@ufuk1907 sunucu ile alakalı ve kurallar çerçevesinde olduğu sürece olumlu ya da olumsuz eleştiri yapabilirsiniz. Şu anda yapmış olduğunuz gibi ;-)
ufuk1907 : Mustafa'cım soğuk esprileri yaz günü yapsan iyi olur 😂 imkansız birsey söylemedim bu benim fikrim baya bir gezdim dikkat edersen sunucuya kötü demiyorum revo kaliteli bir sunucu o sebepten bot yakistiramadim.
Mesela bot kullanan başka sunucularda var dimi 😂??

Bot kullandığımızı kanıtlayabilir misiniz? Çünkü kanıtladığınız an sunucudan istifa edebilirim (Ki ben 2006'dan beri bu sunucuda görevliyim) Sizin için karalamak çok kolay. "Ben girdim baktım o kadar player yok kesin bottur" çamur at izi kalsın... Revolution sunucusu tarihinde hiçbir zaman (sizin tabiriniz ile ) "bot" 'a muhtaç olmamıştır. Çoğu kişi bilir ki bu sunucu 40-50 player'lı zamanlar da geçirdi. Eğer ki "bot" kullanma ihtiyacı hissetsek o zaman yapardık, ana sayfamızda, forumumuzda "Online player : 40" şeklinde göstermezdik.

Gezdiğiniz yerlerin şehirler olduğunu varsayıyorum. Fakat bir çok oyuncumuz şehir dışında skill kasmaktadır (Çünkü şehir dışında kimsenin rahatsız etmeyeceği yerleri daha güvenli bulmaktadırlar.) Gemi ile balıkçı kasanlar mevcuttur, düello alanında oyuncularımız bulunmaktadır. Britain şehrinin hali zaten girdiğinizde görmüşsünüzdür. Sürekli maden gezen oyuncular mevcuttur. Minoc şehrinin hali Britain şehrinden aşağı değildir. Bunun gibi bir çok örnek sıralayabilirim size.

Siz bot olarak gördüyseniz benim yapabileceğim tek şey yukarıdaki açıklamayı yapmaktır. İnanıp inanmamak sizin takdirinizde.
serverda bi yığın multi var önce bunları temizlemeleri lazım haksız kişileri jaile atmaktan önce hevesle başladım bi hevesle bıraktım.
StizzRLX :
ufuk1907 : Mustafa'cım soğuk esprileri yaz günü yapsan iyi olur 😂 imkansız birsey söylemedim bu benim fikrim baya bir gezdim dikkat edersen sunucuya kötü demiyorum revo kaliteli bir sunucu o sebepten bot yakistiramadim.
Mesela bot kullanan başka sunucularda var dimi 😂??

Bot kullandığımızı kanıtlayabilir misiniz? Çünkü kanıtladığınız an sunucudan istifa edebilirim (Ki ben 2006'dan beri bu sunucuda görevliyim) Sizin için karalamak çok kolay. "Ben girdim baktım o kadar player yok kesin bottur" çamur at izi kalsın... Revolution sunucusu tarihinde hiçbir zaman (sizin tabiriniz ile ) "bot" 'a muhtaç olmamıştır. Çoğu kişi bilir ki bu sunucu 40-50 player'lı zamanlar da geçirdi. Eğer ki "bot" kullanma ihtiyacı hissetsek o zaman yapardık, ana sayfamızda, forumumuzda "Online player : 40" şeklinde göstermezdik.

Gezdiğiniz yerlerin şehirler olduğunu varsayıyorum. Fakat bir çok oyuncumuz şehir dışında skill kasmaktadır (Çünkü şehir dışında kimsenin rahatsız etmeyeceği yerleri daha güvenli bulmaktadırlar.) Gemi ile balıkçı kasanlar mevcuttur, düello alanında oyuncularımız bulunmaktadır. Britain şehrinin hali zaten girdiğinizde görmüşsünüzdür. Sürekli maden gezen oyuncular mevcuttur. Minoc şehrinin hali Britain şehrinden aşağı değildir. Bunun gibi bir çok örnek sıralayabilirim size.

Siz bot olarak gördüyseniz benim yapabileceğim tek şey yukarıdaki açıklamayı yapmaktır. İnanıp inanmamak sizin takdirinizde.

Merhaba,

Farz edin ispatlayamadım peki siz online sayınızın gerçek olduğunu ispatlarmısınız şeffaflık adına? nasıl olacak derseniz PM atın ben detayı size anlatırım, eğer karalama gibi bir projem olsa edit yapıyorlar derim başka birşey derim duydunuzmu ağzımdan o tazr bir laf?
Rel Por ve İn Lor Magery gain saçmalıkları dışında pek olumsuzluk gözüme çarpmayan free shard.
Başarılar.
Öncelikle @Syntax desteğin için teşekkürler :utangac1

@Estelyon Glad "Rel Por Saçmalığı" olarak bahsettiğiniz durum Revolution sunucusunun olmazsa olmazları arasındadır. Her daim böyle olmuştur.

@injux Sorun bildirimi yeri burası değil sunucumuzun forum bölümüdür. Bahsettiğiniz sunuculardaki Robert ile Revolution sunucusundaki Robert tamamen farklı kişilerdir. İsim benzerliği dışında bir bağlantı bulunmamaktadır.
300 tekil player olduguna eminim srverda ama 450 si multi okadar da gerçekci olalim
he syntax senin gibiler bu uodan maalesef silinmiyor senin gibilr hep maydonoz
Syntax : bazı isimler kendini kanıtlamaya ihtiyaç duymaz, bazıları da ucundan azıcık başarılı olunca her yerde bas bas bağırır.

Syntax revo kendini kanıtlamış, kaliteli bir server. Fakat sizin sorunlara çözüm bulmak yerine filanca server şunu yapmış , falanca server bize saldırıyor diye mağduriyet oynamanız benim gözümde o kaliteyi geriletiyor. Ben eminim ki server dediğiniz gibi 450 kişidir. Yoksa sınırlandırma koymanın anlamı ne. Bence bu tip dönüşler yerine yapıcı olup, bizleri sorularımızda daha çözümsel bilgilendirseniz bence revonun kalitesine yakışır davranmış olursunuz.
Gereksiz mesajlar silindi devam etmemesini temenni ediyorum..
Tymaron : Gereksiz mesajlar silindi devam etmemesini temenni ediyorum..

Gereksiz mesajların arasında gereklilerde silinmiş gibi. Sorunlarımızı dile getiriyoruz siliyorsunuz ?

Geleneksel revolution item res takvimi hakkında bilgi sahibi olmak istiyorum. Bunun neresi gereksiz ? Sayın StizzRLX sizce gereksiz mi?
Burası Revolution sunucusunun forumu değil. İstek ve şikayetlerinizi orada bildirebilirsiniz. Sunucunun genel yapısı hakkında olumlu ya da olumsuz eleştiriniz varsa burada yapabilirsiniz. Ayrıca sizin niyetinizin gayet farkındayım...
stizz gibi bir staff orda yönetici oldugu için suan serverın patlamasına sevındım. okadar onemlı konu varken, ' revoda kız varmı ' adlı forum baslıgına saçma sapan cevap yazıp , playerınların cevap bekledıgı konulara nokta bile yazmayıp , sordugumuzda da zamanım olmuyor diyen bir çeşit insan . bunu forumda yuzune vurunca pm ile , girip oyundan ban atan egolu bir kişinin oldugu server. ztn bukadar dayanmıs olması bile başarıdır . stizz gibi kendini tanrı gören , staff lıgı banlamak asmak kesmek sanan , burda süt dökmüş kedi gibi takılan insan çeşitlerinin yüzünden insanlar sürekli server değiştiriyor . hayatta başarısız olman dileğiyle pek sevgisiz stizz efendi
Eyyyyyyyyyy Stizz,

Eskinin tadı başkadır dedik. Eskiden ders alınmıştır dedik. Aynı hatalar gene olmaz dedik. 500-600 player dedik. Gene girdik revomuza oynayalım dedik.Sorun üstüne sorun. Sorun üstüne sorun. Neler neler.

Eyyy Stizz bu sefer samimiyetinize güvendik. Ama bu yaptığınız hoş olmadı. Revoyu bu hallere düşürdünüz ya helal olsun sizlere. Tamam 500-600 player kalmadı .

Online şuan 5-20 arası değişiyor. Tabi kalmaz oyuncu.Bir haftadır page atıyoruz. Stizz bey bizlerin pagelerine bakmak yerine Wos uo diye bir runuo sunucusunda takılıyormuş. Yakıştı mı bu size Eyyyyyy Stizz ???
Tymaron : Burası Revolution sunucusunun forumu değil. İstek ve şikayetlerinizi orada bildirebilirsiniz. Sunucunun genel yapısı hakkında olumlu ya da olumsuz eleştiriniz varsa burada yapabilirsiniz. Ayrıca sizin niyetinizin gayet farkındayım...

Sırf şu posta cevap yazmak için yıllar sonra tekrar hesap açtım. Kardeşim siz saf mısınız, yoksa belli sunucu sahipleriyle aranızda anlaşmalar var da saf ayağına mı yatıyorsunuz?

Adam burda serverın kötü yanlarından bahsediyor, diyorsun ki git kendi forumunda yaz. Lan kendi forumunda böyle konuşan adamı barındırırlar mı? Nebula için de ne zaman böyle bir post atılsa hemen gelip "litfin kindi firimlirinizdi piylisiniz" diyorsunuz. Üç beş belli server için bu böyle. Çocuk mu sanıyorsunuz siz karşınızdaki insanları? Delikanlı gibi çıkın diyin ki kardeşim bu adamlarla biz böyle anlaştık, burda böyle yazılar yazamazsınız.

Ha durum bu değilse gerçekten safsınız demektir. Adam admine laf söylüyor, haklı veya haksız, diyorsun ki git o adamın admin olduğu forumda bunu yaz. Aferin çok iyi düşünmüşsünüz.
StizzRLX : Sunucumuzun online rekoru : 550 oyuncudur. Akşam saatlerinde 400+ oyuncu bulunmaktadır.
Açılış Tarihi: 19.12.2015 / 21:00

StizzRLX 550 Player nerede la ?

Akşam saati 4+ göremiyom

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.