uzun zaman olmuş bu oyuna başlayalı küçücük cocuktuk hepıimiz. hatta bu siteyi keşfedeli ve çoğumuz oyuna girmeyeli bile cok uzun zaman oldu. hayatımızın güzel anlarını,dostluklarını,arkadaşlıklarını yaşattı bize bu oyun. çoğumuzun hayalini süsledi.bir oyundan fazlasıydı her zaman. uzun zamandır pasif takip ediyorum oyunu öyle ya 2-3 senedir aktif oynamadım hiç en son geçen sene sanırım bi server tutmuş gibi olmuştu oraya damlamıştık hep beraber. hepimiz burdayız aslında yok gibi gözüksekte. oyun her ne kadar dünyada ve türkiyede belli kitlesiyle varlığını sürdürsede yavaştan sona doğru yaklaşıyor sanırım. hiç bi zaman bitmicek tabiki bunu biliyoruz. çok özledim ama frenzied ostard için spawnlarda sabahlamayı, minocta madendeki muabbetleri, serpents holdde bi anda düştüğümüz tuzakları bile özledim. bu başlığı açmamın bi anlamı yok aslında bi anda aklıma geldi böyle bi sitenin varlığı hem bu siteye teşekkür etmek için çünkü bu kadar süre ayakta kalmak kolay değil hem de bu güzel oyuna güzel anılar bıraktığı için teşekkür etmek istedim. kendinize iyi bakın

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.