burdan öncelikle ss alan karektersiz insanlar aldığınız ss lerle umarı çok eglenmişsinizdir kimisi skypede kız arkaşıyla konuşur kimisi skypede
fantezi yapabilir kimisi kredi karti ile işlemler yapar kimisi özel ve kimsenin görmek istemedigi resimler açar burdan size sesleniyorum dünyanın en büyük karektersiz insanlari sizlersiniz bu yaptıgınız şerefsizlikten başka bişey değildir.
sonra ss i alınan arkadaşlara 2 bilgi vermek isterim 1. cok sorulan soru connector açıkkenmı sadece ss alabiliyor sorusuna evet connector açıkken ne yaparsanız yapın adamlar sizin ss ınızı cok rahat bir şekilde alabiliyor. connector kapalıyken mümkün değildir
peki bu alınan ss ler nerede veya ne yapılıyor kimin elinde ha bu şerefsizlik yapan uşaklar ha bu ss leri kendi bilgisayarların veyahut bir site ye yüklüyor
belkide yıllarca oynadıgınız eva serverında size özel arşiv olabilir bunların tümünün silinmesi için ha bu uşakların insafina kalmişiz

ha burdan benim ss imi almayan uşaklar umarım almışsınızdır alsaydınız saten bu konuyu açmazdım SS IMI ALIN LAN

Kheul Ravenloft

bu arada sizi önceki yıllarda eva konusunda uyarmıştım inanmamıştınız daha önce ss imi almış hatta facebook arkadaşımla konusurken mustafa ile tartışıyodum cocugun ad soyad vererek bu arada **** ***** a selam söyle demişti ( ama mustafa iyi bi insan bi ricada bulunursak silebilir kendiyle tartışsakda daha önceden bi konuşma ile ricalarımı kabul etmişti sildigin için teşekkür ederim Nelp kardeşim umarım daha varsa elinde silersin sadece benim değil tüm milletin ) Mustafa güvenilir birisidir alsada siler diye umut ediyorum

Bu konu uncanny tarafından düzenlendi(2016-06-19 20:57, 7 yıl önce)
Kişilerin özel hayatlarına böyle müdahale eden arkadaşları kınıyorum.
İyi forumlar...
Mustafa hayatta o ss leri silmez kendisi fırsatçı ve terbiyesiz bir adam olduğu için o ss leri kullanacak yer bulur ....
uncanny : burdan öncelikle ss alan karektersiz insanlar aldığınız ss lerle umarı çok eglenmişsinizdir kimisi skypede kız arkaşıyla konuşur kimisi skypede
fantezi yapabilir kimisi kredi karti ile işlemler yapar kimisi özel ve kimsenin görmek istemedigi resimler açar burdan size sesleniyorum dünyanın en büyük karektersiz insanlari sizlersiniz bu yaptıgınız şerefsizlikten başka bişey değildir.
sonra ss i alınan arkadaşlara 2 bilgi vermek isterim 1. cok sorulan soru connector açıkkenmı sadece ss alabiliyor sorusuna evet connector açıkken ne yaparsanız yapın adamlar sizin ss ınızı cok rahat bir şekilde alabiliyor. connector kapalıyken mümkün değildir
peki bu alınan ss ler nerede veya ne yapılıyor kimin elinde ha bu şerefsizlik yapan uşaklar ha bu ss leri kendi bilgisayarların veyahut bir site ye yüklüyor
belkide yıllarca oynadıgınız eva serverında size özel arşiv olabilir bunların tümünün silinmesi için ha bu uşakların insafina kalmişiz

ha burdan benim ss imi almayan uşaklar umarım almışsınızdır alsaydınız saten bu konuyu açmazdım SS IMI ALIN LAN

Kheul Ravenloft

bu arada sizi önceki yıllarda eva konusunda uyarmıştım inanmamıştınız daha önce ss imi almış hatta facebook arkadaşımla konusurken mustafa ile tartışıyodum cocugun ad soyad vererek bu arada **** ***** a selam söyle demişti ( ama mustafa iyi bi insan bi ricada bulunursak silebilir kendiyle tartışsakda daha önceden bi konuşma ile ricalarımı kabul etmişti sildigin için teşekkür ederim Nelp kardeşim umarım daha varsa elinde silersin sadece benim değil tüm milletin ) Mustafa güvenilir birisidir alsada siler diye umut ediyorum

Merhaba, İstanbul Üniversitesinde 3. sınıf hukuk öğrencisiyim. Birkaç ay önce bir arkadaşım vasıtasıyla ultimaya geri dönmüştüm. Onlar rofda oynadığı için rofda başladım ben de. Olayların patlak verdiği rof uo 2 aydır falan açık sanırım. Yani 200 kişinin nisandan beri bilgisayarında ne olduysa konuştukları izledikleri yaptıkları hepsi rof uo sahiplerinin elinde ve hala daha kayıta devam ediyorlar. 10 sene sonra bile şantaj malzemesi olarak önümüze çıkarabilirler bunları. Yaptıkları açıklama kuş beyine sahip birinden çıkabilir sadece. O açıklamaya inanmak için de gene aynı şekilde kuş beyinli olmak gerekiyor. O zamana ait connectorun kaynak kodlarının hepsi yedekli bir şekilde bu olayı ortaya çıkaranda var zaten kodlar ortada yani. Bilirkişi raporunda 20 dakikada ortaya çıkartılır gerçek. Umarım mahkemede de şu komik açıklamayı yaparlar :D Gördüğüm kadarıyla 2 ayrı şehirden suç duyurusunda bulunuldu biz de ayrıca sabri koyunbaba ve ercan için suç duyurusunda bulunduk hukuk fakültesinden bir hocamızla da konuştuk bu durumu sistemi habersiz kullananların ceza almayacağını söyledi bu evadır nebuladır falan yırtacak gibi duruyor. Fakat sistemi yazan kişi yazdığı şeyin ne yaptığını bilerek bilinçli bir şekilde yazdıysa ceza alacağını söyledi. Geçen seneden beri bilişim suçlarındaki yeni kanunlar kabul edildi. Son halinde bu suçun cezası 1-5 yıl. Bizim temennimiz ercan denen arkadaşın yanında sistemi kullanan bu sunucu sahiplerinin de ceza almasını sağlamak. Aynı zamanda bu davayı okuduğum bölümde bitirme projesi olarak kullanacağım bir taşla iki kuş olacak.
Bir gazateci muhabir misali akıllarda kalan sorulardan tekrardan söylemek isterim peki bu alınan ss ler mahkeme sonucu vs veyahut herhangi bi işlemden sonra ne olacak hepsinin silinme olayı varmıdır Alex1024

bu arada Nelph'in ss aldıgını herkez biliyo dedigim gibi arşivi bile vardir ve yıllardır oynandıgı için malesef bi çok playerin artık özeli kalmamıştır

ve eğer gerekiyorsa bunca insanin özel hayatı söz konusu toplu bi şekilde hareket etmemiz ki bu durumda bence madur olmayanların bile bi katılması lazım çünkü bu karaktersizlik ve şerefsizliktir herkezin başına gelebilirdi kimse duyarsız olmasın yapılması gereken herşeyi yapabiliriz ve şahsen rof ve eva oynamıyorum ama düşünüyorum ya başıma gelseydi ?? herkezin en azından bazı sitelerden ihbar yapılabiliyor devletin internet üzerinden en azından durumu oraya belirterek yardımcı olabilirler hepinize teşekkür ederim.

VE HALA GÖZ GÖREE GÖREE ORALARDA OYNAYAN İNSANLARI ANLAMAMAKTAYIM.

Kheul Ravenloft
Oyuncuların sslerini hapis cezasından sonra hala kullanmaya cesaret edebileceklerini sanmıyorum, ayrı bir dava ile kullanımları yasaklanabilir. Ünlülerin yaptığı gibi ama onun için ayrıca uğraşacak oyuncu olduğunu sanmıyorum. Nelph dediğiniz kişinin açıklamalarına baktım ss aldığımı sunucudakiler biliyor bu şartı onaylatıyoruz oyunculara tarzı bir şey söylemiş. Böyle bir durum varsa yapılabilecek bir şey yok. Rofun hiç şansı yok ama hele ki şu son açıklamadan sonra. Diğer dava açan 2 arkadaşa mesaj attım onların hepsini birleştirip büyük bir dava raporu oluşturacağız. Ercan cezayı düşürmek için suçu rof sahiplerine de atacak gibi duruyor ki temennimiz de o yönde. Web üzerinden 3-5 kişi ihbar yaptı zaten onları saymıyorum bile biz şikayeti doğrudan yapacağız.

Son olarak da orada oynayan oyuncuların bu olanlardan haberi olduğunu sanmıyorum ki forumlarda da kendi hallerinde yukarıda dediğim gibi kuş beyinlileri inandırmaya yönelik saçma sapan açıklamalar yapılmış. Bunların mahkeme ortamında bir geçerliliği olmayacaktır. Bilirkişi raporu her şeyi ortaya koyacak zaten. Forumlardaki yaptıkları açıklamada önceki suça ilaveten iftira atma, olayı yalan ile yalanlama gibi cezayı daha da arttıracak ekstra suçlar işlemişler. Bunlar da rapora eklenecek diğer şeyler. Eğer oradaki forumlara bu başlığı gösterirseniz hala kayıt altında olduklarından haberdar olabilirler ve bu arkadaşları tanıyan oyuncular bize yardımcı olabilir.

Not: Rofun sahibi sabri koyunbaba görünüyor onun bilgilerini bulduk ve dava raporuna ekledik. Ercan adlı kişinin soyadı ve varsa numarası yaşadığı yer vs bize iletebilecek bilgisi olanlar lütfen özel mesaj aracılığıyla iletsin. Dava raporunu tamamladığımızda buradan paylaşacağım.
sevindim uğraşmanıza lakin ss ler sıkıntı bi durum ve burda Ercan adlı kişiyi tanıyanlar vardır birisi yardımcı olur olmadı biz de buluruz.

ss ler içinde bişeyler yapılsaydı çok daha iyi olabilirdi. ve evaluate sunucusu biraz denğeleri şaşırdı oda ne diyecegini bilmez durumda bu konu ile ilgili saten bi dedigi bi dedigini tutmadı ve öyle bi durumda yok hani biz yazdık playerlerimiz biliyodu gibi :D playerleri bile şaşırdıda çaktırmamakta kendileri

bu konuyu diğer forumlarada taşıyıcam destek gelicegine eminim. kimse bu yapılan şerefsizliklere sessiz kalmayacaktır diye umut ediyorum.
Connectörün kurulum şartlarını bir okuyun, oyun içerisinde yell'de geçmekte 2013'den beri. Staff olarak kendimde yell geçmekteyim.
Üstüne üstlük biz oyuncuların EKRAN GÖRÜNTÜSÜNÜ almamaktayız. Ekran görüntüsü hile yakalanması için net bir çözüm olmadığından bizler oyuncuların sadece görev yöneticisinde yer alan program listesini kaydettirmekteyiz. Nasıl bir connectör benim mac adresimi kaydediyorsa bizlerde aynı şekilde açtığı program listesini kaydettirmekteyiz. Bunuda tüm oyuncularımız zaten biliyor. Hile açan oyuncuların yanına gidip de defalarca söylemişliğim vardır bunu. Dileyen kişiler şikayet edebilir bizi, ancak oyuncular bilgisi dahilinde olduğundan dolayı şikayetçi olan kişilere tarafımızda maddi ve manevi tazminat davası açma hakkımız sizlere gerekli yerden iletilir.

Diğer sunucularda ne var ne yok bilmiyorum ama bizler oyuncunun açtığı program listesini kaydettiriyoruz bunda da hiç bir sakınca görülmemektedir. Program listesi ftp'ye txt olarak upload edilir. Ftp sunucusundan ise her hafta pazar günü otomatik olarak silinmektedir.

Adımızı daha fazla bu konuya bulaşılmasını istemiyoruz detaylı açıklamayı kendi web sayfamızdan yaptık zaten.
Tekrar üstüne basa basa konuşuyorum kimsenin ekran görüntüsü mevcut değildir.
www.eva.gen.tr
Nelph : Connectörün kurulum şartlarını bir okuyun, oyun içerisinde yell'de geçmekte 2013'den beri. Staff olarak kendimde yell geçmekteyim.
Üstüne üstlük biz oyuncuların EKRAN GÖRÜNTÜSÜNÜ almamaktayız. Ekran görüntüsü hile yakalanması için net bir çözüm olmadığından bizler oyuncuların sadece görev yöneticisinde yer alan program listesini kaydettirmekteyiz. Nasıl bir connectör benim mac adresimi kaydediyorsa bizlerde aynı şekilde açtığı program listesini kaydettirmekteyiz. Bunuda tüm oyuncularımız zaten biliyor. Hile açan oyuncuların yanına gidip de defalarca söylemişliğim vardır bunu. Dileyen kişiler şikayet edebilir bizi, ancak oyuncular bilgisi dahilinde olduğundan dolayı şikayetçi olan kişilere tarafımızda maddi ve manevi tazminat davası açma hakkımız sizlere gerekli yerden iletilir.

Diğer sunucularda ne var ne yok bilmiyorum ama bizler oyuncunun açtığı program listesini kaydettiriyoruz bunda da hiç bir sakınca görülmemektedir. Program listesi ftp'ye txt olarak upload edilir. Ftp sunucusundan ise her hafta pazar günü otomatik olarak silinmektedir.

Adımızı daha fazla bu konuya bulaşılmasını istemiyoruz detaylı açıklamayı kendi web sayfamızdan yaptık zaten.
Tekrar üstüne basa basa konuşuyorum kimsenin ekran görüntüsü mevcut değildir.
www.eva.gen.tr

Ben connectörü delphi türkiye' ye gönderdim bakalım sonuç ne olacak burdan yazarım sana yahşi çocukkk. :)

+++++

Mustafa maili geri çekmişsin gittiğin yollardan ben çoktan döndüm tam 10 sene :)))

Bu konu The_Nos tarafından düzenlendi(2016-06-21 01:16, 7 yıl önce)
kaç senedir var zaten bunlar niye şimdi gündeme geldi anlamadim.Mustafa yell filan geçmedin kaç yıldır oynuyorum bi kere yell grömedim.Kaç sene önce bi seni skype cekmiştik oğuz da vardi.Orada kabul ettin o kadar böyle bir uygulama var diye ondan sonra kapandi gitti.Ama tüm herkes bimiyor bunu.Yeller geçiyorsa bile şimdi geçiyordur.Belki de özel arşivin bile vardir bilemeyiz.Ama 2 3 senedir zaten aliyorsun insanlarin uygulamalarını.O gece hatta cocugun biri +18 şey izlemiş onu o kadar kişi icinde soyledin.Korkum serverlar kapandiği zaman o bilgiler nolucak merak ettiğim tek nokta bu
aynen cocuk korkusundan oyuna girmemişti bi daha hatırladım. çok öncedende ispatlamiştim ama gündeme bu kadar gelmemişti hatta konuşulmadı demekki ıspatlamak gerekiyormuş kanıtlarla yazınca sıkıntıya girdiler
Expert
34.0001
bu işin peşini bırakmayın dostlar. üşenmeyin dilekçe yazmaya, hakkınızı arayın.
sende bi dilekçe yaz yapman gereken sadece internet üzerinden ihbar ediceksiniz
Ercan'a dava açıldıysa , bütün bu işlemi kullananlar yanar. Boşuna yırtarız diye ümit etmesinler . Zaten ben Mustafa'nın ekran görüntüsü aldığını özel skype konuşmalarımı okuduğunu farkettiğimde buraya yazdım . Yani bütün olay Mustafa nın vesilesiyle ortaya cıkmış oldu Ada'm gelip ben ekran görüntüsü almadım hala diyor 😂Neyse Mustafa kardeşim umarım benimkileri silmişsindir.

birde benim anlamadığım bir şey var bu adamlar benim ekran görüntümü alabilcek gibi bir uygulama ypabiliyorlarsa bilgisayara da müdahele etme şansları yok mu ?

Bu konu ugurset tarafından düzenlendi(2016-06-21 09:29, 7 yıl önce)
Kişiliğe yakışmayacak bir hareket yapılmış.Kesin paralel :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.