Merhabalar Ultima- Strike ailesi...

Öncelikle tanıtmakta olduğum başlık hatalıysa özürlerimi baştan kabul etmenizi önemle rica ediyorum... U-s Reklam sansürlerine uygun bir şekilde anlatacağım...

XXXX UO ekibi olarak sizlere yepyeni bir uygulama tanıtmak istiyoruz. Bu uygulama şuana kadar tek XXXXX Pvp sunucusunda uygulanmaktadır. Uygulama hakkında ki bilgiler ve detaylı anlatım;

- Artık oyun oynarken sizde gerçek para kazanabileceksiniz. Bu nasıl mı olacak?

Cevap: Her ay XXXX sunucusunda ''İkramiye Turnuvası'' düzenlenecektir. İkramiye turnuvasında 1. olmak şartı ile topladığınız ''para-gold'' sizlere gerçek para olarak verilecektir. Dikkat yalnız 1. olan kişiye verilmektedir. Turnuvadan elenen kişilerin ''para-gold'' ları silinmektedir. ( En fazla 100 tl'ye kadar ''para-gold''sizden alınır ve gerçek paraya dönüştürülür. Gerçek para sizlere banka veya ptt yoluyla gönderilir.)

- Para-Gold'lar ile turnuvaya girdim ve elendim. Para-Gold'larım bana verilecek mi?

Cevap: Hayır.

- Para-Gold'ları nerede bulabilir ve kasabilirim ?

Cevap: Para-Gold'lar ''Chers NPC'' adında ki yaratıklardan çıkmaktadır. Bunlara ulaşabilmek için Npc gatesinden ''Npc 4'' ü seçmeniz gerekmektedir. Alana gitmek için çantanızda 2m gold olmas gerekmektedir.

- Npc 4 alanına gittim ve öldüm. Arkadaşımda benimle geldi ama o da moongateden Hazırlanma Alanına gitti. Ama çantalarımızdan 2m para gitti. Bu paraları geri alabilirmiyiz?

Cevap: Hayır. Herhangi bir ölüm konusunda o alanda reslenme imkanınız yoktur. Bu konuda atılan page'lere ''hatalı page'' uygulaması yapılacaktır.

- Ben çantamda 70 tl kadar para-gold biriktirdim ve İkramiye Turnuvasına giremedim. Beni sonradan o alana alabiliyormusunuz yada benim para-gold'larım siliniyor mu?

Cevap: Hayır. Katılım süresi bittikten sonra ne uzatılabilir nede page yoluyla alana alınabilir. Bu konuda birşey yapmanız çok anlamsız kalır. Para-Gold'lar ise çantanızda kalır, ikramiye turnuvasına katılmadığınız sürece herhangi bir işlem olmaz.

- İkramiye turnuvasının kuralları nelerdir ve itemler vb. şeyler bizden mi beklenir?

Cevap: Hayır, ikramiye turnuvasında ki tüm itemler ve potionlar bizdendir. Tamamen herkes eşit şart'ta pvp yapmaktadır. Pvp için size verilen eşyalar ve kurallar;

Warlock
- +3 Tüm silahları barındıran bir bag
- Studed set
- Full spell book
- Her round için '' 6 potion(tüm potionlar - deadly potion hariç), 10 bandaj - 100 arrow ''

Pure Mage
- Mage robe
- Studed set
- Full spell book
- Her round için '' 6 potion(tüm potionlar - deadly potion hariç), 10 bandaj - 100 arrow ''

Warior
- +3 Tüm silahları barındıran bir bag
- Elven bow
- Shadow set

İkramiye Turnuva Kuralları

- Aslında tüm itemleri biz verdiğimiz için poison, loot vb. şeyler yok
- Alan büyüleri, Teleport, Invisibility, summon büyüleri yasak, diğer tüm büyüler serbesttir.

İkramiye ödülü: Topladığınız para-gold kadar gerçek paradır. Maksimum: 100 tl

Soru, öneri, şikayetlerinizi forumlarda belirtiniz.

İlk ikramiye turnuvası 28 Şubat 2010 tarihinde gerçekleşecektir.

Turnuvaların ne kadar adil olduğunu göstermek amacıyla U-S platformundan en seçkin ve irtibarlı üyelere, turnuvayı düzenlemeleri için ricada bulunacağız. Bunların başlıca isimleri; Noxier, Neran ve daha fazla güvendiğiniz isim. Aralarından kabul edenlerin logları ''site'' aracılığı ile gösterilecektir.
Neden olmasın adil,eşit bir turnuva olduktan sonra biraz daha heycan katmak adına bu tür simgemsi miktarlarda paralar hoş olabilir, başarılı olursunuz umarım.
@Nores

Teşekkür ederiz...

Burada ki asıl amaç, oyuncuların hayatında ki önemli vakitleri doğru kullanabilmesi. Bazı şeyler öğrenip, bunu çıkara çevirmesi. Umarız bu uygulama tüm oyuncuları memnun eder... Ve umarız diğer sunucularda böyle uygulamalar başlatıp, oyunculara para kazandırabilir...
Gercekten güzel düsünmüssünüz Umarım başarılı olursunuz.
Ne sacmalık Adam 1. olcak ben kendı cebimden para verıcem 1 paket sigara alamıorumc ebıme wiston box tan tekel 2001 e dustum Pehh elalem neyi düşünüoR Paran cok gelıorsa Hayır kurumuna bagısla
Rerklam sansürü yapıyorsunuz ama imzanızda server reklamı var bu nasıl birşey ?
@Xemus

Bir sunucu sahibinin parası olmazsa şaşarım. Sunucular peynir, ekmek ile açık kalmıyor. Ben sadece ultima online'da ki oyuncuların 1-2 aylık sunucularda kendi emeklerini yok etmesin diye böyle bir uygulama başlattım. Hem oyundan zevk alacak hemde para kazanmaya bakacak. Ortada rekabet artacak.

@FairyTaLe

Evet profilimin altında imzam var. Olmasa bende şaşarım. Sonuçta burada ki tüm sunucu sahiplerinin imzalarında kendi sunucusunun adresi bulunur. Bunu yanı sıra Nothing 2005'ten bu yana biliniyor. Pek reklama girceğini sanmıyorum. Sonuçta ben buraya reklam başlığı açmadım, sadece ultima online'da ki yeni bir uygulamayı tanıtmak istedim. Böylece diğer sunucularda bu uygulamayı uygulayarak oyunculara birşeyler kazandırabilir.
Bencede bu uygulama gayet güzel fakat tüm parayı 1. ye vereceğinize mesela 1. max 100 tl diyorsunuz onun yerine derece yapanlara daha az miktarda herkese verseniz daha güzel olabilir. 1. ye 50tl 2. ye 30tl 3. ye 20tl gibi gibi
kurulmuş sistemde problem var işte , burda bir server sahibi imzasını tanıtmak amaçlı post kasabilir neticede iyi bir reklam ayağı oluşur diye düşünüyorum.
Adept
4.3
Ultima-Strike uzun zamandir sunucularin bu tarz tanitimlarinda sunucu ismi geciyor diye müdahalede bulunmuyor. Gündem basligi altinda bircok sunucunun ismi gecmektedir. Salt reklam amaci tasiyan basliklara müdahale ediyoruz genelde.
Botanika : Bencede bu uygulama gayet güzel fakat tüm parayı 1. ye vereceğinize mesela 1. max 100 tl diyorsunuz onun yerine derece yapanlara daha az miktarda herkese verseniz daha güzel olabilir. 1. ye 50tl 2. ye 30tl 3. ye 20tl gibi gibi

Eğer yazdıklarımı biraz daha detaylı okursanız, sadece oyuncunun topladığı ''para-puan'' kadar para verdiğimizi anlayabilirsiniz. Ama 2. ve 3.'ye belki topladığının çeyreği kadar verilebilir.

FairyTaLe : kurulmuş sistemde problem var işte , burda bir server sahibi imzasını tanıtmak amaçlı post kasabilir neticede iyi bir reklam ayağı oluşur diye düşünüyorum.

Böyle düşünmeniz beni biraz üzdü diyebilirim. Neden reklam amaçlı post kasmak isteyeyim ki? Sağ tarafta bazı bannerlar boş. Eğer tanıtmak istesem sağ tarafta ki bannerları satın alabilirim. Ha eğer şöyle düşünürseniz ''alacak'' para ya yoksa sizde ? diye. Şuana kadar kesintisiz hm'nin 1 yıllık müşterisiyiz, sunucu bakıma bile girse sürekli ''makina'' kiralamaya devam ettik. Yani ayrıca para problemi olsaydı böyle bir uygulamada başlatmazdık. Yinede olumlu, olumsuz düşünceniz için teşekkür ederiz.
usta cok guzel bir fikir aslında player çekmek için degil ama hem server açıp hem para vermek büyük bir emek sanırım bildiğim kadarıyla serverda edit yok dürüst küfürsüz bildiğin rp den farksız ama sadece pvp yani rp den kolay olan server helal olsun.. başarılarılarınızın devamını dileriz.. iyi oyunlar..
Silindi
Members
0
Değişik bir fikir

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.