Neophyte
26.6001
Aranızdaki münasebetleri başka ortamda müzakere ediniz.

Başarılar

Bu konu Lydia tarafından düzenlendi(2015-08-07 03:20, 8 yıl önce)
Standart klişeler yine yeni yeniden, yönetici arkadaşlardan ricam bu konu altındaki gereksiz postların silinmesidir. Dün yaşanmış olan olayın ağzınıza sakız olabilmesinin sebebi kalitesiz olmanızdır. Dün yapılan saldırı sadece tek bir sunucuya değil doğrudan Ultima Online'a yapılmıştır benim gözümde. Burada gelip hehere hihiri yapıp 10 gün sonra forumlarda Ultima öldü be abi server yok diye ağlıyorsunuz. Drawken sunucusu olarak direnmeye devam edeceğiz. Bunu yapanlar şöyle olacaktır böyle olacaktır gibi sözlerle birde ben klişe yapmayacağım hepimiz biliyoruz ki bu iş takip edilemez ( en azından yurt dışı lokasyonlu bir makinadayken ) ve bu işi yapan adamlar bulunamaz. Dün birde üzerine kandil gecesiydi, herkes dua alırken bu adamlar bet dua aldı kimsenin hakkı kimsede kalmaz beyler. Bu servere verdiğimiz emek sizin girip kasacağınız iki skillden daha fazla, gecelerimizi günlerimizi verdik en önemlisi bu noktaya gelebilmek için yıllarımızı verdik. Harcatmaya da niyetimiz yok. Tekrardan modlardan ricam konu altındaki boş postlar silinsin ağız doluluğuna, kifayetsiz kurulmuş cümlelere yer yok.
JohnVeritas :
Bu adam yüzünden bu sunucu 1 ay sonra patlıcak.Başarılar Drawken's
Yılmak yok yeni connector indiriyorum kasmaya devam! = )
Elhamra. :
JohnVeritas :
Bu adam yüzünden bu sunucu 1 ay sonra patlıcak.Başarılar Drawken's

Kusura bakma henüz kendimizi sabote edebilecek kadar kabiliyetsiz olamadık. İyi dileklerin için teşekkür ederim.
Zamanında SNN'de oynamış, o eski tadı arayan insanlar varsa 1 dakika bile beklemesin başlasın..İnanın ne adminleri tanırım ne de sunucu ile alakam var. Gerçekten hak ediyor bu sunucu.
Ellerinize sağlık herşey oturmuş gibi oynamaya başladım ve başarılar.
diğer serverada girdim ama aradığımı bulamadım hazır olan ne varsa eklemişler yine en mantıklısı burası gibi geldi ve tamamen düzeltmişler hayırlı olsun yeniden
Aradığım ancak bulamadığım tek özellik exp potların kullanıma kapatılması :(
Oyun içinde kullanıma engelli her eşya potansiyel actionu etkileyen şeyler genellikle. Misal explosion potion tamamen tuzak uygunsuz bulduğumuz kısmıysa kalabalık iki grupluk bir grühu alaşağı edebilme potansiyeline sahip olması. Taktir edersiniz ki böyle bir durumda sizin tuzağınıza girip ölen kişiler rahatsızlık duyacaklardır. Kaldı ki böyle bir tuzağa düşseniz sizde rahatsızlık duyarsınız. Herşeyin daha çok usulüne uygun olmasını istiyoruz oyun içinde.
JohnVeritas : Oyun içinde kullanıma engelli her eşya potansiyel actionu etkileyen şeyler genellikle. Misal explosion potion tamamen tuzak uygunsuz bulduğumuz kısmıysa kalabalık iki grupluk bir grühu alaşağı edebilme potansiyeline sahip olması. Taktir edersiniz ki böyle bir durumda sizin tuzağınıza girip ölen kişiler rahatsızlık duyacaklardır. Kaldı ki böyle bir tuzağa düşseniz sizde rahatsızlık duyarsınız. Herşeyin daha çok usulüne uygun olmasını istiyoruz oyun içinde.

Ingame kısıtlaması yaparak usule uygun olmasını istiyoruz demek yanlış olmuş bence.Millet ölünce rahatsızlık duyacak diye açmıyorum demek ayrıca çok komik geldi bana.
JohnVeritas : Oyun içinde kullanıma engelli her eşya potansiyel actionu etkileyen şeyler genellikle. Misal explosion potion tamamen tuzak uygunsuz bulduğumuz kısmıysa kalabalık iki grupluk bir grühu alaşağı edebilme potansiyeline sahip olması. Taktir edersiniz ki böyle bir durumda sizin tuzağınıza girip ölen kişiler rahatsızlık duyacaklardır. Kaldı ki böyle bir tuzağa düşseniz sizde rahatsızlık duyarsınız. Herşeyin daha çok usulüne uygun olmasını istiyoruz oyun içinde.

Haklısınız ama Spherenin olayı tuzaktan ibaret zaten. Bir çok farklı şekilde tuzaklar yapılacak zaten.Bunlar bence ingame ve müdahale edilmemeli.2 pot arası delay koyup damageyi azaltırsanız sorun çözülecektir bence.. Dip can eve kaçan birisini, camdan içeri exp atıp öldürmek kadar eğlenceli birşey yok.Benim için de böyle bir ölüm sorun değil eğer sorduğunuz şey bu ise. Tabi takdir sizin, ileride oyuncu sayısı arttığında anket yapılabilir.Emekleriniz için teşekkürler.

Bu konu Kanfelaketi tarafından düzenlendi(2015-05-17 02:26, 8 yıl önce)

Bu konu Lydia tarafından düzenlendi(2015-08-07 03:21, 8 yıl önce)
Bu servera basladıgım andan ıtıbaren eskı uo tadını almaya basladım sade ve guzel server ınsallah playerlar fazlalasırda daha fazla zevk alırız elinize saglık...

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.