Merhaba Arkadaşlar..

Not Staff alımı Yapılacaktır Gerekli alım için P.m yoluyla yapabilirsiniz
Öncelikle Bu Yazıyı Yazmadan Önce Başlıca Bana 5 Sene içerisinde yardım eden
Tüm Arkadaşlarıma Yardımlarından Dolayı Teşekkür Edeceğim(Alpex,Noxier,Delinquen,Doğan)'Arkadaşlarıma Script Yazarken
Zorlandığımda Karşılıksız Yardım Ettiklerinden Dolayı Teşekkur Ederim.Sitemin Yapımında Serverı olmasına rağmen elinden gelenin
eniyisini yapan arkadaşımız Edomir Uonun sahibi Tycondrious"a 1 Haftadan fazla uğraşıtıgından ve hayalimdeki siteyi yaptığından
dolayı teşekkür ederim. Kafamdaki map düşüncesini yılmadan 1 yıl bekletmişde olsa sabah akşam okulunu ekip bu sunucunun mapinda
emehi geçen Kingdom,Pyschiqopath,Arkadaşıma teşekkürlerimi sunarım.

Skill Total:7000 225 Stat
Sunucu Bilgisi: Power Play

Lucretiusa inceliğinden dolayı teşekkurlerımı sunarım

Sunucu Bilgisi

Sunucu Mysql Tabanli Ağırlıklı Power Play Sunucusudur.Ultima Online Versionlarından Kingdom Reborn'u Andıran Ve Sphere
tabanlı Olan sunucu göresel zevk görüntüsüyle daha önce yaşanmamış kullanılmamış sistemleriyle siz oyunculara kapsını çok yakında
açacaktır.Kıyafet,Map,Statick süslemesiyle 3dyi andıran sunucu fazla abartıya kaçılmadan sade ve ultima dışına çıkmayacak sistemleriyle
sosaria mapıyla açılacaktır..

Web Sistemlerimiz

oyun içinde geçen dialoglar konuşmaların 1 gün sonra yayınlandığı istatistik sayfası
Guildler icin ozel sayfa
Tamingler için şuanda hangı spawn aktif sayfası
Web site uzerınden buying sistemi (pazar vendorları için beta aşamasında)
oyun içi item para bilgi sayfası
Jaildeki oyuncuları gösteren ve kaç dk suresi kaldığını belli eden jail sayfası

Oyun adına birkaç görüntü mapın bize ait oldugunu gosteren çalışma resimleri ve Paperdol ws görüntüleri..

Arayüzümüz..

Mapımızdan örenkler..Ve Çalışmamızın Belirli Kısımlarından örnekler

SILIK OLAN YERLERI ÇALINTIDIR DIYECEK OLAN ARKADAŞLARA TOPİCİ KİRLETMESİNLER DİYE CVP VEREREK BAŞTA ENGEL KOYMAK ISTEDIM
MAPIN TUM YAPIMININ GORUNTUSU MEVCUTTUR..

Huesın kafayı yedırttıgı an bu renk hatası yuzunden yaklaşık 2 gunluk emegımız boşa gıttı

Görevli Jail aLanı

Sıra Geldi Sistemlerimizi Anlatmaya.

2,3 Sistem anlatıp geçeceğim geçrekten 5gunun yorgunluğu üzerimde..

Özel bonuslar
Warior bonusları
Warlock Bonusları
Mage Bonusları
Flash gözlük:Flash gozluk şarj olan ve genelde wariorların craftların ışıne yarıcak bir takıdır onu taktıgımızda paperdolda gözlük ögrünmekte oyun ıçındede belli olmaktadır Inscription karakterlerın şarj yazmasıyla şarj olan bu gozluk basıt birkaç itemden yapılmaktadır..
Cove Şehri:Cove Şehir Rpcıler adına tasarlanmış ve Cove staffımız tarafından unvan verilen en iyi Role play başarısı sergileyen
Krallık tacıdır. bu arkadaşımız cove şehrindeki [fisher,tailor wb crafted alanları role play yapan arkadaşlarımıza kiralatabilmektedir.
Gelirin %10 u bu krala giden sistemde kral istediğinin yetkisini alabilir ve düzenleyebilir,Bazı Arkadaşlar Rpyi Yarattığını sanarak
Rpnin ne oldugunu bilmez ve bu satıra anlamsız msj atabilirler fakat Rp ortama ayak uydurmaz Sen ortamaya ayak uyudurursun.

Staff Dağılımı:Staff Sistemi şehirlerden gelen pagelere bakan stafflara yapılmış bir sistemdir örneğin britain staffı x ise
cove staffı y ise deluca staffı z dir.Stafflar Bölgesi dışında kesinlikle karışamaz.Stafflar 2 şehirden fazla şehre bakamazlar
bu ssitemi yaparak oyundaki staff sorununu hallederek işi çevirebilen arkadaşlarımızı daha çok page gelen şehre görevlendirerek
oyunu yeni kavrayan arkadaşlarımızada deneyim kattığımızı duşunuyorum..

Sea Dungeon:Bildiğiniz gibi Sea adındanda anlaşıldığı gibi Sosaria mapının boş alanlarında bulunan etkisiz yerleri
Deniz altı Dungeonu yaptık. Bu alanda Sea Serpant Boss çıkamktadır ve bu alanda armora göre hava basıncı mevcuttur örneğin
bir warior 100 armoruyla deniz altında 15dk durabiliyorsa bir pure mage deniz altında 25 dk durabiliyor.Deniz uo saatine göre
(Britain ve delucada bulunan)saatin gösteridi sn ve dk ya göre karanlıklaşıyor. bu karanlık zamana kalan oyuncular karanlık altında ,
ölmümle başbaşa kalıyor.Bu alan zamanla geliştirip daha güzel hale getirilecektir.

Jail Sistemi:Jail Madeni desek daha doğru olur . kufur bug ws şiakyetler sonunda atılan oyuncular burada keyfli bir macera
bekliyor;bu alanda belirli log,balık,kömür toplayıp görevlilerin karnını doyuracak miktarda eşyayi bir araya getirmeden
çıkmak imkansızdır.Şuanda bitme aşamasında olan bu scripte belirli süre mola verdiklerinde guardlar tarafından dayak yeme
gibi espirili bir eklentiyle son bulunacaktır.

Şimdilik Ayrıntılar bukadar bizi izlemeye devam edin Kıyafetler ve setlerin resimleri takıların resimlerini en kısa zamanda buraya koyacağım. www.styleuo.gen.tr şablonumuz sıfırdan tasarlandığından dolayı kodsal
eklenti zamanla yapılıyor site engeç 4,5 güne bitip sunucu engeç sizlere 10 gün içerisinde açılacaktır Sponsorumuz olan fırmayla
1 Yıllık Noter Tasdikli imzalanmış bir belgeyle siz oyunculara en kısa zamanda kavuşmayı diliyoruz:

Bu Projeyi açmak için aslında belirli bir tarihim vardı fakat son zamanlarda hakkımda çıkan yazılara cevabı bu projemle vererek
biraz olsun kendimi anltabildiysem ne mutlu banadır. Önemli olan özenti düşünce değil kendi baştan ürettiğin duşuncedir.

Style Oyun değil bir yaşam tarzıdır

Bu konu Maia tarafından düzenlendi(2010-05-16 14:44, 13 yıl önce)
Bu yardım değil direkt olarak reklam konusu olmuş.Sunucunuzu sunucular kısmında tanıtınız...
Novice
-14.8
Pyro ve ekibine başarılar dilerim.
Staff alımı yapılmaktadır..

Eyw Khader Seninde Emeğin çok geçmişti ismini ekleyim :) gozluk scriptinin yaratıcısın açıkcası map ve scriptlerden eser kalmasada gozluk scriptini kulandıkca senı hatırlayacagım kardeşim..
Yaz geliyor ya ondan ;)
Yazlık bir proje olarak goruyorsan çok yaz geçirdik :)
Pyronundur bu da öff kim bilir arkadaşlarıyla ne zaman gördü bu haritayı da "olum açalım lan harita süpermiş önümüz yaz" demiştir allah bilir..
Xantier : Pyronundur bu da öff kim bilir arkadaşlarıyla ne zaman gördü bu haritayı da "olum açalım lan harita süpermiş önümüz yaz" demiştir allah bilir..

eleştirin için teşekkürler aynen oyle yaptık .. paperdolu mapı sıteyı scriptlerıde gorduk oyle yaptık zaten sokakta dagıtıyolar 15yaşında bıır ıçın baya bilgisin teşekkurler yorumun ıçın mondaing rpcisi
paperdoll, menüleri ve alanların bazılarını beğenmedim. başarılar dilerim.
Nexima önerilerin için teşekkurler daha tedbirli olacağız bu arada paperdol u oyun içerisinden değiştirme gibi bi olay getirebilirz..
Expert
34.0001
Kingdom reborn Stayla
yalnız baktım baktım Bunun ne kingdom rbornle nede Mondein legacy ile alakası var.hem KR oynamış hemde ML oynamış birisi olarak ki Ml konusunda cidden bilgiliyim..Hic alakası yok.bana Bir tane KR görüntüsü Sunarmısnız..KR yi ggectim KR degişik bir client KR nin icinde zaten ML var.Bana Bir tane ML skili gösterin paperdool dan İkincisi Clientin Sürümü kaç Bu client milattan önce olması lazım.Osi su anda 6.0.16 ya gectiki 6.0.16 Stying Abyys SA yane gargoylar geldi..Bune ya Mondein LEgacy ile alakası yok.ya arkadaslar hicmi biriniz ultimayı bilmiyonuz anlamdımki.yapanlara kızmıyorum arkadasım ama Mondein legacy ile alakası yok bu ss lerin..Bana ML dungeonı Peerles Boss gösterirmisniz Dread Horn cıkartın ne bilem Yeni 3 Championu gösterir insan..Veya Yeni Craftable Artifactları..Mondein Legacy Nasıl olcuak bunlar yoksa elf dungeonları yoksa ?..Mondein legacy i gectim bana Bir tane KR görüntüsünü sunun bunada razıyım Bak KR den Dark Father Kesme Ve benzeri görüntüler..Doom Dungeon ve moonglow invasions var..Yane kimse farketmedimi bunları.Second age resmen Gösterdiklerin ne KR ne ML ile alaksı yok kusura bakmayın...

Link işte KR nin görüntüleri bu şekilde..https://www.vimeo.com/796941

Müslüman mahallesinde salganyoz satıyorsunuz tavuk eti bu diye....kusura bakmayın ama maalesef bu ..KR nin ne oldugu hakkında bilginiz yok.KR yeni bir client 3d sistemi olan degişik bir client..ML; AOS; SA; T2; SECOND AGE; SE ise sürüm versiyon artık ne derseniz diyin.Offical sürümler... lütfen inceleyin rica ediyorum www.uoguide.com bir inceleyin KR ile Veyahut ML ilgili en ufak bişi varmı ? İstiyen varsa Mondein in ne oldugunu da acıklıyabilirim..Mondein LORD DUR ..Yabancı onu ölüdürür..Yaşam kristallini parcalar..ok LORD MONDEİN diye gecer hikayede..Sonra illhesenar kesfedilir........

Bu konu Knightsofwind tarafından düzenlendi(2010-06-24 07:56, 13 yıl önce)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.