Herkese merhaba..

Benim sorunum şu, UO'yu yüklüyorum (ML) ama installwizard'ı olan server clientleri uo klasörünü görmüyorlar. Ayrıca patchleri yapıyorum sonuna kadar, orijinal client.exe yi açıyorum sorun yok, xxx isimli serverın xxx.exe clientini açıyorum bana "UO düzgün yüklenmemiş tekrar yükleyin (re-install) diyor..

Bilgisayarımda eskiden tek harddisk vardı(FAT32 işletim sistemiyle), yenisini aldım (NTFSA mıdır ne illetse FAT32'ye geçiremiyorum) yeni harddiske kurdum xp yi, bundan sonra sorunlar çıktı.. Bütün makinaya format attım makina sıfır şu anda hala daha açmıyor.. Her iki harddiske de kurdum Uo'yu..

Ayrıca client.exe yi açtığımda bende ML yüklü olmasına rağmen bana AOS'un introsunu gösteriyor ben hayatımda makinama AoS krumadım..

Yardımlarınızı bekliyorum ne denediysem olmadı..

Sevgiler, saygılar..
bilgisayarında aos yüklü kalmıs sanırsam yada c-pf ye gir orada 2d die dosya varsa sil onu ML yi sil sonra c-pf-ea gameside sil uo namına bişi kalmasın sonra tekrar yükle patch felan yapma boşkoy sonra gir olur :D
Teşekkürler dostum ama bende zaten AoS yüklü bile değildi.. NEyse, makinam hiçbir şekilde görmüyor UO'yu yüklmeemme rağmen yok oyle bişey diyor.. Makinaya 3 kere format atıldı, ilk başta UO'yu kurdum A-V'den bile önce ama yine de görmüyör sebebi ne olabilir?
bahsettiğin sunucunun kurulum dosyasını oku kaçırdığın birşeyler vardır. Bazı sunucular patch siz yüklemeyi tavsiye ediyorlar.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.