam gormedim yakınmayan itemi silindi evi silindi diye.Herneyse bu gibi durumlar beni dogal olarak sunucudan cok soguttu yeni server arayişina girdim Olorin sunucusunu deneme sansım oldu 3 gundur oynuyorum izlenimlerim sunlar

ilk olarak tamamen sade bir yapısı var abarti renkler +lılar fln yok,
Serverda ekonomi dengesi harika olmuş ve drop rate mukemmel curvede oynadıgım için karsılaştırma yaparsak her hazineden +15 katana spear cıkmıyor.
Onun dısında spawn olarak her binek yok suanlık muhtemelen serverin dolmasini bekliyorlar ki bir binek sadece bir kişide olmasın herkes alabilisin diye
Craft sistemi harika oturtulmuş.
Onun disinda stafflar harika ve baya ilgililer belliki serverin yaş ortalamasi yuksek

Herneyse bunlar benim ilk izlenimlerim devamını paylaşıcam ilerliyen gunlerde
Yeni açılan sunucularda hatalar sorunlar olabilir. Olorin bence güzel bir sunucu olacak ama henüz kendilerini kanıtlayamadılar. Curve'de bende oynadım yetkili kadrosunun tecrübesizliği scripterin oyuna girememesinden dolayı bir süredir oynamıyorum Curveye okadar fazla player geldi ki yetkililer ne yapacağını şaşırdı buna hazırlıklı değillerdi ciddiyetten uzak ve amatör bir yetkili kadrosu var, bakıma girdi umarım orası da düzelir, ben isterim ki Türkiye'de ki bütün sunucular iyi olsun ki rekabet olsun ama bu rekabet kaliteyle sistemlerle ölçülsün bir birlerinin kuyularını kazarak değil, böylelikle Türk oyuncularda kaliteli ve uzun ömürlü sunucularda oynama imkanını elde edebilir diye düşünüyorum.
Silindi
Members
0.9

Saygılar :asik2
Bu yolladigin nedir bilmiyorum ancak herhalde saldiri ile ilgili birşey, Suan ben hala kasmaktayim bi sorun yok ancak sadece bu server için soylemiyorum sizin yuzunuzden hiçbir serverda oynanamaz hale geldi neden boyle yaptiginizi anlamıs degilim insanlarin oynamasina engel oluyorsunuz ancak umarim amacınıza ulaşamazsiniz.

Bu konu ulmo123 tarafından düzenlendi(2012-06-25 19:31, 11 yıl önce)
Olorinde bende oynuyorum suanlik hiçbir sıkıntım yok servera bi saldiri yapildi 2 gun once ama gayet iyi savuşturdular butun gerekenleri yapti stafflar sagolsun silinen herseyi geri verdiler 3 gun once Curvede evim silindi kocaman kale Page atiyorum staff diyorki birşey yapamayiz geri veremeyiz diyor şaka yapiyorsunuz herhalde dedim yoo gayet ciddiyim dedi ve gitti bu haraket uzerinde bende direk biraktim.

Ayriyetten bu ust kısımdaki fotoda bot fln var diyor serverda ben suan 20 kusur player goruyorum gayette herkes kasiyor kasma alanında 12 kisi var diyer kisiler nerdedir bilmiyorum ancak gayet botsuz bir şekilde oynuyoruz Bu seviyesiz arkadaş birşey sanmıs kendini kaç gun oncesinin fotosunu koymus biraz aklı olsa yapmazdi zaten boyle haraketler

Saygılar.
İçimiz dışımız Olorin oldu 3 başlık :)
Superadminstratours : İçimiz dışımız Olorin oldu 3 başlık :)

Görmek istemiyorsan girme topice bu kadar zor mu??
Sende her connector yaptığın sunucunun maldavallağını yapma zormu??
Master
59.2997
Superadminstratours : Sende her connector yaptığın sunucunun maldavallağını yapma zormu??

maldavallığını ne demek usta :)

hani en yakın ona bildiğim martaval var onu mu demek istedin bilmiyorum ama onu demek istediysen de cümleyle alakası yok :D
Superadminstratours : Sende her connector yaptığın sunucunun maldavallağını yapma zormu??

Bu sunucu connector yaptığım sunucu değil kendi sunucumuz diyelim konuyada gereksiz gereksiz mesajlar yazma. içini dışınıda başka yerde toplat olur mu?
peki abi
xD
Dosntmttr : Olorinde bende oynuyorum suanlik hiçbir sıkıntım yok servera bi saldiri yapildi 2 gun once ama gayet iyi savuşturdular butun gerekenleri yapti stafflar sagolsun silinen herseyi geri verdiler 3 gun once Curvede evim silindi kocaman kale Page atiyorum staff diyorki birşey yapamayiz geri veremeyiz diyor şaka yapiyorsunuz herhalde dedim yoo gayet ciddiyim dedi ve gitti bu haraket uzerinde bende direk biraktim.

Ayriyetten bu ust kısımdaki fotoda bot fln var diyor serverda ben suan 20 kusur player goruyorum gayette herkes kasiyor kasma alanında 12 kisi var diyer kisiler nerdedir bilmiyorum ancak gayet botsuz bir şekilde oynuyoruz Bu seviyesiz arkadaş birşey sanmıs kendini kaç gun oncesinin fotosunu koymus biraz aklı olsa yapmazdi zaten boyle haraketler

Saygılar.

Size itemlari verirken kendilerine de karakter editleyip keep falan bastilar sıkıntın olmasın o konuda. Botları da bizzat Regalya atıyor.

3 hafta falan ömür biçtim ben.
Algos :
Dosntmttr : Olorinde bende oynuyorum suanlik hiçbir sıkıntım yok servera bi saldiri yapildi 2 gun once ama gayet iyi savuşturdular butun gerekenleri yapti stafflar sagolsun silinen herseyi geri verdiler 3 gun once Curvede evim silindi kocaman kale Page atiyorum staff diyorki birşey yapamayiz geri veremeyiz diyor şaka yapiyorsunuz herhalde dedim yoo gayet ciddiyim dedi ve gitti bu haraket uzerinde bende direk biraktim.

Saygılar.

Size itemlari verirken kendilerine de karakter editleyip keep falan bastilar sıkıntın olmasın o konuda. Botları da bizzat Regalya atıyor.

Kovuldun diye yapmadığın kalmadı :)) At at daha ne kadar sallıcan tabi unutmamak lazım "KEDI UZANAMADIĞI CİĞERE MUNDAR DERMİŞ"
xwerswoodx :
Algos :

Saygılar.

Kovuldun diye yapmadığın kalmadı :)) At at daha ne kadar sallıcan tabi unutmamak lazım "KEDI UZANAMADIĞI CİĞERE MUNDAR DERMİŞ"

Kıprıslı, senin yakında QND ile sunucuyu.. Neyse sana laf söylemiyorum ortak amacımız var :)

Spankox : @Algos

Yediğin tasa pisleme. Bunu nankör domuzlar yapar.
Bende senin kaşarlıklarına 1 ömür biçtim. Oyun için bunları yapan hayat boyu ihya olmaz.

Yediğim tas? Lan tas benden yedi eheh.
Domuzlar nankör değildir, gayet lezzetli ve tatlı hayvanlardır ancak Müslüman bir ülkede hakaret olarak kabul edilir. Sen hakaret etmeye çalıştın da kafan yetmedi sanırım.
Kaşarlık da eskilik demek oluyor.

Sen şimdi hakaret mi etmeye çalıştın prematüre primat? :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.