Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
26 Temmuz saat 23:00 itibariyle almış olduğumuz karar doğrultusunda sunucu tarzımı Player Versus Player(PvP) olarak değiştirmiş bulundurmaktayız.Bundan sonra sizlere böyle hizmet verilecektir.Sunucuya bağlanmak isteyenler için YENİ CLİENT'I İndirmesi ve account res atıldığı için yeniden kayıt olması gerekmektedir.Sunucunun kapanması söz konusu değildir..

Emulator versiyonu : 56b-Nightly
Sunucu Türü : Player Versus Player
Açılış Tarihi : 15.07.2014 16:00
Skillcap : 800.0
Statcap : 225

Web Sitesi
Forumlar
Speed Test
Sistemler
Radyomuz
Sponsor

Sunucu Makine Bilgileri;

E5645 2.4 Ghz 4 Core CPU (işlemci)
8192 MB RAM (Bellek)
40 GB SAS Disk
3000 GB Trafik
100 Mbit Baglantı
2 IP Adresi
Turkiye Lokasyon

Bazı alanlarımız;

Bu konu vincent41 tarafından düzenlendi(2014-07-27 02:08, 9 yıl önce)
Başarılar
Başarılar
başarılarr..
Başarı dilekleriniz için teşekkür ederiz.
Hayırlı olsun. Birde pm attım bakarsan sevinirim.
@bgchner

Teşekkürler.PM'ne cevap verilmiştir.
Site daha orjinal birşey yapmanız lazım artık Ultima'da LineAge temaları kullanmayın.

Başarılar.
Alien : Site daha orjinal birşey yapmanız lazım artık Ultima'da LineAge temaları kullanmayın.

Başarılar.

Bu konuda uzaylıya katılıyorum, artık baydı eskiden fantastik havaları cazipti ama artık değil.
26 Temmuz saat 23:00 itibariyle almış olduğumuz karar doğrultusunda sunucu tarzımı Player Versus Player(PvP) olarak değiştirmiş bulundurmaktayız.Bundan sonra sizlere böyle hizmet verilecektir.Sunucuya bağlanmak isteyenler için YENİ CLİENT'I İndirmesi ve account res atıldığı için yeniden kayıt olması gerekmektedir.Sunucunun kapanması söz konusu değildir.
Yeniden kayıt olması gerekir account res diyorsunuzda sitedeki kayıt bolumunden acc ve şifremi yazınca giremiyorum kayıtlı gözüküyorum ama aynısı oyunda gerçekleşmiyor oyuna giremiyorum.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.