Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
evet arkadaşlar bildiğiniz duydugunuz varmı acaba bayadır arıyorum ailemiz ve kendı adıma baya kalabalık bır aileyiz fakat daha yenı edit oldugunu ogrendıgımız bır shardı terk ettik. o yüzden yeni shard arayısına gectık, acılacak shardlardan bır bılgısı olan bırılerı varmı acaba.
Pvp mi Rp mi Pp mi ?
pp istiyoruzda rpde olur cok özledım rp shardlarını da saglam gelecek gıbı degıl rp o yüzden pp den yanayız kardesım
Sanki her sene yeni bir RP shar açılmış gibi konuşmayın lütfen. Kaç yıldır Ultima Online oyuncularıyız kaç tane adam akıllı RP sunucusu açıldı ? Açılsa da hangisi rehabet gördü ?
en usttekı yazıda benım tek ıstedıgımız hıc yenı shardın olup olmadıgıydı konuyu saptırmazsan sevinirim kardeşim yanlıs anlama ve alınma lütfen.
sadece Pp shard yada Rp shard varmı yenı acılacaklardan bılgınız varmı dıye soruyorum.
Neophyte
-1.7
Aileniz kaç kişi acaba?
Tamamda sphere servermı arıyorsun runuo mu ? runuo diyorsan venus yeni server acıyormus...
pp Senatorium uo

açılalı 6-7 gün oldu. tüm spawnlar aktif ama eksikleri var.
Expert
34.0001
Tymaron : Sanki her sene yeni bir RP shar açılmış gibi konuşmayın lütfen. Kaç yıldır Ultima Online oyuncularıyız kaç tane adam akıllı RP sunucusu açıldı ? Açılsa da hangisi rehabet gördü ?

Rehabet değil rağbet :D
Ovedron 2010 damga vurur gibi geliyor tabi açılırsa aylardır takipteyim ama açılmasına daha cok uzun zaman var şu an için senatorium iyi sistemsel açıdan sıkmıyo insanı çeşit çeşit sistem var sıkılmassın
Bizde açıyoruz en geç 1 haftaya
Mijeria UO ;)
Temmuzun Başı gibi bizimde bir projemiz var.. Pp sunucusu olucak sistemleriyle worldü ile iddalı geliyoruz bekleriz .. :)

Nebula Son Client ile çok iddialı Easyuo ve speed %100 çözüm.
uo-anka.net projesi geliyor. Bence bi dene

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.