arkadaşlar ben ultıma yı çift oturumda kulanarak oynamak istiyorum dıyelım a oturumdaa a kullanıcı clent i acmak
ve b oturumda b kullanıcı ıle clent açmak istiyorum uo 2d yi E ye kurdum olmadı sunu yazdı windows bazı izinleri vermedi dedi
F ye kurdum font muls hatası verdi bu konuda uzman bilgi sahibi varsa lütfen yazdımcı olurmu şimdiden teşekkürler..

Bu konu Barbarasd tarafından düzenlendi(2008-09-10 12:00, 15 yıl önce)
Bunu yapmak için uzman bilgisine gerek yok açtıgın yeni oturumdan direk C: den clienti masaüstüne çekiceksin
Dosyayı Paylasıma Ver..Orada Kutucuk Var Ag Kullanıcılarım Dosyayı Degıstırebılsın Dıye Onu Aktıf Et..Sonra Dıger Oturuma Gec C ye Gır Ksayolu Masaustune Gonder...
easy uoyla dene engellemedilerse
arkadasım noname ve dıger arkadaslar orda kutucuk var derken ..
bana acıkca su dosyayı sag tıkla su ozellık e gır oradan sunu yap ve dıger oturum ıcnde sunu yaparak acarsın dıye aydınlatırmısınız beklıyorum tesekurler..
multi client veya easy uo
Adam onları sormamış oturum ile açmayı sormuş.

Önce clienti normal oturumunda kur daha sonra clienti masaüstüne gelen veya ultimaonline klasörüne giden .exe uzantılı oyuna giriş programını kopyala ve C:\Documents and Settings\All Users\Belgeler klasörüne at daha sonra 2. oturumuna gir. C:\Documents and Settings\All Users\Belgeler bu klasöre gir ve bağlantı programını masa üstüne çek ve oyuna bağlan.

2. Oturum Kurmak :

Denetim masasına girerek oradan kullanıcı hesaplarına gir - yeni hesap 'a tıkla ve oradan oluştur istersen şifrede koyabiliyorsun. Kardeşin , annen , baban bilgisayarını kurcalamasını istemiyorsun şifre koymanı öneririm.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.