oyunu yukluyorum şimdi registration saydfasında bişi yapmam gerekiyormu artı oyun yukledikten sonra indirmem geren ne var oyun için server kayıtı yapacakmıyım yapcaksam bişi indirmem gerkiyor mu_? yardım .....
Silindi
Members
0
Kardeş sen oyunu next next next de yükle öyle siteye miteye girersede çık siteden UO'yu yükle sonra gireceğin serverin client'ini indir daha ilk defa oynuyosan veya ilk defa client indiriyosan Yukarda link'ler var linklerden UO Sunucuları de Oradan bi sunucu'yu seç Co... ile başlayan tavsiyemdir. Oradan dosyalar bölümünden indir UO'nun içine at oyunun keyfini çıkar
teşekür ederim saol aslın da ilk 97 de oynadım anılarım depreşti tekrar oynamak istedim şimdi yine oynamayı duşunuyorum nasipse bakalım bi
Silindi
Members
0
Oyna bakalım :) İyidir oyun herşeyi unutursun karşındaki 4 kenarlı alet'in içinde gibisindir sanki senin gözlerin o alet olur bir anda yanından gelip geçenin farkına varmassın tuvaletin gelir ama farkına varmassın anca o anda elektrik felan giderse tuvalete koşarsın acıkmassın o sıralar hayatın en doruk noktasında olursun. Ama acı son kaçınılmaz oyundan değil ama gerçek hayattan bir çok şey kaybedersin. ;-)
ewt ne olasa gercek hayatta herşeyi görürüyoruz sanal hayatta bari bişeyler oluyor gercek hayatdaki acı ile salandaki acı cok farklı gercekte öldüm oluyorsun ama sanalda ölsen bile canlana biliyorsun :terse

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.