theabyss.ru sıtesının serwerınde uo oynuyan arkadalar warmı acaba serwer hakkında bılgılendırme yapa bılırmı bana.
serwere 3 gun oldu başlayalı fakat serwer sıstemlerı hakkında bılgım yok.
Nedeni agırlık olarak playerlerı yanı oyuncuları rus ve ıngılız oldugundan analaşamıyorum cunku benım ıngılızce bılgım yok ıngılızce turkce cevirmeni ile anlaşmaya calıssamda olmuyor.Anlıcanız yetersız kalıyorum bana bu serwer de oyuncu olan varsa serwer hakkında bılgı were bılırmı...
ilgienen arkadaşlara...
Teşekürler...
Bilader Nasıl Giriceğimi ANlamadım Sırf Bu yüzden oynayamıyorum bide rp mİ :D
bak arkadasım oyuna gırmek ıstıyorsen uo serwerı arıyorum baslıgındakı son sayfadakı mesajımı ıncele ozman gırersın rp derken bılmıom 7x 8x kısıtlaması yok butun skıllerı tek cara kasa bılıyorsun 5000 skills cap war 300 stat cap war dex ınx falan 300 toplamı kasarsan ok beklıom ıngılızcen ıyımı burada serwer rus we ıngılız oyuncusu dolu ok..
2 Sene rus serverinda oynadım pvp-alfa da Herkez rusdu İngilizcem Nasıl desem karşımdaki playerla anlaşabiliceğim kadar ii
ıyı arkadasım bır an once gelde benı m adım LoDoS brıt bank dayım anladınmı sen nasıl gırecegını flalan gelde serwerdekı sıstemlerı banada anlat ok beklıom senı anatomy kasıom brıtte ok
yanındayım
Silindi
Journeyman
5.8
Bende Ordayımm fakat O nasıl bir stat işi? Nasıl kastınız statlarınızı?
arkadaşım oncelıkle ben bu foruma uo serweri aarıyorum başlıgı altında bir mesaj actım arkaaşın biri site nin adresini verdi ve ben calışıyorum gece 24.00 da nette oluyorum malum ramazan ayı ıcerısınde oldugumuzdan sabah 6 veya 7 ye kadar neete yım bu zaman dılımındeen once mesaj atamam ılk olarak bunu belırteyım..
sserwerın dedıgım gıbı butun skıllerı tek cara kasabılıyorsun seerwer 2001 yılından buyana acık mış edindigim bilgiye göre ...
serwerde statların toplamı da normal turk serwerındekı gıbı 225 degıl 300 e kadar kasabılıyorsun ben ewa yı kasarken mana yı 96 ya kadarkastım...
Wresling ve tacktick silinı geliştirirkende str 76 dex 72 ye kadar kastım skılleri 100 ledıgım de umuyorum kı 100 stat toplamı 300 olacak ....
Bu arada kullandıgın acunt şifenle sadece bir karekter acabiliyorsun...İki kullanıcı adın war ıse ıkısı ılede oyuna tek oturumdakı masa ustunden ıkı clent acma ımkanın war we sıkıllerınıde bu kolaylıkla kasa bılırsın...
Serwerin agırlıklı olarak oyuncuları Rus ve Ingılız eger yabancı dilin yoksa fazla iletişime giremessin.bunu bilmen senin icin iyi olur ama 4 gundur Theabyss serwerindeyim serwer görüşüm gercekten kaliteli ve 14 yıldır oynamama rahmen uo yu ılk defa burada degişik sitemlerin oldugunu guaard ların bolgelerının normal yanı bıldıgımız yerden fark yerlere kadar sehır korumaları war...
wep adresini tekrar yazıyorum ingilizce biliyorsan siteyi actı gında yukarda THe Abyss yazısının ust sagında Engiliz versiyonu na tıklarsan site ingilizce ye dönüşüyor solda kı lınk de rus wersıyonu icin ok...
WEP ADRESİ www.uo.theabyss.ru ok oyun icerisindeki Adın LoDoS daha uzun zmandır oynayan turk player bulamadım umarım ılerde bulurum...
Rw oynayanınız varsa str , dex kasma olayını rahatca yapabilirsiniz. Ama yanlış anlamışım :) Statcap 300 , Phsız bir serverda kasanlar için sorun olmaz ama Ph'ı acık olan bir serverda oynayanlar baya zorluk çekeceklerdir. Örnek vermek gerekirse Nebula oynayanlar rahat kasabilir çünkü nebulada kasan adam sabırla herşeyi kasabilir :)
https://www.uo.theabyss.ru Clişent NErden İnio
arkadaşım serwrin celenti nın nereden ındırcen lınk ve acıkama uo serwerı arıyorum başlıgın 4 sayfasını ıncele orada gereklı bılgı war ok ..
Yaklaşık 1.5-2 sene önce girmiştim. Gayet güzel bir sunucuydu. Fakat bende senin kadar olmasda ufaktan dil problemi yaşıyordum. Sistemleride hala aynımıdır yoksa değilmidir yada yeni sistemler eklendimi o kadarını bilmiyorum. Tek bildiğim iyi bir sunucu olduğu.
Bende yeni başladım oyundaki adım "OrucReis". ingilizcem anlaşacak kadar var ama oyuncular hep rus olduğu için anlaşmada biraz zorluk çekmekteyim.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.