Merhaba Beyler bayanlar

Uo yu bırakali baya bi zaman geçti ve can sıkıntısından dolayi tekrar baslamaya niyetim var ama cogu seyi unutmusum

Ornek veriyorum
Mage kasicam hangi sıkılleri kasarsam daha iyi
Tame char yapcam hangi sıkılleri kassam iyi
Para kasmak icin hangı skılleri kasmak faydali vsvsvs

Bunlar gibi hatirlatacak arkadaslar varmidir.Tskkurler simdiden
1)
mage kasıcaksan önce demage mi vermek istiyorsun demage almamak mı istiyorsun buna karar vermen lazım
demage vermek istiyorum :

magery 
medi
eva
inscription (çoğu serwerda bonusu vardır)
resist spell
healing
anatomy
poisinig

eğer 8x ise bu şekilde değilse resisti çıkar

demage almamak istiyorum :

magery
medi
eva
poisining
anatomy
healing
parrying ( özel robe yoksa banko kasarım )
magic resist

eğer 8x ise bu şekilde değilse heal poi anatomy medi den 20 şer kısar 80 resist kasarım 

2)
 Gelelim tame olayına. Sağlam bir tamer olmak için bence şu skiller gerekli: 
animal taming
animal lore
hiding
stealth( hiding iken yürümek için bu lazımdı galiba)
veterinery
mage
tracking
-- ( yaratıkları herdening staff ile çekmek için bir skill vardı unuttum adını)

3)
 Para kasmak için birçok yol var ben action atar loot alır satar ve para kazanırım genelde. Sen heralde craft olarak düşünmüşsün. Bunların arasına fisher kasmak mantıklı olabilir zahmetli iştir ama iyipara kazandırır aynı zamanda balık kasarken bir yandan sos çıkar locpick kasıp o hazineleri değerlendirebilirsin. Alchemy kasıp potion yapıp satabilirsin. İnscription kasıp res scrool yapıp vendorlara satabilirsin. Tinker kasıp golem,tp yapıp satabilirsin. Miner kasıp set yapıp satabilirsin. Bunların dışında koyunların yünlerini çıkarıp tailor kasan oyunculara satabilirsin. Stealing kasıp başkalarının itemlerini çalabilirsin. Dilenci karakter açıp dilenebilirsin. vs.vs
Elmoth ultima server forumunda playerler için gerekli bilgiler mevcut kardeşim büyü çeşitlerine skill açıklamalarına varana kadar bir göz at derim. Adres imzamda.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.