selam,

seneler sonra bugün bi ultima online'a girip bakayım dedim de çözünürlük olayı büyük sorun. razor tarzı programlarla çözünürlük yükseltilebiliyor ama uzak köşeler karanlık ve siyah kalıyor buda kötü bir görüntü ve titreme yapıyor.

Bununla ilgili 3D dışında bir çözüm var mı?

Keşke diyorum ki ea games age of empires gibi hd ( https://store.steampowered.com/app/221380/?l=turkish ) versiyonunu çıkarsa 2d'nin o zaman bu oyun daha çok popüler olacaktır.
en son 7x clientle girersen razorla girdiğinde köşeler karanlık olmaz
O zaman sunucu sahiplerinin 7x clientler ile çalışması yararlı olacaktır. Tabi 7x clientler neler götürür bilemiyorum.
hiçbir şey götürmez aslında, 2013 yılında nebula pack kullanan adam özel bi sebebi olmamasına rağmen 2.0.3 kullanır.
untoxier : en son 7x clientle girersen razorla girdiğinde köşeler karanlık olmaz

Uox'ta da tam anlamıyla sorunsuz biliyorum ne kadar doğru emin değilim. Bilgiliysen bilgilendirirmisin?
uox emülatör değil mi? ne alaka?
Uğur GÖK : uox emülatör değil mi? ne alaka?

7x clientlerin runuo ve uox ta problemsiz olduğunu biliyorum. Yani bu emülatörlerde sorun çıkarmıyor. Tabi ne alakası var bilememde zamanında verdatayı yaptıracağım arkadaştan duymuştum. Yeni nesil, çözünürlük sıkıntısı yaratmayan client diye. Sphereda sorun varmış, takılıyormuymuş neymiş.
Uox emülatör'ü hangi dil'de kodlanıyor ?
Efe TATAR : Uox emülatör'ü hangi dil'de kodlanıyor ?

c++
yok hayır javascript
c++

scripting dili javascript

Bu konu Xantier tarafından düzenlendi(2013-03-19 14:21, 11 yıl önce)
Novice
12.5
Daha önce diğer platformda açıklamıştım yine burada açıklıyayım bari.

https://en.uorpg.net/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=-5

Buradan clientinize ekstradan çözünürlük atayabilir ve işlemci tüketimi düşüren fixi entegre edebilirsiniz.Client sürümü: 6.0.14.3

map0.mul , stadix0.mul , statics0.mul dosyalarının isimlerindeki 0 sayısını 1 yap map1.mul gibi sonra uo klasorune at.Daha sonra indirdiğin clienti aç istediğin çözünürlükte çıkacaktır.

Uğur Gerçekçi ol imkansızı iste. KR Sunucusu Açan olsa da oynasak
Farklı Seyler Bunlar İmkansız Degil Fakat Ugrastırır.
Uox emülatörünü indirebileceğimiz bir link var mı ?

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.