bilgisayarınızda hem 2d hem ml mi kurulu ?
hyr sadece ml yüklü şimdi trkrardan indirdim connectoru ve tıklıyorum %50 ye kadar doluyo sonra kapanıyo client açılır normalde ama açılmıyor
illegal birşey görüyor ozaman bilgisayarınızda açık olan dosyaları kontrol edin lütfen
Başarılar, Panda ve ekibi.
Teşekkürler
herne kadar eski internet cafenizin ismini sunucunuza vermiş olsanızda minnettarlığınızdan dolayı çok itici olduğunu söylemem lazım panda nedir abi yok algida keşke daha ciddi bir isimle başlamış olsaydınız
Ciddiyetimizi projemizi daha detaylı inceleyerek görebilirsin. Yorumların için teşekkürler.

Bu konu Uğur GÖK tarafından düzenlendi(2012-10-07 19:53, 11 yıl önce)
Ultima-strike forumlarını uzun zamandır okuyucu olarak takip ediyorum işlerin yolunda gittiği sunucu bulabilmek ümidiyle. Bakıyorum ki genel olarak Uo oynayan insanlar sunucu sıkıntısı yaşıyor, bir yandan da açılan sunuculara bir saldırıdır ki gidiyor :) Eleştirmek tabi ki çok normal fakat yukarıda örneklerini gördüğüm yersiz sadece saldırmak için yazılmış yorumlar görüyorum genel olarak.

PandaUo ile hicbir alakam yok player lık dışında, görüldüğü kadarıyla in game de titiz davranılmış. Owner ve gm arkadaşlarda oldukca anlayışlı ve ilgililer. Umuyorumki bozulmadan bu şekilde devam edebilirler. Level sistemli sunucularda daha önce oynamış biri olarak sorunsuz kabul edilen sunuculardan geri kalır hiçbir yanını göremedim ben.
Sunucuda öyle bir ayda herkezde Fire Set ler +15 ler full QP item lar olacak gibi de değil ayrıca. Dengeler gayet yerinde olmuş ellerinize sağlık PandaUo ekibi.
İyi reklam yaptım farkındayım :) Fakat kim istemez oynadığı sunucunun player sayısının artmasını? :)
Sunucula ne zamandı isimlerine göre kaliteli oldu ?
Yabancı isimler şekil oluyor ya ondandır bu cebelleşmeler.
Longbow : Ultima-strike forumlarını uzun zamandır okuyucu olarak takip ediyorum işlerin yolunda gittiği sunucu bulabilmek ümidiyle. Bakıyorum ki genel olarak Uo oynayan insanlar sunucu sıkıntısı yaşıyor, bir yandan da açılan sunuculara bir saldırıdır ki gidiyor :) Eleştirmek tabi ki çok normal fakat yukarıda örneklerini gördüğüm yersiz sadece saldırmak için yazılmış yorumlar görüyorum genel olarak.

PandaUo ile hicbir alakam yok player lık dışında, görüldüğü kadarıyla in game de titiz davranılmış. Owner ve gm arkadaşlarda oldukca anlayışlı ve ilgililer. Umuyorumki bozulmadan bu şekilde devam edebilirler. Level sistemli sunucularda daha önce oynamış biri olarak sorunsuz kabul edilen sunuculardan geri kalır hiçbir yanını göremedim ben.
Sunucuda öyle bir ayda herkezde Fire Set ler +15 ler full QP item lar olacak gibi de değil ayrıca. Dengeler gayet yerinde olmuş ellerinize sağlık PandaUo ekibi.
İyi reklam yaptım farkındayım :) Fakat kim istemez oynadığı sunucunun player sayısının artmasını? :)

dostum sunucuda ne olduğunu bilmiyorum ama hakkını yememek lazım iyi savunmuşsun fakat yinede mitolojiye dayanan bir oyun olduğu için daha uygun bir isim düşünülebilirdi

Superadminstratours : Yabancı isimler şekil oluyor ya ondandır bu cebelleşmeler.

cebelleşilcek birşey yok bu düşünceyi bir tek savunan da ben değilim bu portalde bir çok sunucu ismi sitesi sistemleri vs vs playerlarına kadar eleştirildi ve eleştirmekte en doğal hakkım diye düşünüyorum?
Benimde sizi eleştirmem normal o zaman bir sorun yok,sizde beni eleştirebilirsiniz.
Teşekkürler
Server ilk başta güzel olur sandım.Oynmadım fakat dikiş tutturamadılar player açısından.Eksiklerini hızlı bir şekilde toplayamadılar.Web siteleri çok yetersizdi.Dolayısı ile pandauo'dan bu dakkadan sonra adam olmaz...

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.