Başarilar.
Basarilar.
oynamayan hata eder bence süpermiş ya
dsasd : oynamayan hata eder bence süpermiş ya

tamam.
Nelph :

tamam.

Nelph bunu anlamış değilim işte burda bir tamam eyw demek mi yoksa küçümsemek mi?

Bu arada iyi dileklerinizden dolayı herkeze teşekkür ederim. Rekabeti elimizden geldiğince bol tutmaya çalışacağız ileride
Orbis :
Nelph :

tamam.

Nelph bunu anlamış değilim işte burda bir tamam eyw demek mi yoksa küçümsemek mi?

Bu arada iyi dileklerinizden dolayı herkeze teşekkür ederim. Rekabeti elimizden geldiğince bol tutmaya çalışacağız ileride
Fake'lere gerek yok demek gibi birşey olsa gerek..
Fake derken ?
Tutupda fake acc ler açıpda, ne sunucumda tutuarım.. nede tutup forumlarda konum üste gelsin diye habire yorum atma merakım vardır. kontrol yapılmasını istiyorum, platform moderatorleriden ve üyelerinden haksız yere suçlanmayı göze alamam. Lütfen gerek yapılsın.
Fake (Feyk) yani sahte, taklit, gibi anlamlar içermekte.
Lütfen kontrol yapınız. Tutup dsad diye bir acc alınıpda tanıtımıma 2 mesaj atması veya keremcm gibi bir acc alınıpda tanıtımıma bir yorum yapılması ve iki oyuncunun da ilk mesajları olması akibiyetinde; fake üyelik açıpta böyle birşey yaptığımı düşünüyorsanız , elinizde ufakda olsa bir neden yada bir ipsat olmalıdır. İğneliyici sözlerinizi biraz daha özenle seçiniz.
Orbis : Fake derken ?
Tutupda fake acc ler açıpda, ne sunucumda tutuarım.. nede tutup forumlarda konum üste gelsin diye habire yorum atma merakım vardır. kontrol yapılmasını istiyorum, platform moderatorleriden ve üyelerinden haksız yere suçlanmayı göze alamam. Lütfen gerek yapılsın.
Sakin olmalısın, kimse senin yaptığını iddia etmediki, sadece fake dedim. Sonuçta fake illa sen olucaksın diye bir kaide yok.
şuan bu tanıtımda iki farklı üyelik aynı ip denmi alınmış yada kullanılıyor?
hyr, mesela senin attığın son 2 post'un ip leride uyuşmuyor neticesinde. O kanıt değildir yani.
Neyse konuyu fazla uzatmaya gerek duymuyorum. Gereksiz yorumları siliniz.
@dsasd

kimse doğru söylemiş sunucu güzel bunda ne varkı adam zaten ilk mesajı yazan kendısınede katılıyorum başarılar orbis.
teşekkürler Xearth :utangac1

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.