Tek Kelimeyle Tüm Scriptleri Arama

Merhabalar tek kelimeyle tüm scriptlerinizi arayabilirsiniz bunu anlaticagim..

Bakin şimdi örnegin spherenizde acil bir sorun çıktı ve bu sorunu halletmek için eklediginiz scriptin hangi dokumanda oldugunuzu bulunmasi gerekiyor..

Yada script yazdiniz hangi dokumanin içinde bunu bilmiyorsunuz..

Yada mevcut olan script paketlerinizde scriptinizi ariyacaksiniz..

Bilgisayarinizda ilk once bir winrar programi yüklü olmasi gerekir..

Simdi Ilk once spherenizi açiyorsunuz resimdeki gibi..

Sonra Scripts adli klasörü buluyoruz ve sag tikliyoruz resimdeki gibi " arşive ekle " diyoruz..

Sonra sphere klasörünüzün içinde " scripts " adi altinda bir winrar dosyasi olusur..

Bunu açıyoruz resimdeki gibi karşımıza bir ekran çıkacaktir..

Bu ekrandan " Bul " sekmesini seçiyoruz.. Eger winrar programinin lisansi ingilizce ise " find " olarak geçmektedir..

Bu ekrandan sonra resimdeki gibi " bulunacak dizi bölümüne " aranacak kelimenizi yaziyorsunuz.. ve tamam diyorsunuz..

Ben sphere olarak yazmiştim..

Eger yazdiginz kelime winrar'ladiginiz dosyanin içinde warsa karşınıza söyle bi ekran çıkar ve geçen dizeleri bulur ve siralar..

Ve aradiginiz kelimeyi buldunuz bi işinizi biraz daha kolaylaştırıcaktir..

Eminim çogunuz bunu biliyordunuz ama ben bilmiyen arkadaşlar için yazdim..

Master
59.2997
Paylaşım için saol ama AgentRansack adlı program daha işlevli bu konuda.
Silindi
Master
59.2997
AgentRansack aratırsanız googlede işinize yarar.Bu söylediğimiz program spheresvr.exe nin bile içini okumuştur :D
Silindi
Master
59.2997
Michaell : AgentRansack aratırsanız googlede işinize yarar.Bu söylediğimiz program spheresvr.exe nin bile içini okumuştur :D

O Nasıl Oluyor Ayıptır Sorması :O_o
AgentRansack ise yariyabilir gercekten..
EditPlus warkene :D hatalı yazdıgın scp yi göstermesi de olmasına :D ragmen nedir bu diger programlara ragbet anlamaıorum
edit plus çok banel gelio bana
Banel :D Yürrrrüüü be kim tutar seni :D eskiden hatırlıorumda bende notepad ile açııp okuodum. Ne günlerdi :D yıllardan 2004 idi :D
:kork Kendi yazdigin hatali script icin degilde bazi arkadaslar direk baska adreslerden script pack indiriyor ve icine bir acik kondu diyelim direk bunu aramasi icin olabilir..
Silindi
Expert
14.3
ya beyler benım bı sorunum var ben spawn yaparekn rottink koyamıorum neden sölermisiniz bi türlü yapamadım

agrıdı artık ve bide bi sey daha sölıyımde ben serverdeki vendorları degıstırdım ve tabıkıde Onun Icın Bıletlerde

Ve Bu Bılttekı Spawnları Nerden bulucam acıp cabaına atıorum olmuor bılen bırısı yardım ederse cok seviniirm veya

meseneden oo oyle olucak bu böyle olucak derseniz daha güzel olur lutfen beklıorum ıstersenız msn verım ordan

soleyın daha rahat olur.
[email protected]

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.