Silindi
[img]https://img583.imageshack.us/my.php?image=adszgn9.jpg[/img]

HATA: There is some problem communicating with origin.Plase restart ultima online and try again. Arkadaşlar her servere girerken aynı hatayı veriyo lütfen bi çözüm söyleye bilrmisiniz şimdiden teşekkür ederim cok lazm arkadaşlar :(
Kendi serverına girerkenmi veriyor yoksa aktif olan serverlara girerkenmi veriyor sphere.ini'den client version ayarı yaparsan düzelir...
Silindi
Moderators
21.9001
ya kardes her sitede sphere.ini yazıyor nedir ne işe yarar nerde bu klasör bulamıom bi türlü ltfn biraz acıklasn neolur kardes cok lazm
Bilgisayarım a gir orda C klasoru olcak onun icinde sphere diye bi klasor daha var onun icinde sphere.ini diye bi dosya var ama sende sanırım sphere kurulu degil.
Eğer kendi makinandan Local bir sunucu açıp ona girmek istiyorsan kurmuş olduğun sphere klasörünün içinde sphere.ini vardır onun içinde clientversion=2.0.3 bölümü var orayı bulup kullandığın client sürümünü yazman lazım örn: clientversion=5.0.3 gibi ama aktif bir sunucuya girmek istiyorsan sunucu yetkilileriyle iletişime geç o konuda sana yardımcı olamam
Silindi
Moderators
21.9001
ya ben başka bi sunucuya girmeye çalışıyorum bugün yükledim uo yu az once ama bu hatayı verio yaklaşık 2 saatir arıyorum cozum bulamadım :S sphere flnda yuklemedim :S öyle bi klasör yok sphere die nasıl yüklücem acaba
onu yükleme o farklı bir konu hiç karıştırma ilerde öğrenirsin AOS yüklediysen yapabilir ML yükle
Silindi
Moderators
21.9001
kardes sen biseler söylüonda biraz acıklasan bise anlamıorm :S yeni basladm senide urasdırıomrm ama bi yardımcı olsn ltfn :(
Bak sphere klasör olayını unut onu hiç karıştırma ultima versiyonu olarak eğer Age Of Shadow (AOS) yüklediysen login olurken client öyle hata verebilir benim sana tavsiyem siteden Mondai's Legacy versiyonunu indirmen sonra tekrar login olmayı denemen... Birde server ismi vermeden bana özel mesaj ile hangi servera girmek istiyorsan sitesinin linkini yolla birde ben denim
Silindi
Moderators
21.9001
bende zaten Ultima Online Mondain's Legacy bu yüklü ama olmuo kardes :S bi sn atıyorm link
bu sitede 56b nin icinde sphere.ini yok
Önce sphere 55i indir daha sonra 56b'yi indir ve 55i içindekilerle aynı olay dosyaları değiştirerek kur...

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.