Merhaba arkadaşlar. Burada bir isyanda bulunmak istiyorum uo sunucu sahiplerinden. Ben mezarda skeleton kesip 1 atı çok değerli kılan mezar baskınlarının yapıldığı gold setlerle action yapan playerların bulunduğu janjansız bir server isteğinde bulunuyorum ama şimdiki sunuculara baktığımda uo yu bozan bir dünya sunucu görüyorum. Buda yeni nesilin bunlara alışıp o şekilde devam etmesini sağlıyor. Forumlarımızda hep bunun tartışması yaşanıyor. Herkez konuşuyor icraat yok kimsede 1998 yılından bu yana UO ve FPS oyunları içersindeyim TADI KALMADI ARTIK dedirtiyor. TREVORAX Ailesinin bir ferdiyim girdiğim sunucularda ise hala bu aile soyadı ile oynamaktayım bizi görüp yanımıza gelen playerlar oluyor. Demek istediğim elini taşın altına sokmak isteyen arkadaşlara seve seve yardımcı olurum..

Darkata Trevorax

Bu konu DESPERATE tarafından düzenlendi(2012-09-29 02:33, 11 yıl önce)
web sitesi ve host konusunda yardımcı olurum script konusunda fazla olamam okadar vakit ayıramam. ama böyle bir oluşum olursa katkı sağlarım.
gold setle action janjasız yok? https://www.dot.gen.tr madende mytherill çıkaran adam sevincinden çığlık atıyor. hiç görmedim göstersene diyor etrafındakiler
Aradhell : gold setle action janjasız yok? https://www.dot.gen.tr madende mytherill çıkaran adam sevincinden çığlık atıyor. hiç görmedim göstersene diyor etrafındakiler

Dot Uo da yetkili misiniz siz?
dot güzel işte ya. sade sade diye delirenler belasını mı arıyo ? kurun oynayın işte sdfs
Oyun içi müdahale etmiyorum, yalnızca web yazılım vs.
DoT gerçekten dediğiniz kriterlere çok yakın. Bir kaç gündür tek bir skill için uğraşıyorum ve bu beni mutlu etti :D tıpkı eski günlerdeki gibi
şuan gerçek uo ya en yakın sunucu dot
Uo_Meadhros : şuan gerçek uo ya en yakın sunucu dot

Gerçek uo ???

Neyse dot aradığın gibi bir yer.Fps oyunlarına bakarsak soldat hala aynı soldat ._.

Bu konu Kimimben tarafından düzenlendi(2012-09-28 19:18, 11 yıl önce)
DESPERATE : Merhaba arkadaşlar. Burada bir isyanda bulunmak istiyorum uo sunucu sahiplerinden. Ben mezarda skeleton kesip 1 atı çok değerli kılan mezar baskınlarının yapıldığı gold setlerle action yapan playerların bulunduğu janjansız bir server isteğinde bulunuyorum ama şimdiki sunuculara baktığımda uo yu bozan bir dünya sunucu görüyorum. Buda yeni nesilin bunlara alışıp o şekilde devam etmesini sağlıyor. Forumlarımızda hep bunun tartışması yaşanıyor. Herkez konuşuyor icraat yok kimsede 1998 yılından bu yana UO ve FPS oyunları içersindeyim TADI KALMADI ARTIK dedirtiyor. TREVORAX Ailesinin bir ferdiyim girdiğim sunucularda ise hala bu aile soyadı ile oynamaktayım bizi görüp yanımıza gelen playerlar oluyor. Demek istediğim elini taşın altına sokmak isteyen arkadaşlara seve seve yardımcı olurum..

Darkata Trevorax

Küçükken bir BMX bisiklet almıştı ailem,daha binmeyi bilmiyoruz tabi,taktık arka yanlara 2 tekerlek tıngır mıngır gidiyoruz.Biran önce öğrensemde şu arkadaki tekerlekleri çıkarsam diye sabah akşam bisikletin üstünden inmiyorum.Neyse 3-5 gün geçti çıkardık tekerlekleri binebiliyorum artık bisiklete,ama bir sevinç, bir mutluluk, bir haz alıyorum bisiklete binmekten inanılmaz,sabah 7 de çıkarırdım bisikleti gece 12 lere kadar sağda solda gezerdim ,neyse 1 hafta 2 hafta derken yavaş yavaş bisikleti çıkarmayı bıraktım,haftada 2-3 gün felan çıkarıyorum.Artık öğrendik ya birkaç ay sonra binmemeye başladım, zevk almaz oldum derken zaman akıp gitti işte.Diyeceğim oki o dediğin dönemlerde oyunu kimse bilmezdi,en ufak birşeyi çözdüğümüz zamanlarda sevinçden havalara uçardık,bir wyrım kesmeye 5 kişi gider 2 saat uğraşırdık, nerde öyle duvarların arasına sıkıştırıp poi atıp 5 dakkada kesmek.Haliyle bir itemi elde etmek, uzun ve meşakatli bir iş olurdu,değeride fazla olurdu.Bu zamanda artık oyunda öğrenebilinecek herşey öğrenildi ve sonucunda oyun zevk vermez haz vermez oldu,doyum noktasına ulaştı.3 ay bir serverda takılıyorsak 2 yıl uzak kalıyoruz, sonra haydi özledik bi 2-3 ay daha takıl hop bırak 2 yıl uzak kal.

Sonuç olarak, sorun oyunda yada serverlarda değil bence, sorun bizlerde.Dediğin gibi alacağımız tadı aldık,artık tadı kalmadı.

Bu konu sabo tarafından düzenlendi(2012-09-28 20:43, 11 yıl önce)
Aradhell : Oyun içi müdahale etmiyorum, yalnızca web yazılım vs.

Evet iki sitedeki çizgiler aynı.

Ben de diyorum niye Dot uo'dan spam mail geliyor. Stones'den de geliyordu demek ki aynı mail listesine mail atıyormuşsun. Bana kalırsa spam yapan bir yer ağzıyla tuş da tutsa kalitesizdir.
sabo :
DESPERATE : Merhaba arkadaşlar. Burada bir isyanda bulunmak istiyorum uo sunucu sahiplerinden. Ben mezarda skeleton kesip 1 atı çok değerli kılan mezar baskınlarının yapıldığı gold setlerle action yapan playerların bulunduğu janjansız bir server isteğinde bulunuyorum ama şimdiki sunuculara baktığımda uo yu bozan bir dünya sunucu görüyorum. Buda yeni nesilin bunlara alışıp o şekilde devam etmesini sağlıyor. Forumlarımızda hep bunun tartışması yaşanıyor. Herkez konuşuyor icraat yok kimsede 1998 yılından bu yana UO ve FPS oyunları içersindeyim TADI KALMADI ARTIK dedirtiyor. TREVORAX Ailesinin bir ferdiyim girdiğim sunucularda ise hala bu aile soyadı ile oynamaktayım bizi görüp yanımıza gelen playerlar oluyor. Demek istediğim elini taşın altına sokmak isteyen arkadaşlara seve seve yardımcı olurum..

Darkata Trevorax

Küçükken bir BMX bisiklet almıştı ailem,daha binmeyi bilmiyoruz tabi,taktık arka yanlara 2 tekerlek tıngır mıngır gidiyoruz.Biran önce öğrensemde şu arkadaki tekerlekleri çıkarsam diye sabah akşam bisikletin üstünden inmiyorum.Neyse 3-5 gün geçti çıkardık tekerlekleri binebiliyorum artık bisiklete,ama bir sevinç, bir mutluluk, bir haz alıyorum bisiklete binmekten inanılmaz,sabah 7 de çıkarırdım bisikleti gece 12 lere kadar sağda solda gezerdim ,neyse 1 hafta 2 hafta derken yavaş yavaş bisikleti çıkarmayı bıraktım,haftada 2-3 gün felan çıkarıyorum.Artık öğrendik ya birkaç ay sonra binmemeye başladım, zevk almaz oldum derken zaman akıp gitti işte.Diyeceğim oki o dediğin dönemlerde oyunu kimse bilmezdi,en ufak birşeyi çözdüğümüz zamanlarda sevinçden havalara uçardık,bir wyrım kesmeye 5 kişi gider 2 saat uğraşırdık, nerde öyle duvarların arasına sıkıştırıp poi atıp 5 dakkada kesmek.Haliyle bir itemi elde etmek, uzun ve meşakatli bir iş olurdu,değeride fazla olurdu.Bu zamanda artık oyunda öğrenebilinecek herşey öğrenildi ve sonucunda oyun zevk vermez haz vermez oldu,doyum noktasına ulaştı.3 ay bir serverda takılıyorsak 2 yıl uzak kalıyoruz, sonra haydi özledik bi 2-3 ay daha takıl hop bırak 2 yıl uzak kal.

Sonuç olarak, sorun oyunda yada serverlarda değil bence, sorun bizlerde.Dediğin gibi alacağımız tadı aldık,artık tadı kalmadı.

Çok güzel bi açıklama olmuş benim ve muhtemelen çoğu insanın kafasından geçen bir şey bu bazen diyorum keşke şu oyunu unutsam yine app app dolaşsam bütün gün balık tutup bi desert alsam(nebula quannda tek yaptığım şey)

O doyum noktasının yanında artık ilk uocuların çoğu iş güç sahibi oldu evlendi yaşını başını aldı bildiğin :) Quannda ve ondan sonraki kısa bi dönemde hatırlıyorum bu oyunu oynayan kızlar bile vardı ( kız gibi davranan çakalların dışında gerçek olanlardan bahsediyorum ) yani o kitle bambaşkaydı sohbet muhabbet ben burcu abla diye biriyle tanışmıştım mesela baya güzel sohbetimiz vardı ozamanlar artık hiç birinin geri gelmesi imkansız ne kadar iyi mükemmel sade bi sunucu açılsada eski tat asla olmaz..

Hayatımda uodaki eski günlerim aklıma gelince duygulandığım efkarlandığım kadar hiç bir şeyde duygulanmıyorum hayatımda öyle bi yer edinmiş :) özellikle nebula ve fatalwar oynadığım dönemler..
Xlore :

Ben de diyorum niye Dot uo'dan spam mail geliyor. Stones'den de geliyordu demek ki aynı mail listesine mail atıyormuşsun. Bana kalırsa spam yapan bir yer ağzıyla tuş da tutsa kalitesizdir.

Bana kalsa bazı insanların yaşamaya dahi hakkı yok ama tabii her şey herkese kalmıyor. :)
Xlore :

bana kaşı beyazdan sürekli spam geliyor
Aradhell :
Xlore :

Bana kalsa bazı insanların yaşamaya dahi hakkı yok ama tabii her şey herkese kalmıyor. :)

Bunu benim ya da başkasının hayatını sorgula diye söylemedim. Baya bir saçmalamışsın. Ben orada düşüncemi söyledim ve bir eleştiri yaptım. BENCE sen de bu eleştiriyi otur düşün, spam mail hiç bir zaman hoş karşılanmaz.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.