windows 7 startet kullanıyorm ultima oynarken biri atak verince 4 5 kişi ekrana girince cogu zman 1 2 saniyelik takılma oluyor her zaman oluyo bu takilma buyu yiyince bi lag grıyo gecıo bakyırom adam dibimde nedeni nedir acaba internet 8mb ve download fln yok tek kullanıyorm interntten degl sorun yardim edebilrseniz sevinirim
Makina özelliklerini sayarmısın?
işlemci: amd sempron m100 2ghz
Ram: 2gb kullanıalbilrilik 1.75gb
32 bit işletim sistemi
ekran karti 512mb.
bodrumdan mı oynuyorsun :) özelden mesaj at msn adresini memleketlim :D

masaustu-özellikler-ayarlar-renk kalitesi 16bit yap dene bi
cpu arada kendine kendine 90%lara 80% lere cıkıo normal uo oynarken sadce uo acıkken o yuzden kasıo sanırm ama neden cıkıo. :S

attım bu ara msnımı :)

Bu konu huso2 tarafından düzenlendi(2011-03-13 02:17, 13 yıl önce)
Anti-Virüs ile bilgisayarını tarat, eğerki gene geçmezse bi format attır derim.
Uo Loader tarzı cpu düşüren programlar var fakat şuan günümüz piyasası Wildgenie connectorune yöneldi daha çok o connectore bir eklenti yapılabilir.
Oynadığın uo sunucusu ile ilgili bir sorun'da olabilir.
Belki barındığı hosting firması kötü olabilir, Bunu sorunu birtek kendi arama.
Makina özelliklerin uo gibi bir oyunu gayet rahat oynuyabilir durumda.
Silindi
Members
0
Aynı Lag Bendede Var Yanlız benimki son 1 aydır :SSS Formatta atıyorum Gecmiyor
Bilgiyarımdan görsel efektler kısmından , en iyi performansa ayarlayıp bir dene bakalım.
aynısı bende de oluyordu hatta bende tam tersi oalrak oyun hızlanıyodu speed açtım diye haç kere jaile gönderdiler aama speed yoktu uo nun eski sürümünü kurdum düzeldi
Aynı sorun bende de vardı Navodynın dedıgı gıbı renk kalıtesını 16bıt yaptım ve ekran kartının son sürümünü(uyumlu olan tabi) indirdim büyük ölçüde azaldı.Yinede connector ve Uo sürümünden dolayı donma sıkıntısı çekiyorum.
yönetici olarak çalışitırın ve özelliklerden uyumluluktan ayar yapmanız lazım.
O sorunun çözümünü stones uo'da fırot yazdı hatırlamıyorum forumlarında yazıyordur araştır

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.