Uzun süredir Ultima Online oynamıyorum, eminim buradaki çoğu arkadaşımla birlikte bir geçmişimiz vardır. Farkkettim ki Türkiyede UO devri bitmiş nerde o eski günler *********da balık tutmanın verdiği tat ve bir sürü şey. Bir çok online oyun oynadım WOW Warhammer gibi ama hiç biri bana UO nun verdiği zevki vermedi.

Bir çok RP prensibiyle açılan sunucular şuan tarihe karışmış durumda isimlerini değiştirip değiştirip açanlardan bahsetmiyorum bile, gördüğüm kadarıyla burada kalan dostlarım UO'nun en eskilerinden ve benim gibi zevk alanlarından. Şuanda piyasada tavsiye edebileceğiniz bir sunucu var mı merak ediyorum benim için önemli olan PH'ın olmadığı belli bir emekle bir yere gelinebilen bir yer. Kalitesiz oyuncu olmayan bir yok biliyorum bu benim için önemli değil.

Herkese teşekkürler saygılarımla...

Laura Divinity
Tanis Yarımelf
Lucretius Magnus ( Gazeteci )
Myein Maitra

Bu konu Slothere tarafından düzenlendi(2009-04-15 19:21, 15 yıl önce)
doru diosn ya sıçtılar bıraktılar.
Şunuda belirtmek istiyorum Ultima Online öyle bir oyundur ki bana göre hala dünyanın en iyi online sektöründedir, çünkü UO'da sınır yoktur istediğin kadar geliştirebilirsin. 2 Gündür araştırıyorum birtane bile sunucu bulamadım.
Malesef şuanda yok.Tekrar ********yı deneyebilirsin istersen.Ama oranında tadı kalmadı.

Bir kere daha deneyeceğiz.Düzenli bir yapılanma içerisindeyiz.Son bir kez daha şansımızı deneyeceğiz.Çalışmalarımız devam ediyor.Umuyorum ki bu sefer bir düzen tutturucaz.

Bu konu Slothere tarafından düzenlendi(2009-04-15 19:22, 15 yıl önce)
Novice
-0.500001
Nası Server Bulamadın Burda Ben Haric Herkezin Bi sunucusu Var Ama Cogunda Player Yok Istedigin Kadar Kas Plyer Olmadugu icin Kapanıor..
Sunucu ismi vermek yasaktır bu yüzden verdiğiniz sunucuları düzelterek pm atmanızı rica ediyorum...
reklam yapsaydınız ya utanmanıza gerek yoktu?? :S
Lotherin dediğin sunucuya bu akşam bakacağım hoşuma giderse başlarım..
Hmm... Reklam kokan hareketler bunlar sankim!
Ah ah *********nın ilk zamanlarında 0.1 magery geldiğinde sevinçten zıplardık, balık tutmanın verdiği keyif...

Bu konu Slothere tarafından düzenlendi(2009-04-15 19:22, 15 yıl önce)
Master
59.2997
Herkes reklamını yeterince yaptığına göre konuyu kapatabiliriz.

Sunucular bölümünden istediğiniz tarzda sunuculara ulaşabilirsiniz.
Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.