Arkadaşlar bilgisayarıma uo yükledim..basta indirdiğim 1 server vardı sorunsuz acıldı zaten client kendiliğinden kuruluyordu fakat sonradan indirdiğim bir ultima serverı çalışmıyor.Dosya rar'lı yani dosyları uo klasörüne kendim extract ediyorum ama client iconu bile gözükmüyor..masaüstüne atıyorum teker teker o zamnda calısmıyor nasıl yapabilirim..

NOT: Bu arada laptop kullanıyorum.
Novice
-14.8
Laptop ile Bir Alakası Yok Ya Client 5x'dir.Sadece UO da çalışıyordur.Yada Sen Yanlış Yere Extract Ediyorsun.

Doğru Yapmak İçin Dosyaları Uo Klasörünün İçine Atıp Daha Sonra Clienti ( KOPYALA ) yacaksın Masaüstüne Böylede Girmezse Uo'yu Sil yükle
yok doğru yapıyorumda uo oynadığımdan beri ilk defa böyle bir sorunla karşılaştım silip yüklemeyide yaptım aklıma baska bi deneme yolu gelmediği için yazdım baska bir fikri olan falan:huh
Bak şimdi yapman gereken şudur.Serverın winrar içerisindeki dosyaları sağdece ultima online klosörünün içerisine at.(attığın yere bak doğru yermi diye).Sonra winrar dosyasının içerisinden serverının XxXXXX.exe dosyasını (sağdece exe uzantılı dosyayı)masaüstüne at.Artık girebilirsin.
arkadaşlar çözümü veya fikri olan yokmu;(
O serverda oynama o zaman. :)
sen düzgün anlat mutlaka bişi bulurum sen diyon server clienti açılıyormu aççılmıyormu yoksa başlat varya onun yan taraında server clienti açıkmı gözküküo açık konuş çözelim zati çözende yokki topic açıyom bari bişiler sölense :D sen açık konuş yeter çöüzülür tam olarak sorununu söle
acılmıyor hiç bir şekilde ama doğru yere extract ediyorum ondan eminim artı uo yu 2 kere sildim yeniden yükledim ama tık yok...masaüstüne client.exe yi atınca dosya falan bulunmadı diyor..

uo2 klasörünün içindede client işareti simgesi gözükmüyor tıkladğında windows baslama aygıtı vs gibi bir hata veriyor
Setup da bozukluk olabilir...
serverın setupndamı?
Hayır Uonun ki
tüm dosyaları uo içine at fakat clienti winrar içerisinden çıkartmadan çalıştır yine çalışmazsa zaten bozuk demektir serup

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.