Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
Arkadaşlar Başlayalım..Madencilik anılarınızı anlatırız burada.Ha tavsiyem ''Stones'' Eşliğinde sabah madencilik yapmanızdır.Çok Hoş Geliyor.
o eskidendi ya. Nebula zamanları... 0.1 skill geldi diye cafede halay çekmelerimiz falan, güzeldi :)
Olsun Neximacım Yinede anlatalım şimdi Andoria Da eski günler var şuan 6 minerci pk da geliyor 1 dakka önce geldi kaçtık v.b
ilk Noir'de madenci karakterim vardı. Dull Coper ingot çıkınca çok sevinmiştim :)

Ayrıca Requem diye bir orta dünya sunucusu vardı. Orda bir madenciyi lord yapıp madenciler kralı ünvanını verdiler. Sonra ben madenci karakterimle madenciler kralını öldürüp altta ismimi yazdırmıştım :D

Bu konu Override tarafından düzenlendi(2010-05-15 20:20, 13 yıl önce)
Şuan yine bastılar ya :D Andoria da... 287 online.Reklam diye değil eğer yaşamak istiyorsanız tekrar o anıları gelin diyorum kaynaşırız :D
Andoriada maden kazacağıma pvp serverında kazarım daha çok zevk alırım kafasına göre adam banlayan serverın reklamını yapma bari
Master
59.2997
Özellikle gece yarısından sonra birkaç kişi saatlerce maden kazdığımız zamanları unutmak pek kolay değil.

FatalWar oynayan varsa hatırlayacaktır, özel madenler mevcuttu ve bunlar bir çok yerde kullanılıyordu. Herkes diğer madenlerin aksine o madenlerin peşinden koşuyordu. Böylece rekabet ortamı olduğundan her yerde madencilik yapmak cesaret isterdi. Herkes en gizli madenleri arar oralarda çalışırdı. Bu oyunda en zevk aldığım zamanlarım genel olarak madencilikte geçmiştir.
gokberk_14 ^^'
Master
59.2997
:)
Fatalwar güzeldi.. O kadar ısrar ettim Azraeel'e domaini vermedi'ki açalım tekrar :)
Deepanti : Şuan yine bastılar ya :D Andoria da... 287 online.Reklam diye değil eğer yaşamak istiyorsanız tekrar o anıları gelin diyorum kaynaşırız :D

Pff içim gidiyor oynamak için ama....

Sınavlarım var 3 Temmuz'a kadar kendime 'online oyun yasağı' koydum..

Bir de...

Ea Games'e küsüm:) Uo'yla ilgili çekincelerim var halen ama şu da bir gerçek...Uo'daki ortam hiçbir oyunda yok...

Neyse konu başlığıyla ilgili birşey diyemem çünkü hiç madenci kasmadım İns&Fisher karakterlerle geçmiştir benim uo ömrüm mining denemek nasip olmadı:utangac1
Server ismi vermiyeyimde 3 kere ard ard'a vurup hepsinde kasa çıkaran az kişiden biriyimdir.
Madende çalışırken kendini bilmez bir pk gelip kesmesi... Gıcık ve fıtık oluyorum. Sunucu sahibi olsam o anda direk banlarım hhahahaha :))
Bi kere Manas Uo da maden kasıyorduk arkadaşlarla özel bir set vardı tamda onun oresinden baya toplamıstık bankada uzakta idi.

Birden Llamalı bi Pk geldi böyle nickide ürkütücüydü hatırlamıyorum ama korkudan 3 kisi adamı anexledik kestik icinden o özel oreden cıktı.

Meğersem o adam oraya maden kasmaya gelmiş statusüne bakmamıştık xD

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.