Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
burdaki sorun nedir acaba ? zaman bitince katilim sona eriyor ama bu item silmedigi icin yarısma baslamıyor.
[ITEMDEF i_bombavar]
NAME=bomba
ID=i_moongate_black
TYPE=t_telepad

on=@create
timerf 30,serv.allclients sms Bombala Beni Katilimlarinin Bitmesine Son, 4 Dakika 30 Saniye...Katilmak icin .katil yazmaniz yeterlidir.
timerf 60,serv.allclients sms Bombala Beni Katilimlarinin Bitmesine Son, 4 Dakika... Katilmak icin .katil yazmaniz yeterlidir.
timerf 120,serv.allclients sms Bombala Beni Katilimlarinin Bitmesine Son, 3 Dakika... Katilmak icin .katil yazmaniz yeterlidir.
timerf 180,serv.allclients sms Bombala Beni Katilimlarinin Bitmesine Son, 2 Dakika... Katilmak icin .katil yazmaniz yeterlidir.
timerf 240,serv.allclients sms Bombala Beni Katilimlarinin Bitmesine Son, 1 Dakika... Katilmak icin .katil yazmaniz yeterlidir.
timerf 270,serv.allclients sms Bombala Beni Katilimlarinin Bitmesine Son, 30 Saniye... Katilmak icin .katil yazmaniz yeterlidir.
timerf 285,serv.allclients sms Bombala Beni Katilimlarinin Bitmesine Son, 15 Saniye... Katilmak icin .katil yazmaniz yeterlidir.
timerf 290,serv.allclients sms Bombala Beni Katilimlarinin Bitmesine Son, 10 Saniye... Katilmak icin .katil yazmaniz yeterlidir.
timerf 295,serv.allclients sms Bombala Beni Katilimlarinin Bitmesine Son, 5 Saniye... Katilmak icin .katil yazmaniz yeterlidir.
timerf 296,serv.allclients sms Bombala Beni Katilimlarinin Bitmesine Son, 4 Saniye... Katilmak icin .katil yazmaniz yeterlidir.
timerf 297,serv.allclients sms Bombala Beni Katilimlarinin Bitmesine Son, 3 Saniye... Katilmak icin .katil yazmaniz yeterlidir.
timerf 298,serv.allclients sms Bombala Beni Katilimlarinin Bitmesine Son, 2 Saniye...Katilmak icin .katil yazmaniz yeterlidir.
timerf 299,serv.allclients sms Bombala Beni Katilimlari Sona Ermistir. Lutfen bu konuda page atmayiniz.
color 080a 
attr 010
timer 300

on=@timer
serv.allclients stone 0
serv.allclients fix
serv.allclients nightsight 1
serv.allclients sysmessage @0785,1,1 Bombala Beni Yarismasi Baslamistir. Butun yarismacilara basarilar dileriz.
remove
return 1
Novice
-14.8
timerf 300,remove 

?
evet
teşekkur ederim

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.