Bu konu Typeus tarafından düzenlendi(2015-05-08 18:11, 8 yıl önce)
İmzanda r**** uo nun reklamı var düzelt bence :)

Bu konu Ghlahn tarafından düzenlendi(2014-10-05 18:02, 9 yıl önce)
- Herkeze iyi akşamlar. Son yaşanan problemler nedeniyle 4 gün içerisinde " 56 " kişiye ulaşan ortalama online kişi sayımız şu sıralar " 18 - 27 " online player'a kadar düşmüştür. Bu açıklamayı yapmamın sebebi sunucuda oluşan 1 satırlık hatanın üzerine gelen datacenterda oluşan şanssızlık olmuştur. Sunucuyu şuanda baştan aşağı bakıma aldım. Bu bakımda gerçekleşicekler ;

- Bütün eksikler , forumda yazılmış olan bütün öneriler - şikayetler baştan aşağı incelenip - güncellenicek.

- Bağlantı programında yaşanan hertürlü sorun teker teker gözden geçirilip yeniden güncellenicek.

- Site içerisine detaylı " istatistik " eklenicek.

- Hosting makinamız değişip , tamamen antiddos ve firewall açılıcak.

UO Legend ; 10.10.2014 Cuma günü saat 20:30'da sorunsuz bir şekilde aktif olucak. Sunucu açıldığı takdirde içiniz rahat bir şekilde ve güven açısından bir problem yaşamadan oynayabilirsiniz. / Gentlemanjack
- Herkeze değil herkese, gerçekleşicekler değil gerçekleşecekler, güncellenicek değil güncellenecek, eklenicek değil eklenecek falan falan...

Önce bir sunucu sahibi olarak Türkçeyi düzgün kullanmanı temenni ederim. Formun zaten kelimeleri düzeltme özelliği var, bundan yararlanmalısın.

Sunucuna gelirsek bu saatten sonra toplanacağını zannetmiyorum, çocuk ölü doğmuş bir kere...
bizim Türkler olarak huyumuz da her şeye bi suç bulmak çamur atmak.
formun olarak yazdığın kelime yabancı kökenli olduğu için aradaki u düşmez.

uo bitti siz bitmediniz be kardeş.
Xvert kardeş sana mı kalmış adamın konuşmalarını, kelimelerini düzeltmek ? Herkes kendi işine bakar dedikleri olay bu olsa gerek Typeus işini yapıp gerekli açıklamayı yaptı sende çamurunu attın yani işini gayet iyi yaptın :) hade şimdi işine bak uza derim inceden inceden.

Biz beklemedeyiz kardeş gerek 3 gün gerek 5 gün gerek 15 gün bir emek varsa ortada arkasindayız.

Bizi bilen bilir, bilmeyenler bilenlerden öğrenir.

Lord Kormuyorum Çünkü Rahatım :)
Xvert : - Herkeze değil herkese, gerçekleşicekler değil gerçekleşecekler, güncellenicek değil güncellenecek, eklenicek değil eklenecek falan falan...

Önce bir sunucu sahibi olarak Türkçeyi düzgün kullanmanı temenni ederim. Formun zaten kelimeleri düzeltme özelliği var, bundan yararlanmalısın.

Sunucuna gelirsek bu saatten sonra toplanacağını zannetmiyorum, çocuk ölü doğmuş bir kere...

Türkiyede türkçe öğretmen fazlalığı var sanırım..

İşsizler gelmiş burada ders veriyor..

Şimdi bişey diyeceğimde neyse demiyeyim..

Stabil ve kalıcı olduğu sürece server ayakta kalacaktır, başarılar..

Türkiyede türkçe öğretmeni fazla yok.Fake hesap fazlalığı var .
Başlandı BİTTİ.
kalabalık bir ekip serverın açılmasını bekliyoruz. Umarım vereceğimiz emekler boşa gitmez.
Superadminstratours : Fake hesap fazlalığı var .
fake hesaptan ziyade başlığı trollemeye girmiş 3 insan görüyorum.
Neophyte
26.6001
Resimleri spoiler içerisine alsanız başlığınızı daha yakından takip edebileceğiz :)
Bana düşmez milletin eğitemediğini ben eğitmek zorun değilim zaten. Fakat böyle şeylere dikkat ederim, çünkü o adam yönetici sıfatını taşıyor.

Herhangi bir üyenin gelip konuşmalarına yorum attıysam o zaman eleştiri yapın. Yönetici dediğiniz insanın önce kullandığı dili adam gibi konuşup yazması sonra oyuncu çekmek için reklam yapması gerekiyor bana göre.

İşsizlik muhabbeti yada sahte hesap muhabbeti değil, olumlu bir yönde eleştirdim, asimile olup gitmişsiniz.
Başkalarının mesajlarına bakmak yerine öncelikle kendi mesajlarına bakarsan sanırım ilk önce türkçeyi sen öğrenmiş olursun..

Ayrıca burası server tanıtım/eleştiri bölümü..

Türkçe eğitimde verildiğini bilmiyordum..

Sayende öğrenmiş olduk ne mutlu bize..

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.