Sunucu hala bende :asik2 kimseye devir etmedim, etmemde. Arkadaş takılıyor işte.

İyi dilekleriniz için ayrıca teşekkür ederim.
Gördüğüm en sakin ve net cevaptı sanırım ahahaha.
Bakalım Relax bey 1.2 ay sonra yine ayni oyuncu kitlesine düşmeyinde :)
Merhabalar,

Sunucu açılmıştır. Online rekor olarak 20:00'dan itibaren 320 oyuncuya ulaşmıştır. Umarız bu rakam ile ilerleriz. Çok teşekkürler.

Expert
34.0001
güzel haber. sanırım bende başlayacağım, artık şu 10 20 oyunculu gereksiz dötüm gibi serverlar kapansın. yazıktır. herkes pyramid'e :))
Kell : güzel haber. sanırım bende başlayacağım, artık şu 10 20 oyunculu gereksiz dötüm gibi serverlar kapansın. yazıktır. herkes pyramid'e :))

Kapımız herkese açık, herkesi bekleriz. An itibariyle 450 oyuncuya ulaştık.

Sizlerin sayesinde...
Oynadığım serverın boks alanında gelip hadi pyramid açıldı boşuna burda kasmayın diyen ailelere birşey vadedildi mi?
GoztepeLee , Uth Xare , Hodri Meydan , Bucalılar , The Rose Won`s , SouL , Pro Team
ailelerine her zaman ki yine bolca edit basılmış.
sonu revo gibi olacak garibim 600 gördüm diye sevinmişti.
Relax :
Kell : güzel haber. sanırım bende başlayacağım, artık şu 10 20 oyunculu gereksiz dötüm gibi serverlar kapansın. yazıktır. herkes pyramid'e :))

Kapımız herkese açık, herkesi bekleriz. An itibariyle 450 oyuncuya ulaştık.

Sizlerin sayesinde...

zipp0 : GoztepeLee , Uth Xare , Hodri Meydan , Bucalılar , The Rose Won`s , SouL , Pro Team
ailelerine her zaman ki yine bolca edit basılmış.
sonu revo gibi olacak garibim 600 gördüm diye sevinmişti.

buffa : Oynadığım serverın boks alanında gelip hadi pyramid açıldı boşuna burda kasmayın diyen ailelere birşey vadedildi mi?

Bu konu Ghlahn tarafından düzenlendi(2016-08-23 20:27, 7 yıl önce)
zipp0 : Relax pyramidi kapatma kararı almıştı fakat tnsnin eski ortaklarından birine devretti.Yeni sahipleride sunucuyu resetleyerek sunucudaki editleri temizleme yoluna gitti.Yeni sahipleri bilgisiz , ilgisiz ve edit olmazsa olmaz ahlakına sahiptir.
Edit yapılarak 20-30 player toplanabilir.
Başarılar.

Relax : Sunucu hala bende :asik2 kimseye devir etmedim, etmemde. Arkadaş takılıyor işte.

İyi dilekleriniz için ayrıca teşekkür ederim.

zıpzıppo sana rofta owner diyolaa sen ne diyon bu işe nickte didiler ama söylemiem şindi

Bu konu Ghlahn tarafından düzenlendi(2016-08-23 20:27, 7 yıl önce)
pyramid forumlarında bile edit muhabbetleri yine dönmeye başlamış.
ateş olmayan yerden duman çıkmaz.
işte yukardaki yorumu yapanlarda tipik pyramid oyuncusu kalitesiz.
Bugüne kadar gördüğüm en İlgisiz Staff kadrosuna sahip sunucu.
Tame alanında herkesi n 1283719237891237 tane ineği var. İneklerin silinmesi için hiç bir script yazılmamış.

Neyse konuyu bildirdik Bullar var dendi. Okey kimsenin bullara all kill çektiği yok. Aksi halde ölmüyorlar keza.

Tamam ölmediler. Staff'a Page attım tekrar kimsenin bull kullandığı yok diye.

E Siz keseceksiniz o zaman?

Hacı ben playerım PH fullemişsin, makrola Tame kasımını açmışsın. 500 playerım var HOBAAA modundasın. e İlgilenmeyeceksen Staff neden var madem?

Hani şu Spam Cowlarla ilgilenecek kişi ben olsam gider sunucu açar köklerim PH'yi. O neymiş ya.

Kasma alanı yapıp dummy koymuşsun.
Tiefler bütün poi, mage kasanları soyuyor.

E oyuncunun ilk dakikadan parası bitti.
Adam crim olmuyor sana o da ilginç
Bildiriyorsun, e yapabileceğimiz bir şey yok.

Abi dikkate alıyorum ilgileneceğim yaz bari yalandan ona da razı oyuncu.

aa yok.

Sunucuyla ilgilenen staff yok.

Kısacası böyle devam ederse yakında yine oyuncularda gider, eğlenirsiniz staff staffa artık ne yaparsınız bilmiyorum. Bu kafalarla oyun moyun oynanmaz.

Bu arada DİPNOT:
Ne zamandan beri Kullanıcılara Capsle küfür etmek serbest US'da?

Bu konu Fream tarafından düzenlendi(2016-08-23 17:43, 7 yıl önce)
Küfür?Can Yücel'in bi mısrasını paylaştım.Orda kullandığı cümleyi değilde anlatmak istediği düşünceyi anlamak gerek

Zipp0 demişki
///////////////////////////////////////////////////////////////////

sizin sunucudan pyramide geçen o kadar oyuncu oldu demekki siz onlarada kalitesiz gözüyle bakıyorsunuz.Hatta şu an sizde oynayanlar çıkığp gitse onlarda kalitesiz olacak işte sizin bize verdiğiniz değer bu kadar sizle olursak adamız sizden çıkınca yalanız kısa ve öz oyuncunun iradesine önem vermeyen rof yönetimde ne oynanılır nede durulur yolladığınız o bombacıların iftiracıların gerçek yüzü sizin forumlarda utanmadan konu açmış bide bombaladım kapı önüne dikeldim oyun akışını bozdum diye sizin diğer ownerda düşük sunucu iyi etmişsin bombalama o sunucuda ne kadar satılık sunucu demiş sizin zihniyetiniz bozuk saygılı olun önce oyunculara

Şimdi Rof uo yönetim Durum buna bakın ve asıl kalitesiz insanlar kimmiş öğrenin

Bu konu Mafia tarafından düzenlendi(2016-08-23 18:25, 7 yıl önce)
benim sw çoktan kapalı yakında resetlicem bende 500 online :)
yeni moda reset 500 online.
2 ay sonra sıfır online.
Mafia : Küfür?Can Yücel'in bi mısrasını paylaştım.Orda kullandığı cümleyi değilde anlatmak istediği düşünceyi anlamak gerek

Zipp0 demişki
///////////////////////////////////////////////////////////////////

sizin sunucudan pyramide geçen o kadar oyuncu oldu demekki siz onlarada kalitesiz gözüyle bakıyorsunuz.Hatta şu an sizde oynayanlar çıkığp gitse onlarda kalitesiz olacak işte sizin bize verdiğiniz değer bu kadar sizle olursak adamız sizden çıkınca yalanız kısa ve öz oyuncunun iradesine önem vermeyen rof yönetimde ne oynanılır nede durulur yolladığınız o bombacıların iftiracıların gerçek yüzü sizin forumlarda utanmadan konu açmış bide bombaladım kapı önüne dikeldim oyun akışını bozdum diye sizin diğer ownerda düşük sunucu iyi etmişsin bombalama o sunucuda ne kadar satılık sunucu demiş sizin zihniyetiniz bozuk saygılı olun önce oyunculara

Şimdi Rof uo yönetim Durum buna bakın ve asıl kalitesiz insanlar kimmiş öğrenin

O başlığı açan kişi benim. Öncelikle şunu belirteyim beni kimse yollamadı. Eğer bir sunucu diğer sunucuya da böyle bir savaşta bulunursa bunu da takdir etmek lazım. Çünkü rof u çekemeyenler bombacı yollamadı. Defalarca yurtdışından saldırıda bulundular, günlerce ^^. Sunucu dosyalarını hackleyip insanların bilgisayarlarına, bilgilerine ulaşmaya çalıştılar. Eğer sunucular arasındaki savaş "bombacı yollamak" şeklinde olursa bu gayet masum ve güzel bir şey.

Başlığa bakarken de dikkat edilmesi gereken bölümlere bakmayıp "nereden açık bulup laf sokarım" diye okumuşsun besbelli. O başlıkta hiçbir yerde "oyunun akışını bozdum kapı önüne dikeldim" gibi şeyler yazmıyor. Zavallı aklınla uydurduğun saçmalıkları gelip burda insanlara kakalama.

Pyramiddeki o online sayısına da "online oyuncu" değil "online müşteri" olarak bakılmalı ayrıca.

Eskiden oynadım Pyramidde. Hatta şundan birkaç ay önce aynı scriptli halinde britain banka'da biriyle karşılaşıp birbirimize aynı anda "oha britte adam var" demişliğimiz var. İnsanların en çok rahatsız olduğu konu köy sistemiydi o zamanlar. Actionu öldürüyor diye. Maden var, tame kasabiliyorsun, hırsızlık kasabiliyorsun.
Pyramidin yeni halinde de köy sistemi kalkmış olarak gördüm ilk önce dedim ki demek ki oyuncuları(!) dinliyorlar. Sonra yell geçmiş "köy sistemi şimdilik aktif değil ama açacağız" gibisinden. Ee köy başına ayda 50 lira para. Neden açmasın adamlar?

Pyramid = P2W sunucusu.

Parayla kozmetik ürünlerin satılmasını sonuna kadar desteklerim ama 10 liraya Mustang, 100 liraya Unicorn, 150 liraya Nightmare (ethereal saçmalıklarından bahsetmiyorum bile) satan sunucuya giden bu kadar kişiye Allah akıl fikir versin.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.