şimdi siz diyeceksiniz neden böyle bi başlık attı diyerekten.İlk önce herkeze teşükkür ediyorum yardımlarınız için.Çünkü ben daha 3 5 ay önce kendi çapımda evde server açtım ve hiç birşey bilmiodum sora u-s den dökümanlara vsvs bakarak ve herkezin yapabileceği ama gayret gösteremediği şeyi yaptım yani lbr 3d items ler filen.Aslında bunlar çok kolay bişey ama sizin biras gayret göstermeniz lazım aşağıda gösterdiğim resmi 1.5 saatte yaptım neden araştırarak sizde biraz çabalasanız çok iyi tasarımlar gerçekleştirisiniz.ben U-s halkına çok teşşkr ederim yardımları için...
https://img17.imageshack.us/i/adszbsgdjz.jpg/%5D%5BIMG%5Dhttps://img17.imageshack.us/img17/1058/adszbsgdjz.th.jpg
Çalışan kazanıyor ;-)
biz boşuna arama yapın demioz :Dbelki gelenler görürde örnek alır :D ne diim :D
:asik2
eyw :D
tebrikler arkadaş :) server 3d item mayyağı olmuş :)
emrecim o konuda haklısında verdata şimdi 100mb ıda geçmiştir :D
Eline sağlık :)
HP-Nexiel : Eline sağlık :)
Alican bunlar zaten olan şeyler. Senin kullandıgın clienti kullanan herkes bunları çıkartıp kullanabilir :)

itemların neresi 3 boyutlu ?
kullana bilirse ndn yapmıyolar araştırmaları lasım bende onu söylüyorm zoxic sen ben yapabiliris bende yapamayanlara söylüyorm.
yoksa burada hava atmak değil herkez yapabilir tabikide bende iileride var ben sadece tşkr amacı yaptım
Evet haklısında yazının şu kısmı ilginç

Aslında bunlar çok kolay bişey ama sizin biras gayret göstermeniz lazım aşağıda gösterdiğim resmi 1.5 saatte yaptım neden araştırarak sizde biraz çabalasanız çok iyi tasarımlar gerçekleştirisiniz

Sanki sen yapmışsın başkalarına örnek oluyomuşun gibi çağrışım yaptı bende o yüzden böyle yorum yaptım :)
Kem, küm, kef ne diyim gerçeken sen eklediysen extra bazı görmediğim şeyler var helal olsn dicek bir şey yok :)

Bu konu [Static] tarafından düzenlendi(2009-08-08 12:27, 14 yıl önce)
xwerswoodx : emrecim o konuda haklısında verdata şimdi 100mb ıda geçmiştir :D

7zip :)
ZoxiC : Sanki sen yapmışsın başkalarına örnek oluyomuşun gibi çağrışım yaptı bende o yüzden böyle yorum yaptım :)

ben yapmadıysam kim yaptı :D çok değişik şeyler söylüyosn walla çözemedm seni :D bunu yapamayanlar war aradım taradım buldum bunu sonumu war?

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.