Win-Vista Yüklü Home Basic Olmuyor Diğerleri Lisanslı Bide Kaldırmak İstemiyorum...

Yardımcı olabilirmisiniz acaba ?

Bu konu Anemon tarafından düzenlendi(2008-02-02 04:15, 16 yıl önce)
vista veya xp farketmez diye düşünüyorum... Farklı bir sorun olabilir mi?
indir ml kur çalışıyor
Novice
0.1
ben vista kullanıyorum ml sorunsuz çalışyor.
Ml Yi İndirorum Bakalm Olcak Mı AOS De İndirdimm Çlaıştır Diorum Win32 Uygulamasına Uygun Deildir Fln Diordu !
masaüstünde XP, laptopda Vista kullanıyorm ikisinde de uo yüklü başka bi problem olabilir
Bu Sorun Bendede Var...
2008-02-02 04:07 GMT2 :no
berk adam çare aramak için bendede var gibisinden yazmış yaptığı iyi birşey forumu kirletmektense :selektor :utangac1
Arkadaşlar Bende İndirdim WİN32 Hatası Verdi Sorun Zipli Olmas Bence Şuan Rarlı Veya Exe Uzantılı İndiriyorum Oyle Denicem
arkadaşlar ultima online windows vista ile uyumludur ancak client 4x üstü client lar yani 5 x client ler oldugu zaman windows vista engelliyor ve bunu nasıl kaldırabiliriz.

ve işte böyle giris yapacagınız client 'a sag tıklıyıp özelliklerini açıyoruz.. ve daha sonra uyumluluk sekmesine tıklıyoruz ... bu program aşşagıdaki için uyumluluk modunda çalıştır: kutucugunu işaretliyoruz ve bi alt bölüme tıklıyıp orada windows vista xp service pack isaretliyoruz ama şuanda bende vista yüklü olmadıgı için sizlere'e tam olarak verdigim cevap dogrumu degilmi emin degilim ama büyük ihtimal sizlere ilk verdigim cevap tır yada windows xp service pack seçenegi vardır ikisini de deneyerek bir sonuca ulaşabilirsiniz. ama eminimki amacınıza ulaşacaksınızdır.
vista kullanıyorum ve her client sorunsuz çalışıyor
@lexis
yok benim anlattıgım sadece ve sadece sorun'a çözüm bulmaktı... sorun warsa böyle çözebilirler diye.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.