Selamlar Ultima-Strike ailesi çok nadir'de olsa yardımınıza ihtiyaç duyuyorum bugün bir arkadaşımın serverına yardım ederken sürekli takıldığını fark ettim sürekli olan bişey bu 10-20 kare arası takılıyorsunuz etrafınızdaki herşey son hız hareket ederken siz olduğunuz yerde anim'iniz dahi değişmeden kalıyorsunuz şansınıza bağlı 3-4 saniyede bazen geçiyor bazende oyundan çıkmanız karakterin düşmesini beklemeniz gerekmekte bu nasıl bir hatadır anlayamadım işletim sistemim ve benzeri bilgiler sunuyorum bir çözüm üretebilirseniz sevinirim
Not: client uovanguard ile korunuyor.

Aslinda birkac onerim olacak isletim sisteminden kaynaklaniyor olabilir egerki vista kullaniyorsan ki vista gibi o nedenlerden biri olabilir cunku vistada arka planda calisan gereksiz bircok program var hem de azimsanmayacak kadar ayrica gorev yoneticiniz muhtemelen connector'dan kaynakli devredisi kaliyor olabilir!.. Onerecegim birkac adim var once hizmetler kismindan gereksiz calisan butun programlari devredisi birak windows altindaki temp, perfect klasorlerini temizle (tamamen sil) gorev cubugunda gecmise donuk temisligi yap ie'nin arama gecmisini temizle ''performans icin gerekli'' Baslat/Calistir/Regedit/HKEY_CURRENT_USER/Control Panel/Desktop yan menuden Menushowdelay degerini 0 yap o sekilde dene...
Çok teşekkür ederim internet geçmişlerini temizleyince düzeldi ne alakası varsa artık çok ilginç yardımlarınız için çok teşekkür ederim bi yardımım dokunursa iletişim adresi imzamda.
Pek birsey yapmadim diye dusunuyorum, bunlari bildiginizi zaten dusunerek yazdim sadece hatirlatmak amacindaydim becerebildiysem ne ala!.. Tabi burada bulunmamizdaki amac zaten yardimlasmak ve cozum uretmek uretemedigimiz cozumler icin ise, farkli fikirlerden yola cikmak... Iyi Sabahlar

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.