https://www.youtube.com/watch?v=9eVuaf8dyMQ

Oyun dedigin böyle olucak :)

Neden türkiyede böyle sunucular yok olsa eminim full çeker herkez yeni diye oraya gider

Bu konu Dark Of Night tarafından düzenlendi(2013-03-30 19:12, 11 yıl önce)
çok iyi yokki türkiyede bu sistem varsada ben görmedim :)
Syn DESPERATE sistemdende geçtim ultima online yenisi bu keşke böyle sunucu olsa s ultima online canlılık gelir
Novice
12.5
Türkiye'de nasıl yok.

Kaç yıl önce Neviex ile Türkiye'ye getirilmişti.Nedim'le beraber beta sphere sürümlerini incelerken farketmiştik. Şuan TNS sunucusunda mevcut sanırım. DOT'ta var diye duydum ama görmedim.
keşke ama türkiyede her şey ortada ordada dalavere olur :) oda bozulur..
Mortal : Türkiye'de nasıl yok.

Kaç yıl önce Neviex ile Türkiye'ye getirilmişti.Nedim'le beraber beta sphere sürümlerini incelerken farketmiştik. Şuan TNS sunucusunda mevcut sanırım. DOT'ta var diye duydum ama görmedim.

Syn Mortal Sistem Var ama o sistem video tam izlersen böyle degil ayrıca söz konusu sistemde degil sunucu görünümü yani Kingdom Reborn
Kingdom Reborn client vardı bir ara sphere sunucusuna ben onunla bağlanıyordum üstelik osi'de oynarken bu client ile oynuyordum efektler vs.. oldukça çok iyi ama bir süre sonra sarmıyor. Gerçi ben ultimadan soğuduğum için genel anlamda oyun beni tatmin etmiyor.
Novice
12.5
Dark Of Night :
Mortal : Türkiye'de nasıl yok.

Syn Mortal Sistem Var ama o sistem video tam izlersen böyle degil ayrıca söz konusu sistemde degil sunucu görünümü yani Kingdom Reborn

3-5 dakika izledim ancak farkı anlayamadım client olayını diyorsan bence 5x client 3-5 eklentiyle birlikte çok daha iyi bir oyun keyfi veriyor.KR'de oyuncu havada yürüyormuş gibi bir izlenim alan tek kişi değilimdir herhalde ?
Ugur Hd görünümden bahsetmişti onun gibi biraz daha canlılık olabilirmi peki ? yani sunucu sahipleri getirebilirmi bunu
Novice
12.5
Daha önce diğer platformda açıklamıştım yine burada açıklıyayım bari.

https://en.uorpg.net/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=-5

Buradan clientinize ekstradan çözünürlük atayabilir ve işlemci tüketimi düşüren fixi entegre edebilirsiniz.Client sürümü: 6.0.14.3

map0.mul , stadix0.mul , statics0.mul dosyalarının isimlerindeki 0 sayısını 1 yap map1.mul gibi sonra uo klasorune at.Daha sonra indirdiğin clienti aç istediğin çözünürlükte çıkacaktır.

Ozamanda ufalıyo baya ama gene geçerli bir sistem olabilir
Ayrıca verdigin sitede market sistemi çok hoşuma gitti :)
DESPERATE : keşke ama türkiyede her şey ortada ordada dalavere olur :) oda bozulur..

Birileri bir şey yapar Türkiye'de birileride üstüne işer :) Olay bu.
Novice
12.5
Dark Of Night : Ozamanda ufalıyo baya ama gene geçerli bir sistem olabilir
Ayrıca verdigin sitede market sistemi çok hoşuma gitti :)

Verdiğim siteye bakarsan istediğin çözünürlüğü ayarlayabiliyorsun.
123Destroy :
DESPERATE : keşke ama türkiyede her şey ortada ordada dalavere olur :) oda bozulur..

Birileri bir şey yapar Türkiye'de birileride üstüne işer :) Olay bu.

ve uo artık türkiyede bitti 8 yasındaki cocuklar baba parası ile player Vs binek yaptırıyorlar arcanumda Durum bu.....

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.