Ultimayi birakan kardeşim bu güzel oyundan vazgeçmeyin dönün şu oyuna 

Pyramid uo nebula uo the nort shield uo avalon uo girin birine oynayanın 

Yada kendiniz server açın oynayalim adam harbi ultimacıymış bee helal :)@Michaell
hahah :D torunum oldu torunum :)) Kızım 6 yaşına girdi :), bir ümit belki beraber oynarız açık server kalırsa winkU-Ser
1.6
#428907 HarbiUltimacı:

Ultimayi birakan kardeşim bu güzel oyundan vazgeçmeyin dönün şu oyuna 

Pyramid uo nebula uo the nort shield uo avalon uo girin birine oynayanın 

Yada kendiniz server açın oynayalim 

Kardeşim yaş olmuş 30 zaman ayıramayız. Zaman ayrılması gereken bir oyun. 

Gerekli reklamı yapılsa ve insanlar 1 kere bile olsa girip araştırsa bütün dünyayı etkisi altına alabilecek bir oyun bu.  Ama malesef zaman yok... Ve açılan sunuculara yapılan saldırılar vs vs ultima kendi kendini bitirdi. Hayırlı akşamlarınız olsun.

0 ms dakika sonra eklendi:

#428907 HarbiUltimacı:

Ultimayi birakan kardeşim bu güzel oyundan vazgeçmeyin dönün şu oyuna 

Pyramid uo nebula uo the nort shield uo avalon uo girin birine oynayanın 

Yada kendiniz server açın oynayalim 

Kardeşim yaş olmuş 30 zaman ayıramayız. Zaman ayrılması gereken bir oyun. 

Gerekli reklamı yapılsa ve insanlar 1 kere bile olsa girip araştırsa bütün dünyayı etkisi altına alabilecek bir oyun bu.  Ama malesef zaman yok... Ve açılan sunuculara yapılan saldırılar vs vs ultima kendi kendini bitirdi. Hayırlı akşamlarınız olsun.Tamamen unuttum her şeyi ama insan yıllar sonra başlamak istiyor. Çok özledim.Legend of UO RP-PP sunucusu açıldı. Yaklaşık 1 hafta oldu. Sizde gelin beraber oynayalım.

IP: login.legendofuo.tk Port: 2593U-Ser
21.9001

Herkesin kafası pırıl pırıl yemin ediyorum :D Oyun tamamen belli bir noktadan sonra insanları bezdirme şekline dönüştü. Misal adam tek başına dungeonda zevkine dragon kesiyor, adamın birisi görüyor gel adam var diyor discorddan, sağı solu kapatıyorlar adam paket. Adam tek action yapsa, biri diyor gel adam var anlor ol sağı kapat solu kapat adam paket. 1 tane adamı discord üzerinden koşu yoluna uçarak bütün guild kovalıyor biri boyunluğu lootluyor birisi silahı birisi kalkanı hehe action yaptık adam kestik diye dolanıyorlar. Oyunculukları zayıf olan guildler sürekli eksikliklerini kalabalık olarak kapatmaya çalışıyor S.A. A.S. gel guilde diyerek olayı tamamen guild vs'si haline dönüştürüyor. Eskisi gibi bireysel oyuncu pek kalmadı. Yaş kitlesi büyüdüğü için kimse bir guilde girip "ben guild masterim bilmemneyim öldüm resleyin lan uçun lan ceset kessene lan diyen" milletin salyasını da rage'ini de çekmek istemiyor. Ne kalıyor geriye emektar craftlar. Ultimanın asıl sahibi action nedir bilmeyen crafter'lardır. Önlerinde saygıyla eğiliyorum :) Sırf bir ürün üretmek bunu satmak bunun hazzını yaşamak için çok ufak kar ile ürün üretip satan adamlar vardı bu oyunda. Ya bu kadar para için bu kadar uğraşa değermi diyorsun adamlar ondan zevk alıyordu. 

 

Pvp sunucularına gelirse, item vs pek bir önemi olmadığı için insanlar zevkine oynadığı içni bireysel action yapan adam PVP sunucularında bulunabiliyor. Discorddan sağa sola uç gibi gereksiz şeylere adamlar pek girmiyor. Ölen item önemli olmadığı için tekrar reslenip geliyor. Peşinde 3-5 kişi varsa en azından dara girip golem açıp birini indirebiliyor. Ama malesefki para kazanmak uğruna .inbin gibi saçma bir komut getiren sunucu sahipleri yüzünden olay .inbin + all kill olayına dönüyor. Yetenek kayboluyor olay ego tatminine dönüyor. Bineği tek atan kazanıyor. Pvp sunucuları da bu yüzden tutunamıyor. 

 

Onu fixledik bunu fixledik açılması imkansız denilen illegal programlarıda bir şekilde açıyor adamlar. 

O sebepten ötürü insanlar başka oyunlara, yada başka uğraşlara kayıyor malesef ki. Geride güzel anılar bırakarak :)


Hatta ben Ultima Strike neden hala kapanmadı diye soruyorum bazen. Adamlar yeni topic filanda açmıyor, ana sayfada 2017 nin haberi duruyor. :) U-Ser
1.9

Aynı şeyi geçen gün düşünüyordum şöyle donate sisteminin kesinlikle olmadığı ama aynı zamanda çalışan kitleye de kolayca biraz vakit harcayarak kasabildiği güvenli maden alanlarıyla mining makrolarıyla vs belli başlı komutlar olabilir ama safe alanda herkesin toplandığı değilde Britain Bank'ın insan kaynadığı zamanları görebilmek ne kadar ayrıcalıklı bir duygu olurdu. Donate sistemi yüzünden oyunun tadı tuzu kalmadı hem sunuculara saldırı olayını getirdi hemde oyuncu kalitesini ve sayısını aşırı düşürdü inşallah bir gün tekrar hatırı sayılır bir kitle ile güzel donatesiz bir sunucu ile geri döner bu oyunun ruhu başka hiç bir oyunda yok..Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.