Öncelikle merhaba;

Şuan devam etmekte olan ultima online projemi adminimle yaşadığım sonucu kadrodan çıkarılmasına varan sorunlardan sonra.

Projenin devamını sağlayabilecek yeteneğe sahip, azimli, zaman sorunu olmayan, ultima Online için gerçekten en iyiyi hayal eden ve belki de şuana kadar gerçekleşirilmiş en büyük projeye adım atacak bir kişi; bu projenin admini olabilecek kişi 3 aylık bir çalışmanın sonunda kadroda konumunda devam etmesinin yanısıra. aşağıda listelenen bilgisayara sahip olacaktır.

Son zamanlarda yurt dışı firmaları için yaptığım çalışmalar ve çalıştığm firmadaki iş yoğunluğu nedeniyle ancak iyi bir destekçi ve iyi bir idareci ile sonuçlandırabileceğim projem için benimle yukarıda izah ettiğim konumda çalışmak isteyen ve bu başarıyı yakalayan kişi, samimiyetimin ifadesi ve çalışmalarının karşılığı olarak;

INTEL CORE 2 DUO E4600 2.4GHz 2MB CACHE 800MHZ LGA775 İŞLEMCİ
INTEL 965 CHIPSET MAINBOARD
ASUS KASA
17" LCD LG Monütör
HIS ATI RADEON X1650PRO FAN 512MB DDR2 DUAL LiNK DVI & TV (PAL) PCI-E x16 EKRAN KARTI
250 GB SATA SAMSUNG / SEAGATE HDD
SAMSUNG 20x Light Scribe DVD Rewritable ( Tercihe göre ASUS )
25 in 1 Kart Reader
Microsoft Multimedia Klavye Mouse Kit
1 GB DDR 2 667 Mhz Ram ( belki iki de yaparız ha;) )

Bütün parçalar 2 yıl garantili olarak kutusunda teslim edilecektir.
İlgilenen kişilerin Ankara içerisinde olması karşılıklı iletişim ve güven için tercih sebebidir.

İlgilenenler iletişim için pm atıp msn adresimi ve telefonumu ğrenebilir, yüzyüze görüşülebilir.

Sanıyorum insanların emeklerinin karşılığının verilmesinin faydalı olduğunugöstermek için iyi bir örnek olacaktır.

( 18 yaşının üzerinde olmanız gerekmektedir. )
Umarım sana yardımcı olacak birilerini bulursun.
Yarımdan ziyade .. keyifli ve elenceli, karşılıkların bulunabileceği bir Proje iin anlaşma diyelim.
Vay be Hoşuma gitti Ankaradan olsam atlardım =)
Novice
-14.8
2 Yaş Daha Büyük Olsaydım Büyük Bir Zevkle Kadrodan Ayrılan Admin ARkadaşınızın Yerine Geçerdim.
bence tanımadık birine verme
Yalnızca gerekli karakter yapısına, bilgiye ve azime sahip olunması, bir yönetici karakterini taşıyabilmesi yeterlidir. Çok şey mi istiyorum.. aslında hayır ancak.. Günümüz şartlarında evet.
Expert
34.0001
Kadhras yeterli bilgiye sahip misinki ?

Hmm umdugunu bulursun isallah :).
Silindi
Apprentice
7
Aylardan Haziran olsaydı olabilirdi :)
DisqusteD : 2 Yaş Daha Büyük Olsaydım Büyük Bir Zevkle Kadrodan Ayrılan Admin ARkadaşınızın Yerine Geçerdim.

Sen daha 15 yaşındasın 2 yaş diyon :)

Adam 18 Yaşından Büyük Diyor :)
Silindi
Apprentice
2.5
İlginç bir yanlış anlama olmuş.Postları sildim alakalı kişilerde silerse sevinirim.
tamamdır bende sildim
Admin bulunmuştur ilginize teşekkürler..
Umarım hayırlısı olur Admin arkadaş içinde, sizin içinde ( :

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.