Merhaba arkadaşlar az önce burada bizim ismimiz ve logomuzu kullanan bir msn adresiyle küfürlü yazışmalar olmuş TekinWeb ile herhangi bir bağlantısı kalmamıştır. Lütfen [email protected] adresi haricinde alışveriş yapmayınız. Tek Satış Adresimiz [email protected]'tir Bilginize.

Saygılarımla
Gökhan TEKİN
TekinWeb : Merhaba arkadaşlar az önce burada bizim ismimiz ve logomuzu kullanan bir msn adresiyle küfürlü yazışmalar olmuş TekinWeb ile herhangi bir bağlantısı kalmamıştır. Lütfen [email protected] adresi haricinde alışveriş yapmayınız. Tek Satış Adresimiz [email protected]'tir Bilginize.

Saygılarımla
Gökhan TEKİN

TekinWeb ile herhangi bir bağlantısı kalmamıştır.

Sizinle bir ilgi vardı yani bu olayın daha sonra bir bağlantısı kalmadı diyosunuz.

bu biraz düşündürüçü.
Şöyel bir Bağlantısı vardı benim müşterimdi ve şuan bağlantısı kalmadı her benim logomu koyan benimle çalışmak durumunda değildir. Sitede iletişim bilgileri yer alıyor onun haricinde olan şeylere bizler ne yapabiliriz ?

Siz düşünmeyin herşey açık ve net yazılıdır efendim. Ben baştata ilgisi yok dememişim zaten .

Saygılarımla

İletişim [email protected] Adresi harici adreslerle alışveriş yapmayınız.
pek tekin değilsiniz gibi :ı
Fearsome : pek tekin değilsiniz gibi :ı

ne alaka adam uyarı yyapmış dikkate alın bunu
şaka yapmaya çalışmış :D
Wolcano'nun postunu okursanız sebebini anlayıp abuk subuk şeyler yazmazsınız
Arkadaşlar Ben başıma gelen bu olaydan dolayı duyuruda bulundum sadece. Bir başkası birşeyler yapıyor diye benim suçlu görünmem mantıksız benim adıma satış yapıyormuş neden benim şifrketimin adı batıyor ki ? Neden kaçak diyorlarki? İsteyen herkes Telekominikasyon Başkanlığına Şikayet edebilir bu kaçatır diye Alacağınız Cevap Bellidir.

Bir arkadaşım demişki pek tekin değilsiniz Benimle Çalıştınız mı ? İnsanlara söz söylerken lütfen düşünün ve öyle söyleyin.

Tekrar Tekrar Bizim Adımıza Ters Anlaşılma Olduysa Özür Diliyorum.

Saygılarımla
Gökhan TEKİN
değilsiniz gibi dedim aklımda şüphe olduğu için seni yada şirketini suçladığım yok olayla ilgili görüşüm
Anladım efendim. Sizlerden Tek isteğim [email protected] adresi haricinde alışveriş yapmamanız.

Saygılarımla

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.