3 yıl önce bırakmıştım uo yu tekrar başliyim dedim ultimanın yerinde yeller esiyo 2 aydır 10 server de kastım belki çoğu kapandı bazıları edit muhabbetleri gırla bug dolu scp ler ultima arkadaşlar bu pwp serverleri açılmış bunlarında payı büyük anladığım kadarıyla üzücü bi durum paylaşmak istedim :(
Novice
11.9
Öf ben bittim artık. Yeter uo bitmiş uo ölmüş uo gebermiş. Ne olduğu belirsiz sunucularda oynuyosun item kasıyosun kapanıncada vay efendim kapandı emeğim, itemim gitti diyosun. Oynama o zaman bittiyse.

Bu konu Rowall tarafından düzenlendi(2010-06-25 22:01, 13 yıl önce)
deonist : 3 yıl önce bırakmıştım uo yu tekrar başliyim dedim ultimanın yerinde yeller esiyo 2 aydır 10 server de kastım belki çoğu kapandı bazıları edit muhabbetleri gırla bug dolu scp ler ultima arkadaşlar bu pwp serverleri açılmış bunlarında payı büyük anladığım kadarıyla üzücü bi durum paylaşmak istedim :(

Ok by.
2008 ve 2010 yılında detaylı acıtıgm ultima konuları var 2008de bıttı demıstım 2010 dahada kotu :D okursan forumda ne oldugunu anlarsın uo dunyasında :) suan bende baktım olmuyor hybridde basladım artık sonunda :D tavsiye ederim
Rowall : Öf ben bittim artık. Yeter uo bitmiş uo ölmüş uo gebermiş. Ne olduğu belirsiz sunucularda oynuyosun item kasıyosun kapanıncada vay efendim kapandı emeğim, itemim gitti diyosun. Oynama o zaman bittiyse.

Aynen Katılıyorum. Kalitesiz serverlede oynuyorsunuz sonrada uo kefendm bitmiş ölmüş gebermiş.
:)) kapanmıyacak serverları bulup oralarda oynamaya özen gösterin...
SOA gibi mesela..
Bluxas : :)) kapanmıyacak serverları bulup oralarda oynamaya özen gösterin...
SOA gibi mesela..

bizim bi arkadaş vardı reklam yapıyodu öldü!
bu salak soa sunucusunun konusu kilitlendi adamlar bütün u-s'e rezil oldular hala salak saçma başlıklara balıklama dalıp soa yazıp duruyolar :D
Bir teselli ver .
ya Uo falan bitmedi, bence yeni başlıyor :) eskiden daha iyidi ama şuandada kötü sayılmaz bence normal artık Uo bitti laflarından vaz geçerseniz iyi olur xx sunucu kapanıyor Uo bitti xx sunucuda edit basılıyor Uo bitti xx sunucuda ölüyorsun Uo bitti pee :)
Mesela bak bu topicteki imzaların hiçbirine girmezsen uoya destek olursun..
Adam akıllı servermı yok sanki Türkiyede.
Evet haklısın aslında kardeşim Ultima Online gerçekten bitmiş durumda. Evde olmadığım zaman canım uo cekiyor ve kafeye doğru ilerliyorum uo varmı diyorum one diyorlar açıklıyorum öyle birşey yok diyorlar uo için nekadar kafe aradıysamda bulamadım şimdiki net kafeler knight :p metin2 dolunay düşürrdümm die bağıran cocuklarla doLu .! :S gerçekten bunlar bana cok sacma geliyor ve cok üzücü bir durum... Tşekkürler..
Defalarca söylüyorum. Eski oyuncuları getiremiyorsanız, sunucu açmak zorunda değilsiniz. Portallar kurun, bilgi veren, orjinal UO hakkında Türkçe bilgi içeren portallar kurun. Oyun oynama adabını anlatın. Bunu yapmanız sunucu açmaktan kat kat daha hayırlı bir iş. Sunucu açmak zorunluluğunda değilsiniz. İnsanları bu portallara yönlendirin ki bu şekilde bilinçli oyun oynasınlar. Daha oynadıkları oyunun hikayesi hakkında en ufak bilgisi olmadan British Blackthorn kullanan yetkililer var.

Bu arada Dummy nedir ? (UO için) :
Training Dummy, mücadele yeteneklerini 30.0 puana kadar alıştırma yapmanızı sağlayan kum torbasıdır. Pickpocket dip de bunun Stealing ve Snooping için olanıdır.

Dummy aktif deyince benim aklıma yukardaki gelirdi ta ki olayı öğrenene kadar..
boşverin ya boş muhabbet yapıyorsunuz kaliteli bir türk sunucusu yok sa ki yok gidin yabancı serverlerde oynayın hayat uoda o serverlerde akıyor o orjin uo felan orda o tadı yakalayabilirsiniz ama sphere açmayı öğrenen direk ben kurtarcam uoyu diyip server açtıgı sürece bu uo işi belki böyle kalır belki daha kötüye gider

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.