Arkadaşlar benim bir sorum olacak.

Bir kesim 56b ile 2x serisi dahil hiç bir teot işlemi gerçekleşmez derken,
bir kesim ise 4x ve yukarısı korumalıdır , gerisi yalan diyor.

ben kime inanacağımı şaşırdım.

Net bir bilgisi, olan ya da, ben 203 ile teot açtım 56b de işte kanıtı diyen varsa bekliyorum arkadaşlarım.

Sonsuz sevgi ve saygılarımla.
56b'de 2.0.3 client ile #rename denedim çalıştı.
Silindi
Novice
3.3
56bde teottan hiçbir türlü zarar gelmez rename çalışsada hatalı karakter girmeyi deneyince çalışmamaktadır.Yani serverı göçertme gibi bir olanakta yoktur.
Güzel ozaman.
Ve EasyUO & Speed sorunu var =) Speed script ile fixlenebilirde EasyUO'nun zararı olabilir. AutoLoot açıp Questlerde tüm artılıları kapmak gibi :) (az yapmadım ehehe :D)
easyuo evet buda büyük bir sorun ozaman 203 bile kullansak illaki connector olacak diyorsunuz.
56b ' de teot bir cogu 2x lerde fixli ... Kendi icinde kodlu yani surumun... Ama tabii ki yeni surum ciktikta teot'ta 56b 'de etkileniyor ama bu tabii ki 4x ustu clientlari etkilemiyor , orasi nasil oluyor bilmiyorum :)
Silindi
Members
2
BEnde denedim Easy ve speed harici yemiyor.(56b)

Speedi script ile halledersiniz Easyi engelleme gibi bir şansınız yok hiçbirşey yapamadılar cift oturum acıyorlar.Ama illahide ne azından programı engelleyim derseniz 2.0.0a da açılmıyor.
Ayni ekran IP kontroller yapilabilir ya da timerli bir sistem yapilabilir o sekilde engellenme sansi var.
Silindi
Members
2
10 aydır 56b'de hiçbir güvenlik önlemi almadan (dsp hariç) client 2.0.3 kullanıyorum.
Tek bir sorun yaşamadım.
Silindi
Members
2
Akillis : Ayni ekran IP kontroller yapilabilir ya da timerli bir sistem yapilabilir o sekilde engellenme sansi var.

Emir abi kafeden oynayan arkadaşları ne yapacaz :D
Güzel bir noktaya değişmişsin.. benim de kafamda soru işareti olarak kalan bir nokta idi..
Michaell : BEnde denedim Easy ve speed harici yemiyor.(56b)

Speedi script ile halledersiniz Easyi engelleme gibi bir şansınız yok hiçbirşey yapamadılar cift oturum acıyorlar.Ama illahide ne azından programı engelleyim derseniz 2.0.0a da açılmıyor.

Kesinlikle katılıyorm.2.0.0.a'da easy uo açılmıyor bide dsp şifresi koyup Exe Stealth programı ile'de codları gizlersen bnce bir sorun olmaz gibi geliyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.