Merhaba arkadaşlar bu konuyu kendı serverım ıcın felan acmadım.
uzun suredır yayında olan bır server var arkadaşların host fırmasındakı arkadaşların onlardan izinsiz servera bır kac gizli mudahale etmelerı ve duzenı bozmaları nedenıyle anlasmamız gitti ve bu yuzden host fırması arıyoruz.Bana arastır reklam olur soylenmez burda dıyebılırsınız fakat ben sadece akıl ıstedım. yanı x guvenılırdır y hızlıdır dıye sızınde goruslerınızı arkadasımla paylaşıp bı karara varacaklar.yardım ederseniz sevinirim. iyi günler iyi çalışmalar.
geçmiş olsun, R10.net'ten bu konuda geniş bir bilgi sahibi olabilirsin.
ASlında u-s araştırsan bir çok imkanla karşılaşabilirsin ben mesela neşeliweb'ten web hostumu aldım acayip memnun kaldım nedenmi?
1. Telefon ettiğimde burak bey nerde olursa olsun yardımıma koştu herşeyle ilgilendi
2. linux'ten windows'a geçmem lazımdı 15 dk içinde bütün ayarlar yapıldı ve yeni bilgiler verildi
3. Firma haline geliyorlar son bir kaç evrakları kaldı sanırım bu aralar pek ilgilenemiyor kendisi evraklarla vs uğrşıyorlar ama yinede iyi hizmet veriyorlar.
4. Sunucularından bir kaç taneside iyi bir firmada barınıyor kendi sunucularınıda yavaş yavaş almaya başladılar.

Tıkla
[email protected]

Eklersen çok güvendiğim bir host ile tanıştırıyım :) FearlesS'de görevin içinde (:

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.